Inne

Jak będzie wyglądała pralnia w naszym nowym domu?

Osobna pralnia to było moje marzenieee! Zawsze miałam za mały metraż i nie mogłam sobie pozwolić na osobne pomieszczenie do przygotowywania i robienia prania. Ustawiałam pralkę w łazience i chowałam ją w szafie. Ale kiedy przy budowie domu mieliśmy możliwość wydzielenia pralni, to oczywiście, że nie mogłam się powstrzymać :) Mega wygoda! Stwierdziłam, że wszystko pochowam od proszków do prania, po płyny do tkanin i wybielacze! Jedyne co zostawiłam  otwarte to właśnie sprzety Electrolux. Mają czarny akcent, który super nawiązuje do reszty mebli! Mi się bardzo podoba ten pomysł. A Wam?:)

Pralka i suszarka stoją obok siebie, a wokół nich zdecydowałam zabudowałać szafki. Zgrały się kolorystycznie, prawda?  Do tego musiałam mieć cegły, nawet w pralni:) ;) Hahhaha:) Szafki postanowiłam, że chce mieć ciemne - pomimo że jest wąsko:) Dobrałam więc białe płytki na ścianę na wprost i moim zdaniem jest mega!

Pralka i suszarka mają bardzo elegancki wygląd, który pasuje do wystroju pralni. Ciemne szafki podkreślają nowoczesny...

Pralnia jest wąska, więc po jednej stronie będzie zabudowa z szafek ze sprzętami, która zakręca na jedną z krótszych ścian. Zauważcie, że aby całość wyglądała lekko - wystarczyło tylko dodać jedną wysoką szafę. A tak poza tym, to są tu niskie, stojące szafki i oczywiście otwarte półeczki, na których zamierzam wystawić potrzebne najczęściej rzeczy i oczywiście dekoracje;) Dobra - pewnie głównie dekoracje:) Bez nich to nie będzie to samo ;)

Wśród szafek będzie stała pralka Electrolux - model PerfectCare 800. Pralka ma kilka mega funkcji, np. AutoDose (samo określa dawkę płynu w każdym praniu :)). Poza tym pralką i suszarką można sterować z telefonu - mega wygodna opcja! Jest i blat, gdzie zamierzam stawiać sobie na nim kawę:) Hahhaha:)

W pralni mieszają się style, dzięki czemu wnętrze wygląda tak ciekawe. Na ścianie po prawej stronie są położone...

Cegłe połączyłam z ładnym odcieniem ściany naprzeciwko - to bedzie oczywiście  Baltic Sky z Dekoral Home&Style. Pięknie rozświetla całe wnętrze. Płytki na podłodze z kolei to Chromatic z marketu. Zdecydowałam się też na drewniane blaty, bo zawsze  super ocieplają:) Nie wyobrażam sobie innnych i nie wyobrażam sobie teź pralni bez suszarki! To moja najlepsza przyjaciółka. Wybrałam  PerfectCare 900 z systemem CycloneCare, która wyposażona jest w czujnik  3DSense - pozwala ona suszyć nawet delikatne tkaniny, tj. jedwab albo wełniane swetry. I nareszcie bede miala oba sprzety tuz obok siebie:) I jest jeszcze coś co totalnie loving it! Suszarka ma też funkcję na duże pranie, więc można wysuszyć pościel albo inne większe rzeczy znacznie szybciej i co najważniejsze, równomiernie. Po tylu latach mieszkania w małych wnętrzach jestem mega ciekawa jak to będzie na nowym:) Mam wrażenie, że mam miejsce na wszystko ;) Detergenty i potrzebne do prania akcesoria będą pochowane - oh yes! To, że nie zabudowałam sprzętów to jest dla mnie jak najbardziej na plus! Mają fajny design i wprowadzają  super feel&look. Prawda?:) Dajcie znać, co myslicie:) Wam też sie podoba?:)

Drewniane blaty na ciemnych szafkach ocieplają wnętrze i łagodzą jego charakter. Razem z czerwonymi cegłami na ścianie...Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.
Ebooki Lovingit