Wnętrza tygodnia z instagramu, czyli przytulna aranżacja domu z drewnianymi meblami

W małej wnęce w pokoju dziennym zawieszono półki, które pełnią typowo dekoracyjną funkcję. Nie ma na nich książek czy czasopism, za to wystawiono tu sporo drobnych ozdób, głównie w białym i czarnym kolorze. Zwróćcie uwagę na zestaw malutkich ramek do zdjęć na dolnej półce - ładnie wyglądają, prawda? :) Pod ścianą po lewej stronie ustawiono duże lustro w złotej ramie. Prezentuje się elegancko i sprawia, że cały wystrój salonu nabiera eklektycznego charakteru.

W małej wnęce w pokoju dziennym zawieszono półki, które pełnią typowo dekoracyjną funkcję. Nie ma na nich książek czy...

Jak podoba Wam się taki pomysł na domowy gabinet? Głównym elementem aranżacji są tutaj meble z ciemnego drewna. To właśnie im pokój biurowy zawdzięcza swój niezwykły charakter. Nie można jednak pominąć podłogi. Wykonano ją z surowych desek, które wnoszą mnóstwo naturalności do całego wnętrza. Mała galeria ścienna nad biurkiem składa się z kilku różnorodnych zdjęć. Uzupełnia ją tablica korkowa, która przydaje się w pracy z praktycznego punktu widzenia, ale też może posłużyć jako dodatkowa tablica inspiracji.

Głównym elementem aranżacji pokoju biurowego są meble z ciemnego drewna. To właśnie im pokój biurowy zawdzięcza swój...


Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.