Wnętrza tygodnia z instagramu, czyli biała kuchnia z wyspą i wzorzystą podłogą na początek :)

Jeśli macie ochotę na garść instagramowych inspiracji, zobaczcie, jakie ciekawe wnętrza można znaleźć u @behindabluedoor :) W aranżacji kuchni dominują wzorzyste płytki na podłodze. By urozmaicić wystrój i dodać mu spójności, takie same kafle znalazły się także na fragmencie ściany nad blatem. To nie jedyny ciekawy zabieg, jaki tutaj zastosowano :) Nad ściennymi płytkami położono poziome deski, które także ozdabiają mocno przestrzeń. Aranżacja nabiera eklektycznego charakteru, łącząc tradycyjną zabudowę z industrialnymi lampami wiszącymi oraz takimi oryginalnymi dekoracjami. W kuchni znajdują się dwa duże okna. Zamiast firan zastosowano tu przezroczyste rolety, które idealnie wpisują się w jasną paletę barw.

W aranżacji kuchni dominują wzorzyste płytki na podłodze. By urozmaicić wystrój i dodać mu spójności, takie same kafle...
W kuchni znajdują się dwa duże okna. Zamiast firan zastosowano tu przezroczyste rolety, które idealnie wpisują się w...
+ pokaż całość

W biało-czarnej kuchni znalazły się także złote dodatki. Ozdobny kran o starodawnej linii wnosi do wnętrza elegancki i zarazem sentymentalny klimat. W pomieszczeniu zawieszono trzy lampy o dość wyraźnych łańcuchach. Zauważcie, w jaki ciekawy sposób skonstruowano wyspę. Pośrodku przewidziano miejsce na dwa krzesła barowe, a po bokach praktyczne szuflady i szafkę. To dodaje wyspie pewnej symetrii, która wpływa na poważny charakter kuchni.

W kuchni znajduje się duża wyspa o ciekawej konstrukcji. Pośrodku przewidziano miejsce na dwa krzesła barowe, a po...

W tej kuchni podłogę tworzą deski, które nadają wnętrzu ciepły charakter. Biała zabudowa z drewnianymi blatami nawiązuje lekko do stylu skandynawskiego. W aranżacji ważną rolę odgrywa oświetlenie. Nad otwartą półką zawieszono dwie lampki o delikatnych kloszach. W połączeniu z efektownym żyrandolem, który wisi nad jadalnianym stołem, tworzą dość eklektyczną mieszankę. Taki charakter podkreślają także różne krzesła wokół stołu z ozdobnymi nogami.

Biała zabudowa z drewnianymi blatami nawiązuje lekko do stylu skandynawskiego. W aranżacji kuchni ważną rolę odgrywa...
Kuchnia z jadalnią jest dość eklektyczna. Taki charakter podkreślają różne krzesła wokół stołu z ozdobnymi nogami.

Jadalnia jest wąska, a jej aranżacja należy do tych odważniejszych. We wnętrzu połączono różne style i faktury. Ciemna ściana, którą widać w głębi, kontrastuje z białymi meblami. Na ścianie oraz suficie położono białe deski, które z kolei nawiązują do tych w naturalnym odcieniu na podłodze. Wystrój jadalni jest bardzo oryginalny, wyszukany i swojski zarazem.

Jadalnia jest wąska, a jej aranżacja należy do tych odważniejszych. We wnętrzu połączono różne style i faktury. Ciemna...

Oryginalna aranżacja sypialni opiera się na ciemnej palecie barw i elementach drewna. Zdecydowany charakter i naturalność przejawiają się tu w oryginalnych rozwiązaniach, zarówno jeśli chodzi o meble, jak i dekoracyjną stronę wystroju. Na granatowej ścianie wisi bogata galeria złożona z czarnych ramek z grafikami. Łóżko wykonano z palet, które wprowadzają do pokoju nocnego nieco surowości.

Oryginalna aranżacja sypialni opiera się na ciemnej palecie barw i elementach drewna. Na granatowej ścianie wisi bogata...

W przestronnej łazience kubełkowa wanna pełni nie tylko praktyczną, ale także dekoracyjną funkcję. Ma ozdobne złote nóżki, do których dopasowano mosiężny kran oraz klosz wiszącej lampy. Eklektyczny wystrój łączy cechy elegancji z surowością. Duży kwiat w donicy w rogu pomieszczenia wnosi świeży i naturalny klimat. Szara ściana również dekoruje wnętrze.

W przestronnej łazience kubełkowa wanna pełni nie tylko praktyczną, ale także dekoracyjną funkcję. Ma ozdobne złote...
Eklektyczny wystrój łazienki łączy cechy elegancji z surowością. Duży kwiat w donicy w rogu pomieszczenia wnosi świeży...


Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.