Stylowa aranżacja sypialni, czyli jak urządzić piękny i elegancki pokój nocny :)

W takim otoczeniu to dopiero można wypocząć! :) Niesamowitą sypialnię prezentuje projektant Ngo Van Thoan, który postawił na funkcjonalność i wyraźnie wyeksponowane piękno. Wnętrze jest bardzo eleganckie i stylowe, a jednocześnie nie brak w nim oryginalnych przedmiotów. Dekoracją, która przede wszystkim wysuwa się na pierwszy plan, jest efektowna galeria luster na ścianie. Choć lusterka są małe, to jednak ich kształt rombu oraz złote ramy zdecydowanie przykuwają do siebie uwagę. Również sposób zawieszenia na długich złotych łańcuszkach mocno ozdabia pokój nocny. Przewidziano w nim nie tylko miejsce do spania, ale także toaletkę o dość nowoczesnej formie. Całe wnętrze na pewno może zainspirować :) Z pewnością jest to jeden z tych przykładów, jak urządzić sypialnię, by nie była nudna i powtarzalna. Dalej znajdziecie jeszcze jedną aranżację od tego samego projektanta. Zerknijcie i dajcie znać, która sypialnia podoba Wam się bardziej :)

Sypialnia jest bardzo elegancka i stylowa, a jednocześnie nie brak w niej oryginalnych przedmiotów. Dekoracją, która...
+ pokaż całość

W narożniku sypialni wydzielono strefę pielęgnacji. Zamiast tradycyjnego biurka w roli toaletki świetnie sprawdza się przymocowany do ściany blat z szufladami. Wystawione na nim niezbędne akcesoria do makijażu i pojemniczki stanowią jednocześnie część eleganckiej aranżacji. Okrągłe lusterko w złotej ramie jest niezbędne w codziennym korzystaniu z takiej toaletki, a ponadto bardzo zgrabnie nawiązuje do oryginalnych luster zdobiących ścianę.

W narożniku sypialni wydzielono strefę pielęgnacji. Zamiast tradycyjnego biurka w roli toaletki świetnie sprawdza się...

W sypialni znajduje się duże okno z wyjściem na balkon. Zapewnia sporo naturalnego światła, a do tego ozdobiono je masywnymi kotarami. Świetnie wpisują się w wystrój i potęgują szykowny charakter pokoju nocnego. Ścianę naprzeciwko łóżka zabudowano białymi szafkami i regałem. Klasyczne rzeźbienia dodają im eleganckiego wyglądu.

W sypialni znajduje się duże okno z wyjściem na balkon. Zapewnia sporo naturalnego światła, a do tego ozdobiono je...

W drugiej sypialni znajduje się sporo okien, które również ozdobiono zasłonami. Ich ciemny kolor nawiązuje do innych elementów wyposażenia. Szeroka rama łóżka z pikowanym wezgłowiem prezentuje się stylowo i zachęcająco. Do kompletu ustawiono przed nią szezlong w innym kolorze, na którym można odkładać nadmiarowe poduszki czy koc. Zamiast jednej szafki nocnej po lewej stronie łóżka ustawiono małe biurko. Wydzielony w ten sposób kąt do pracy wyjątkowo dobrze wpisuje się w całą aranżację pokoju nocnego.

Zamiast jednej szafki nocnej po lewej stronie łóżka ustawiono małe biurko. Wydzielony w ten sposób kąt do pracy...
W sypialni znajduje się sporo okien, które ozdobiono zasłonami. Ich ciemny kolor nawiązuje do innych elementów...

Ściana naprzeciwko łóżka stała się ścianą telewizyjną :) Po lewej stronie widać wejście do garderoby. W całym wnętrzu zaplanowano jednolitą podłogę z drewna. Naturalne deski dodają sypialni szlachetnego charakteru. Myśląc o dekoracyjnej stronie aranżacji, postawiono na świeczniki i ramki z grafikami, a także kilka oryginalnych ozdóbek do postawienia na komodzie.

W pokoju nocnym zaplanowano jednolitą podłogę z drewna. Naturalne deski dodają sypialni szlachetnego charakteru.

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.
Ebooki Lovingit