Romantyczna aranżacja kawalerki w białym kolorze z sypialnią na antresoli

Macie ochotę dziś na coś... małego, ale przytulnego? ;) Zachęcam Was do odwiedzenia uroczej kawalerki, w której na ograniczonym znacznie metrażu zdaje się wszystko mieścić :) Włącznie z sypialnią, którą wygospodarowano na antresoli, zyskując tym samym kameralny kącik do snu i zachowując tę samą przestrzeń pokoju dziennego. Po jednej stronie wnętrza znajduje się zabudowa kuchenna, bardzo schludna i niemal całkowicie biała. Na ścianie zorganizowano dość szafek do przechowywania, a także niezbędne sprzęty kuchenne. W aranżacji kuchni postawiono na sporo dodatków, które subtelnie, ale z wyrazem uzupełniają wystrój wnętrza. Nabiera ono niepowtarzalnych cech i nie można odmówić mu wdzięku :) Cały pokój dzienny łączy jednolita podłoga, a więc kuchnia harmonijnie przechodzi w jadalnię, a dalej w salon. Strefę spożywania posiłków tworzy wysoko zawieszony blat podparty nóżką, a przy nim stoją cztery barowe krzesełka. W ten sposób uzyskano miejsce na małą jadalnię, zachowując lekkość aranżacji :)

W małym wnętrzu znajduje się zabudowa kuchenna, bardzo schludna i niemal całkowicie biała. Na ścianie zorganizowano...
W aranżacji kuchni postawiono na sporo dodatków, które subtelnie, ale z wyrazem uzupełniają wystrój wnętrza. Cały pokój...
+ pokaż całość

W aranżacji zastosowano sporo dekoracji, szczególnie grafik i typografii, które zdobią niemal każdy fragment ściany. Oprócz tego kwiaty na półkach i tekstylia stawiają przysłowiową kropkę nad i, bo to dzięki nim mieszkanie zyskuje ten ciepły domowy klimat. Część dzienna jest mocno rozjaśniona przez okna, zarówno w części kuchennej, jak i w części salonowej. Przed wejściem do kuchni ustawiono wąski regał, który dobrze sprawdza się jako dodatkowy obszar do przechowywania. Ulubione książki, dekoracje, pamiątki z wakacji i inne akcesoria, które kreują charakter domu, są ułożone w przemyślanych kompozycjach. Konstrukcja jest bardzo prosta i lekka, świetnie wpisuje się w wystrój pokoju dziennego.

W aranżacji jadalni zastosowano sporo dekoracji, szczególnie grafik i typografii, które zdobią niemal każdy fragment...
Przed wejściem do kuchni ustawiono wąski regał, który dobrze sprawdza się jako dodatkowy obszar do przechowywania....

W salonie pod oknem ustawiono sofę w szarm obiciu. Uwagę zwraca na siebie dekoracja ścienna, która mocno wyróżnia się w tak jasnym wystroju. Romantyczny motyw ptaków, motyli albo... po prostu latających plusików, jeśli popłynąć z interpretacją ;) - podkreśla subtelny charakter aranżacji kawalerki. Podobne zadanie spełniają świece na stoliku kawowym oraz szczególnie girlanda świetlna w rogu pomieszczenia.

W salonie pod oknem ustawiono sofę w szarm obiciu. Uwagę zwraca na siebie dekoracja ścienna, która mocno wyróżnia się w...

Naprzeciwko sofy, na ścianie telewizyjnej zastosowano sprytne, wręcz idealne do kawalerki, rozwiązanie :) Antresola organizuje miejsce do spania - niewielkie, bo ulokowane tuż pod sufitem, ale jednak osobne i kameralne. Na górę prowadzi biała drabinka, idealnie dopasowana do kolorystyki wnętrza.

Naprzeciwko sofy pod sufitem zorganizowano niewielką antresolę, która zapewnia osobne miejsce do spania. To świetne...

Rzut okna z kuchni :) W pokoju dziennym zachwyca liczba dodatków i jednocześnie lekkość całej kompozycji. Aranżacja wnętrza nie jest przesadzona, subtelne dekoracje tworzą razem ulubiony klimat właścicieli. Jak spodobała Wam się ta kawalerka? Według mnie jest pełna uroku, a także funkcjonalnie urządzona, a to chyba najważniejsze :)

W pokoju dziennym zachwyca liczba dodatków i jednocześnie lekkość całej kompozycji. Aranżacja wnętrza nie jest...

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.