Szybka i niskobudżetowa metamorfoza domu, czyli before & after, z którego można wynieść wiele inspiracji ;)

Z przyjemnością patrzę na efekt metamorfozy, bo naprawdę uświadamia, że czasem potrzeba dosłownie drobnego elementu, żeby zupełnie odmienić wnętrze! A czasem trochę większej przemiany, ale w każdym razie tutaj aranżację before w każdym pomieszczeniu mamy tak umiejętnie zrealizowaną, że wprost nie mogę się na niektóre zdjęcia napatrzeć :) Zapraszam dzisiaj do zainspirowania się realizacją AgiDesign, czyli odnowionym mieszkaniem typowo pod sprzedaż. Jestem bardzo ciekawa Waszych opinii, tym bardziej, że remont odbywał się niskim kosztem, a rezultatem miało być jedynie lekkie odświeżenie domu przed jego sprzedażą. Myślę, że osiągnięto dużo więcej, a Wy? Salon po remoncie:

salon after

Salon przed remontem:

salon before

Efekt after, szczególnie w porównaniu do before, naprawdę może urzekać, nie sądzicie? Zrobiło się jaśniej i bardziej świeżo, a jak dla mnie - również przytulniej! Zrobiło się też tak bardziej... stylowo ;) Jestem ciekawa, co Wy sądzicie o tej metamorfozie, założę się, że większość będzie na tak :)

+ pokaż całość

Po drugiej stronie salonu znajduje się część sypialniana. Wcześniej na otwartej przestrzeni brakowało tu nieco intymności, natomiast przy odnawianiu wnętrza zdecydowano się przesłonić i jednocześnie oddzielić od siebie strefę dzienną wypoczynkową i strefę nocną. Osobiście uważam to za bardzo dobry pomysł, tym bardziej, że sposób wydzielenia granicy pomiędzy nimi idealnie komponuje się z całym wystrojem pomieszczenia. Białe deski dodatkowo niesamowicie podkręcają styl wnętrza! Tak naprawdę to zwykłe palety przemalowane jaśniutkim kolorem, a spójrzcie tylko, jaki efekt potrafią wywołać jako intrygująca ścianka! Takie pomysły, najprostsze czy najszybsze w realizacji, bywają najlepsze ;)

salon z sypialnią before
sypialnia before
salon z sypialnią after
sypialnia after

Podobne zmiany zaszły w kuchni, chociaż wydaje się, że mniejszego gabarytu. Stolik z krzesłami, okap, układ szafek pozostał ten sam, natomiast wiele dało wykończenie dodatkami i oczywiście przemalowanie frontów na biało. Wymianie uległa również podłoga, tworząc teraz silny kontrast z tak jasnym otoczeniem. Bardzo ciekawym elementem w odświeżonym wnętrzu stała się także pasiasta tapeta na jednej ze ścian, dodatkowo urozmaicona zegarami z trzech stref czasowych. Oryginalny i... praktyczny pomysł, zwłaszcza, jeśli komunikujemy się z bliskimi, którzy przebywają na drugim krańcu świata ;)

kuchnia before
kuchnia przed
kuchnia after
kuchnia po
pasiasta tapeta w kuchni

Zajrzyjmy jeszcze do jednego ciekawego pokoju, który przeszedł absolutną metamorfozę. Wzorzysta tapeta i miszmasz dodatków i mebli ustąpiły miejsca bardziej minimalistycznej odsłonie, w dodatku całej skąpanej w bieli i odcieniach brązu i beżu. Drewniane detale podkreślają charakter nowej aranżacji, która pomimo swojej dość prostej formy jest naprawdę niezwykle oryginalna, żeby nawet nie powiedzieć - intrygująca. Jestem ciekawa, jak spodobało Wam się całe mieszkanie? :)

pokój before
aranżacja before
pokój przed remontem
pokój after
aranżacja after
drewniane meble w pokoju

Zdjęcia: AgiDesignAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.