Salon

Świąteczna aranżacja salonu z choinką i girlandami z jarzębiny

Czujecie już nastrój Świąt? Jak przygotowania? Choć do 24 grudnia jeszcze trochę brakuje, to jednak w sklepach już dawno można było wypatrzyć gwiazdkowe ozdoby i dodatki do kupienia, a z głośników coraz częściej słyszę świąteczne melodie :) Dla wszystkich więc, którzy interesują się tematem przystrojenia domu na Święta, mam dzisiejszy temat! Oto prawdziwie świąteczna aranżacja salonu z dużą choinką i bardzo zgrabnymi dekoracjami z jarzębiny. We wnętrzu w ogóle panuje ciekawy klimat, a to za sprawą jednej ściany, którą w całości pokrywają drewniane deski. Przyozdobiona tak ściana telewizyjna nawiązuje nieco do rustykalnych inspiracji, a po części wpisuje się w prostotę i naturalność stylu skandynawskiego. Myślę, że miłośnicy ciepłych i domowych wnętrz odnajdą tu coś dla siebie :)

Choinka w salonie wygląda bardzo okazale. Jej piękna aranżacja składa się głównie ze światełek i łańcucha z jarzębiny....

W salonie w wielu miejscach postawiono wyraźne świąteczne dekoracje. Największą z nich jest oczywiście okazała choinka, która wnosi do wnętrza wspaniały i odświętny nastrój. Jeśli chodzi o dodatki, to na palecie barw królują przede wszystkim biel i czerwień, wpisując się w typową świąteczną kolorystykę, która pięknie współgra z naturalną zielenią. Na sofach, a także leżance pod telewizorem ułożono wiele poduszek ze wzorami. Gwiazdkowe motywy znajdują się również na kocach albo dywaniku pod choinką.

W salonie w wielu miejscach postawiono wyraźne świąteczne dekoracje. Największą z nich jest okazała choinka. Na palecie...
+ pokaż całość

Tuż pod telewizorem właściciele zawiesili skromną girlandę z koralików. Ten ciekawy sposób przystrojenia ściany telewizyjnej pomimo prostoty zwraca na siebie uwagę i wpływa na odświętny charakter wnętrza. Złote bombki uzupełniają spokojną i naturalną kompozycję. Zauważcie, że na białym regale obok leżanki także znajduje się sporo elementów, które podkreślają naturalność wystroju pokoju dziennego. Są wśród nich małe i duże koszyki z wikliny czy nawet zwinięty, ozdobny sznur pasujący kolorystycznie do pozostałych dodatków :)

Na białym regale obok leżanki znajduje się sporo elementów, które podkreślają naturalność wystroju salonu. Są wśród...
Tuż pod telewizorem właściciele zawiesili skromną girlandę z koralików. Ten ciekawy sposób przystrojenia ściany...

Choinka jest bardzo gęsta, co sprawia, że wygląda jak by była wyjątkowo bogato udekorowana. Tymczasem ozdoby na poszczególnych gałązkach i cała aranżacja są raczej proste, a w zasadzie opierają się tylko na czterech rodzajach elementów. Są to złociste bombki o różnych fakturach, wiszące rękawiczki, a także girlandy z jarzębiny i lampki świąteczne. Choinkę udekorowano drewnianą gwiazdą na samym czubku i trzeba przyznać, że w tej wersji wygląda wyjątkowo pięknie, prawda? :)

Choinka jest bardzo gęsta, co sprawia, że wygląda jak by była wyjątkowo bogato udekorowana. Tymczasem ozdoby na...

Dla dodatkowego efektu i wzmocnienia spójności w pokoju znalazły się jeszcze małe drzewka w doniczkach zawiniętych w płócienne worki. Zielone rośliny nawiązują do choinki, a świątecznego charakteru dodają im światełka. Myślę, że taka dekoracja salonu na Święta wygląda uroczo i tworzy bardzo przytulne warunki do spędzania czasu z rodziną. Szczególnie, gdy ktoś zagra świąteczne melodie albo kolędy na pięknie przystrojonym pianinie :) Jak podoba Wam się ta aranżacja salonu na Gwiazdkę?

W salonie postawiono małe drzewka w doniczkach zawiniętych w płócienne worki. Zielone rośliny nawiązują do choinki, a...
Białe pianino w salonie przystrojono drobnymi elementami. Girlanda z czerwonej jarzębiny pięknie się tu prezentuje....

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.