W końcu post o mojej kuchni!:)

Najczęściej moją kuchnię pokazuje Wam na Instagramie. Już tyle razy prosiliście, abym pokazała więcej zdjęć i nareszcie znalazłam czas i motywację, tuż zaraz po Blog Conference Poznań:) Mamy lato i raj dla  wszystkich, którzy prowadzą blogi, bo nareszcie długie dni i  lepsze światło:) Dlatego w ostatnią niedzielę wstałam bardzo wcześnie i chwyciłam za aparat:)

DSC_0271


DSC_0298


+ pokaż całość


Nasza kuchnia nie jest specjalnie wyjątkowa. Urządzając mieszkanie chcieliśmy zaoszczędzić jak najwięcej. Długo zastanawiałam się jaki kolor i czy na pewno taka nowoczesna?

DSC_0320


DSC_0325
Po namowie mamy wybraliśmy zabudowaną, klasyczną, bo łączy się bezpośrednio z salonem. I to była najlepsza decyzja. Choć uwielbiam przeszklone szafki kuchenne, to jednak wiedziałam, że co jak co, ale nie chce spędzać każdego wieczoru na polerowaniu i układaniu naczyń. Dlatego jeśli masz podobnie, to  polecam zdecydować się na podobną kuchnię:)

DSC_0331


Tyle ile mogłam, to starałam się ją ocieplić. Generalnie nie lubię białych kuchni z połyskiem, dlatego stąd tyle dodatkówJ  O ile fajnie, że wszystko jest zabudowane i możliwie mamy jak najwięcej półek, to jednak wiecznie brakuje nam miejsca. Zdecydowanie potrzebne jest coraz częściej nowe mieszkanieJ Marzy mi się kuchnia z wyspąJ Jak na razie to plany długofalowe, a co do tych bliższych to przede wszystkim marzę o miętowym kitchen aid i zmywarce. Ostatnimi czasy odczułam to na własnej skórze, jak ciężko jest bez niej żyć. Nie dość, że czasu mniej to dodatkowo mój manicure po tygodniu wymaga wymiany. Powinnam już wcześniej zdecydować się na jej montaż, ale wiecie jak to jest. Szkoda mi miejsca, a kolejne remonty kojarzą mi się z nieprzespanymi nocamiJ Muszę znaleźć jakieś proste sposoby na jej montaż, bo ciągłe mycie naczyń mnie już wykańcza. I póki jest lato powinnam zabrać się za to właśnie teraz. No ale kompletnie nie wiem jak. Szafki już mamy i to oznacza rezygnację z jednej z nich…A to wcale nie łatwa decyzja, kiedy ma się tak małą kuchnię. I gdzie najlepiej?

DSC_0347


Paradoks;) Ja blogerka nie lubię remontów;) To znaczy lubię zmieniać dekoracje, kolory, ale sprzęty? I do tego rezygnacja z jednej z szafek? To jest naprawdę dylemat - uwierzcie. Macie jakieś porady czy sugestie?:) A jak podoba się Wam kuchnia? Dajcie znać, jak poradziliście sobie z montowaniem zmywarki, kiedy mieliście już urządzoną kuchnię?

Najpopularniejsze wpisy

Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.
Ebooki Lovingit