Ślub w kolorze czerwono – granatowym. Loving it!

Przeważnie mówi się o jednym kolorze przewodnim ślubu. Fiolet, złoto albo ostatnio tak modny koral czy świeża mięta – głównie wszystkie akcenty utrzymane są właśnie w jednej tonacji. A co sądzicie o połączeniu dwóch dominujących kolorów, i to obu w dość wyrazistych barwach? Czerwień zestawiona z niebieskim daje oryginalny efekt. Kontrast, jaki tworzą te dwa kolorki może być idealną kombinacją na ślub i nie tylko. Iza z Coloresdemilama zainspirowała mnie do poszukiwań stylizacji ślubnych w tej tonacji:)Sami przyznajcie - barwy te maja w sobie to coś:)


Oto wesele Rebecci i Evana. Przyjęcie odbyło się w naturalnej i luźnej formie, którą podkreślały wesołe barwy czerwieni i granatu. Nie ma tutaj miejsca na nudę albo powagę. Wszystko utrzymane zostało w bardzo przyjacielskiej i swobodnej atmosferze. Widać to przede wszystkim już w takich akcentach, jak np. żartobliwe zaproszenia.  

Te dwie kontrastujące barwy uzupełniają się tak, jak para młoda:)Granatowy garnitur plus czerwona mucha i czerwone dodatki panny młodej wprowadzają w kolorystykę ślubu. Bukiet ślubny idealnie współgra z lakierowanymi obcasami. Wszystko w barwie intensywnej, słodkiej czerwieni.
 

Stroje druhen też przeplatają się tymi barwami. Zwróćcie uwagę, że i tutaj panuje pełna swoboda. Sukienki nie są identyczne, jak to jest zazwyczaj. Gdyby nie panna młoda w środku, wyglądałoby to na zwykły letni piknik wśród przyjaciół. Suknia ślubna też wpisuje się w ten klimat. Jest krótka i przewiewna, a przy tym delikatna i dziewczęca. Dzięki temu jest w tym mnóstwo radości i lekkości!
Przyznacie, że stół ślubny wygląda ślicznie? Oprócz imponującego bukietu, znajduje się na nim jedynie zastawa i to wystarczy, żeby stół miał odświętny charakter. Tak samo dekoracje – skromne i proste, a sprawiają urocze wrażenie.

Cały urok tego przyjęcia tkwi w prostocie i w oryginalnych rozwiązaniach. Winietki przy miejscach pary młodej są zwyczajne, a takie śliczne. Mają też oczywiście kolory przewodnie wesela.

Najbardziej urzekły mnie koszyczki z owocami i chorągiewkami z imieniem. Taki rodzaj winietek jest nie tylko praktyczny, ale i bardzo smakowity!:)Pomysł ten można wykorzystać nie tylko przy okazji przyjęcia weselnego, ale np. urządzając grill w ogródku dla znajomych.
Słoik ciasteczek i dzbanek z truskawkami tworzą prawdziwie domową atmosferę. Wszystko tu aż kipi radością i zaprasza do wspólnej zabawy! Spójrzcie na stół – są na nim napoje, desery owocowe, a nawet butelki mleka – czyli coś, czego na weselu w ogóle bym się nie spodziewała:)Dzięki temu ta aranżacja jest tak oryginalna, to natura w czystej postaci:)Od razu mam ochotę na piknik, zwłaszcza przy tak ładnej pogodzie!


Kolor czerwony dobrze prezentuje się też w połączeniu z jaśniejszym odcieniem niebieskiego. Ślicznie wyglądają błękitne sukienki druhen i czerwone akcenty na szpilkach. Błękit daje trochę inny efekt niż granat, ale też bardzo glamour:)A Wam, które zestawienie podoba się bardziej?
Źródło zdjęć: stylemepretty.com


Najpopularniejsze wpisy

Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.