Rodzime inspiracje, czyli minimalistyczna aranżacja mieszkania o pow. 56 m2 z czerwoną cegłą

Ostatnio mamy same ekscytujące wieści :) Dzisiaj kolejny wpis tego rodzaju, bo z przyjemnością przedstawiamy Wam tour po pięknym polskim mieszkaniu! Będą same smakowite kąski, ulubiona czerwona cegła, elegancki minimalizm, wszechobecna świeża biel... Projekt został zrealizowany przez KW STUDIO, na ich stronie www.kwstudio.pl można przyjrzeć się innym fascynującym aranżacjom. Mnie przynajmniej zafascynowały ;) W każdym razie jestem pewna, że spodoba Wam się dzisiejsza propozycja, więc nie przedłużam już, a zapraszam do zwiedzania.

ściana z czerwonych cegieł w salonie
+ pokaż całość

Salon połączono z jadalnią. We wnętrzu można spotkać kilka industrialnych akcentów (jak choćby lampa nad stołem czy właśnie ściana z surowych cegieł). Dzięki podłodze wyłożonej parkietem z bielonego dębu, bieli na ścianach i dużym oknom mieszkanie zyskuje na przyjemnej poświacie. Kolejny raz ujawnia się też zaleta okrągłych stolików - zajmują znacznie mniej miejsca niż te prostokątne, wyglądają subtelniej i całkiem wygodnie się przy nich siedzi :) Zauważcie, że wszystkie meble we wnętrzu są proste, żeby nie powiedzieć skromne. Doskonale oddają ideę minimalizmu, a jednocześnie dzięki zdecydowanym odcieniom dodają aranżacji wyrazistości.

aranżacja salonu z jadalnią

Na jednej ze ścian w salonie zaaranżowano część kuchenną. Nie jest duża, ale dzięki temu, że jest otwarta na przestrzeń użytkową, nabiera cech przestronności. Świetnie komponuje się z wystrojem wnętrza. Białe szafki wpływają na wrażenie lekkości, a otwarte półki - co tu dużo mówić, to jedna z naszych ulubionych kuchennych części ;) Czy Wam też całe wnętrze - pomimo swojej minimalistycznej formy - kojarzy się z wyszukaniem i klasą? Na pewno wpływ mają na to dobre jakościowo przedmioty oraz interesujące dodatki. Właściciele pasjonują się podróżą, stąd wiele detali nawiązujących do poszczególnych miejsc (spójrzcie chociażby na marokańskie poduchy i wzorzyste dywany).

aranżacja otwartej przestrzeni
otwarta przestrzeń inspiracje

Plakaty, które zdobią wnętrza, pochodzą z lat 70. i 80. Dzięki tego typu elementom całe mieszkanie nabiera bardzo indywidualnego charakteru.

aranżacja przedpokoju
białe wnętrza inspiracje

Zwróćcie uwagę na oryginalną postać stolików nocnych - z jednej strony łóżka to mały stoliczek (miniatura ławy z salonu!), a z drugiej po prostu... krzesło. Takie nieszablonowe podejście do aranżacji wzbogaca ją i wyróżnia spośród innych.

aranżacja sypialnia
aranżacja wąskiej sypialni
sypialnia w bieli

A jak podoba Wam się łazienka? Mozaika z malutkich kafelków nadaje intrygujący charakter, a biel i czerń wypełniają wnętrze klasyczną elegancją. Tu zdecydowania uwidacznia się zamierzenie minimalizmu w aranżacji. Geometryczne kształty (owalne lustro, prostokątna umywalka) wprowadzają pewien pierwiastek ładu i harmonii.

aranżacja białej łazienki
minimalistyczna łazienka

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.