Wnętrza tygodnia z instagramu, czyli wyjątkowo ciekawy salon i nie tylko :)

Jeśli macie ochotę na coś bardziej oryginalnego, a jednocześnie opartego na lubianych motywach, to zajrzyjcie do @mrtszczepanik ;) Marta urządziła swój dom w niezwykły sposób. Połączyła ciekawe, a tak naprawdę bardzo proste elementy i popularne trendy - czerpiąc na przykład z uroku skandynawskiej prostoty - by uzyskać swoją indywidualną przestrzeń. Wystarczy zajrzeć do pokoju dziennego i już wiadomo o co chodzi :) Aranżacja salonu prezentuje się niepowtarzalnie. Jej główny charakter wyznacza dość ciemna kolorystyka. Szare meble podkreślają przy tym elegancki klimat. Jednak najciekawszym rozwiązaniem są drewniane deski na telewizyjnej ścianie. Zwróćcie uwagę, że nie tylko ściana, ale również podłoga jest wykonana z drewna. To dodaje wnętrzu niezwykłej naturalności i znacząco je ociepla. Przy oknie ustawiono fotel, który subtelnie uzupełnia wystrój i zapewnia świetne warunki do odpoczynku.

Aranżacja salonu prezentuje się niepowtarzalnie. Jej główny charakter wyznacza dość ciemna kolorystyka. Szare meble...
Nie tylko ściana, ale również podłoga jest wykonana z drewna. To dodaje wnętrzu niezwykłej naturalności i znacząco je...
+ pokaż całość

Ściana telewizyjna wygląda niezwykle. Ciemne deski dodają wnętrzu charakteru, który potęgują jeszcze czarne elementy i dodatki. Obok telewizora znajduje się kominek w nowoczesnej formie. Wystrój pokoju dziennego urozmaica także całkiem efektowna lampa wisząca - dla odmiany w białym kolorze :)

Ściana telewizyjna wygląda niezwykle Ciemne deski dodają wnętrzu charakteru, który potęgują jeszcze czarne elementy.

Kuchnia ma plan prostokąta, który zagospodarowano, wykorzystując przestrzeń w ten sposób, by była nie tylko funkcjonalna, ale też wygodna. Marta postawiła na zabudowę kuchenną w kształcie litery L, jedną ścianę pozostawiając zupełnie wolną. To dodało niewielkiemu pomieszczeniu lekkości. Również jasny kolor szafek przyczynia się do tego wrażenia :) Drewniane półki ścienne świetnie sprawdzają się do przechowywania książek kucharskich.

W kuchni postawiono na zabudowę kuchenną w kształcie litery L, jedną ścianę pozostawiając zupełnie wolną. To dodało...

Kuchnia jest częściowo otwarta na jadalnię, jednak pewnej intymności dodają jej fragmenty ścianek działowych. Oprócz nich kuchenną strefę wyznacza wyraźnie wzorzysta podłoga, która w pokoju dziennym przechodzi w drewniane deski. Wystrój jadalni jest bardzo prosty. Składa się na niego stół z pięknego drewna oraz białe krzesła, czyli meble nawiązujące bezpośrednio do stylu skandynawskiego. Tę część rozgranicza z kolei prostokątny dywan, który kolorystycznie komponuje się z aranżacją sofy.

Kuchnia jest częściowo otwarta na jadalnię, jednak pewnej intymności dodają jej fragmenty ścianek działowych. Oprócz...
Wystrój jadalni jest bardzo prosty. Składa się na niego stół z pięknego drewna oraz białe krzesła, czyli meble...

Wystrój przedpokoju jest praktycznie minimalistyczny, ale jednak sporo w nim ciepła, nie sądzicie? Całkiem duże pomieszczenie zaaranżowano, łącząc biel i drewno, czyli widzimy tutaj kolejną inspirację stylem skandynawskim. Podłoga z desek wygląda pięknie i świeżo. Drobny stoliczek w rogu ze storczykiem w donicy wnosi pewnego rodzaju romantyzm do wnętrza.

Wystrój przedpokoju jest praktycznie minimalistyczny, ale jednak sporo w nim ciepła. Całkiem duże pomieszczenie...

A jak podoba Wam się łazienka? :) Wzorzyste kafelki na podłodze mocno urozmaicają jej wystrój. Drewniane szafki stanowią naturalny akcent, który wprowadza zarówno ciepło, jak i elegancję do wnętrza. Jedną z ciekawszych dekoracji jest długie poziome lustro w czarnej ramie. Pasuje do innych dodatków w tym kolorze i zwraca na siebie uwagę.

Wzorzyste kafelki na podłodze mocno urozmaicają jej wystrój łazienki. Drewniane szafki stanowią naturalny akcent, który...


Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.