Wnętrza tygodnia z instagramu, czyli niesamowita aranżacja jadalni z salonem w domu z antresolą

W rogu jadalni, tuż przed schodami znajduje się niepozorna dekoracja. Stare drzwi ze schodzącą już białą farbą nawiązują do stylu vintage. Stanowią tak zaskakujący element wystroju pomieszczenia, szczególnie przy bardziej nowoczesnym i skandynawskim klimacie w jadalni, a jednocześnie harmonijnie wpisują się w całość :) Dodatkowo ozdobione girlandą świetlną przykuwają do siebie uwagę. Oryginalne drzwi to nie jedyny dodatek tego typu w pokoju dziennym. Zwróćcie uwagę na ścianę nad schodami. Zawieszono na niej typografię na białym drewnie z inspirującymi hasłami.

W rogu jadalni, tuż przed schodami znajduje się niepozorna dekoracja. Stare drzwi ze schodzącą już białą farbą...

Przestrzeń pod schodami to miejsce, które na wiele sposobów można wykorzystać :) Gdy jest jej całkiem sporo, dobrze odnajdzie się tam nawet całkiem masywny mebel, np. szafka z witrynkami do przechowywania zastawy stołowej i innych akcesoriów. Ozdobna forma wpływa na charakter wnętrza. Nie można też nie zauważyć oryginalnej dekoracji tuż przy szafie. Na drewnianym niskim podeście na kółkach wystawiono przeróżne dodatki, od świeżych kwiatów w wazonie, przez lampiony i świeczniki, typografię, po dekoracje z drewna.

Tuż pod schodami w pokoju dziennym nie można nie zauważyć oryginalnej dekoracji. Na drewnianym niskim podeście na...
Ozdobna szafa wpływa na charakter całego pokoju dziennego. Harmonijnie prezentuje się z drewnianą podłogą i podkreśla...


Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.