Skandynawska aranżacja mieszkania w polskim wydaniu, czyli wnętrza tygodnia z instagramu :)

Te wnętrza mogą zainspirować! Mamy kolejne zwycięskie mieszkanie z cyklu wnętrza tygodnia z instagramu. Tym razem to @deer.home (autorki wspaniałego bloga) urzeka nas prostą skandynawską formą i niezwykle ciepłym, rodzinnym klimatem. Tym milej zajrzeć w te gościnne progi, bo przytulny dom mieści się w Polsce i czerpie w niezwykle wdzięczny sposób z motywów skandi. W salonie uwagę przykuwa do siebie kilka elementów, szczególnie pasiasty dywan w biało-czarnym kolorze. Szara sofa stanowi świetne rozwiązanie, jeśli chodzi o stworzenie neutralnej bazy, wokół której można budować dowolny charakter wnętrza. Połączenie drewna w postaci mebli i doniczkowych roślin w przyjemny sposób podkreśla naturalny aspekt aranżacji.

W salonie uwagę przykuwa do siebie kilka elementów, szczególnie pasiasty dywan w biało-czarnym kolorze. Połączenie...

Komodę wykorzystano do wyeksponowania wdzięcznych dekoracji. Znalazły się wśród nich obrazy, niezwykle trafnie nawiązujące do wystroju wnętrza, a poza tym roślina doniczkowa i drobne ozdóbki. Połączenie bieli oraz jasnego odcienia drewna świetnie podkreśla skandynawską myśl w aranżacji pokoju.

Komodę w salonie wykorzystano do wyeksponowania wdzięcznych dekoracji. Znalazły się wśród nich obrazy, niezwykle...
+ pokaż całość

Kuchnia na pewno Wam się spodoba :) Wnętrze zaaranżowano w typowo skandynawskim stylu, stawiając na pierwszym miejscu na biel oraz drewno, które razem wywołują bardzo przyjemne skojarzenia. Kuchnia połączona jest z jadalnią, a wystrój obu tych stref jest oczywiście spójny. Czarne detale, takie jak uchwyty od szafek czy zlew z kranem lub krzesła i lampy, znacząco wyróżniają się na naturalnym stonowanym tle i ożywiają wnętrze. Kwiaty na stole w części jadalnianej zapewniają świeżość oraz romantyczną aurę.

Wnętrze zaaranżowano w typowo skandynawskim stylu, stawiając na pierwszym miejscu na biel oraz drewno, które razem...
Czarne detale w kuchni, takie jak uchwyty od szafek czy zlew z kranem lub krzesła i lampy, znacząco wyróżniają się na...

Białe podłużne kafelki na ścianie wprowadzają tradycyjny charakter do wnętrza. Zamiast otwartych półek na ścianie zawisły zabudowane szafki, a te w postaci witrynek dodają kuchni lekkości. Na drewnianym blacie wystawiono niezbędne kuchenne akcesoria, które świetnie wpisują się w styl aranżacji. Elementy granatu wprowadzają urozmaicenie i świeżość do pomieszczenia.

Białe podłużne kafelki na ścianie wprowadzają tradycyjny charakter do kuchni. Zamiast otwartych półek na ścianie...
Na drewnianym blacie wystawiono niezbędne kuchenne akcesoria, które świetnie wpisują się w styl aranżacji. Elementy...

Sypialnia prezentuje się niesamowicie wdzięcznie i nawet romantycznie, za co w głównej mierze odpowiadają urocze poduszki i pościel. Białe tło stanowi dobrą bazę wyjściową dla zaaranżowania przytulnego pokoju nocnego w stylu skandi, ciekawie również kontrastuje z bardzo ciemną podłogą. Rama łóżka jest najprostsza z możliwych, nie ma tu wezgłowia, a tak prosta forma wpisuje się w przewodni charakter aranżacji. Spodobała mi się bardzo oryginalna poduszka o plecionym kształcie na szarym fotelu w rogu :) Słowem, całe mieszkanie jest bardzo przyjemne i inspirujące, a każdy może znaleźć tu coś dla siebie :)

Sypialnia prezentuje się niesamowicie wdzięcznie i nawet romantycznie, za co w głównej mierze odpowiadają urocze...
Sypialnię dekorują pastelowe dodatki, tworząc romantyczną atmosferę. Rama łóżka jest najprostsza z możliwych, nie ma tu...


Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.