Skandynawskie przestronne mieszkanie z naturalnym drewnem i czerwonymi cegłami

Tak, wiem, że skandynawskich inspiracji jest u nas sporo i też często podziwiamy wnętrza właśnie z cegłami czy drewnem - ale ta aranżacja należy do gatunku wyjątkowych! Czyli tych, o jakich się nie zapomina ;) Jestem ciekawa, jak Wam się spodoba :) Salon bazuje na bieli, co już samo w sobie rozjaśnia i powiększa nieco optycznie wnętrze. Pokój jest przy tym całkiem spory. Największą jednak atrakcję w nim stanowi naturalne drewno oraz czerwone cegły, które zestawione obok siebie kreują klimat pokoju dziennego. Na uwagę zasługują także oryginalne drzwi prowadzące do jadalni, które wyglądają wręcz jak wrota ;) Ładna galeria na ścianie po prawej stronie czy dużego rozmiaru rośliny dbają o dekoracyjną stronę aranżacji. Skórzany fotel zachęca do wypoczynku, a zawieszony za nim kinkiet na wysięgniku zapewnia odpowiednie światło do czytania. Jednym słowem, salon urządzony jest nie tylko ze smakiem i dbałością o szczegóły, ale również bardzo praktycznie.

Salon bazuje na bieli, co już samo w sobie rozjaśnia i powiększa nieco optycznie wnętrze. Pokój jest przy tym całkiem...
Ładna galeria na ścianie po prawej stronie czy dużego rozmiaru rośliny dbają o dekoracyjną stronę aranżacji salonu....

Na każdej ścianie w salonie znajduje się jakiś element, dzięki czemu właściciele uniknęli wrażenia pustki czy dysproporcji. Obok galerii ściennej zawieszono wtapiające się w tło białe półki, na których można wystawić książki czy drobne dekoracje. Wzorzysty dywan w subtelny sposób urozmaica wystrój, cały pokój dzienny wydaje się bardzo przytulny i świeży zarazem.

Na każdej ścianie w salonie znajduje się jakiś element, dzięki czemu właściciele uniknęli wrażenia pustki czy...
Wzorzysty dywan w subtelny sposób urozmaica wystrój, cały pokój dzienny wydaje się bardzo przytulny i świeży zarazem. W...
+ pokaż całość

Ścianę po drugiej stronie salonu wyłożono surowymi czerwonymi cegłami, podkręcając klimat wnętrza. W małej wnęce zorganizowano całkiem wygodne miejsce do pracy, rozjaśnione śnieżną bielą. Połączenie tak jasnego koloru i drewna wpisuje się w skandynawską koncepcję wystroju. Kilka półek nad biurkiem zapewnia miejsce do przechowywania akcesoriów i dokumentów, a także do wystawienia pamiątek czy ozdób.

Ścianę w salonie wyłożono surowymi czerwonymi cegłami, podkręcając klimat wnętrza. W małej wnęce zorganizowano całkiem...

W kolejnym wnętrzu znajduje się elegancka jadalnia. Biel i ciemne drewno urozmaicone są tutaj czarnymi akcentami, które zdecydowanie dodają wyrazu aranżacji. Stół ustawiono w zaokrąglonym wykuszu, świetnie wykorzystując dostępny metraż.

Biel i ciemne drewno urozmaicone są czarnymi akcentami, które zdecydowanie dodają wyrazu aranżacji. Stół ustawiono w...

Kuchnia ma dość nieregularny kształt, jednak jest całkiem duża, dzięki czemu zmieściły się wszystkie meble i mały stolik śniadaniowy. Biała zabudowa rozjaśnia wnętrze i tworzy zarazem silny kontrast z ciemną podłogą czy blatami lub dodatkami.

Kuchnia ma dość nieregularny kształt, jednak jest całkiem duża, dzięki czemu zmieściły się wszystkie meble i mały...

Ściany w kuchni wymalowano jasną szarością, co harmonijnie wpisuje się w biało-czarną paletę barw. Na blacie wyłożono akcesoria kuchenne, szczególnie w drewnie, oraz zioła. Wnętrze jest przestronne i widne, co zapewnia wygodne korzystanie z kuchni na co dzień. Każdy kąt tutaj jest zagospodarowany, a przestrzeń optymalnie wykorzystana. To właśnie główna cecha i jednocześnie duża zaleta mieszkań w stylu skandynawskim :)

Ściany w kuchni wymalowano jasną szarością, co harmonijnie wpisuje się w biało-czarną paletę barw. Na blacie wyłożono...
Kuchnia jest przestronna i widna, co zapewnia wygodne korzystanie z kuchni na co dzień. Każdy kąt tutaj jest...

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.