Wyjątkowa aranżacja mieszkania z drewnem i huśtawkami, czyli wnętrza tygodnia z instagramu :)

Kojarzycie @domekzalasem? :) Jeśli nie, koniecznie zobaczcie, dlaczego tak wiele osób się nim inspiruje! To wyjątkowe miejsce, gdzie wydaje się, jak by czas się zatrzymał :) Miłośnicy aranżacji czerpiących z natury poczują się tutaj jak u siebie. W klimatycznym mieszkaniu znajduje się wiele drewnianych elementów oraz dwie huśtawki, które znacząco wpływają na charakter wnętrz. Część dzienną domu tworzą salon z dużą sofą i jadalnia w otwartej kuchni. By oddzielić od siebie te dwie strefy, dobrano dwa rodzaje desek o różnych odcieniach, które rozgranicza podłogowa listwa. Przeszklone ściany z wyjściem na ogród podkreślają urok naturalnego wystroju. Na jego charakter wpływają w głównej mierze wybrane meble, niektóre o naprawdę ciekawej formie. Rozejrzyjcie się i dajcie znać, czy podoba Wam się to mieszkanie :)

Część dzienną domu tworzą salon z dużą sofą i jadalnia w otwartej kuchni. By oddzielić od siebie te dwie strefy,...

Do jadalni wybrano oczywiście drewniane meble :) O ile krzesła prezentują się całkiem zwyczajnie i wpisują się w tradycyjny styl, o tyle stół przyciąga do siebie uwagę swoją oryginalną postacią. Nieregularny kształt blatu sprawia, że mebel jest nie tylko praktyczny, ale także bardzo dekoracyjny. Z tym naturalnym materiałem korespondują w głębi pomieszczenia białe cegły. Wyłożono je na ścianie telewizyjnej i kominku. Wydaje się, jak by dekoracji było niewiele, ale jednak te kilka dodatków w zdecydowany sposób wpływa na charakter pokoju dziennego, prawda?

Krzesła w jadalni prezentują się całkiem zwyczajnie i wpisują się w tradycyjny styl, jednak stół przyciąga do siebie...
+ pokaż całość

Paleta barw w salonie jest spokojna i stonowana. Wszystkie meble oraz dodatki wpisują się w dominującą kolorystykę mieszkania. Wiszący okrągły kosz jako huśtawka dodaje wnętrzu sporo oryginalności, a także uroku. Aranżacja złożona z pledu i poduszek o różnych kształtach zachęca do relaksu :) Motyw gwiazd pojawia się także w innych miejscach salonu, np. na sofie, w oknie, czy na ściennej listwie z dekoracjami.

Paleta barw w salonie jest spokojna i stonowana. Wszystkie meble oraz dodatki wpisują się w dominującą kolorystykę...

W salonie warto także zwrócić uwagę na oryginalny stolik kawowy. Zamiast tradycyjnego mebelka z okrągłym albo prostokątnym blatem przed sofą pojawiła się skrzynia :) Drewniany kuferek z metalowym okuciem podkreśla wyjątkowy charakter aranżacji. Nawiązuje do innych elementów z drewna, które wypełniają cały salon. Wystarczy spojrzeć na kominek czy komódkę obok niego, na ramę obrazu lub tarczę z pnia, do której przymocowana jest ozdobna imitacja poroża.

W salonie warto także zwrócić uwagę na oryginalny stolik kawowy. Zamiast tradycyjnego mebelka z okrągłym albo...
Elementy z drewna wypełniają cały salon Wystarczy spojrzeć na kominek czy komódkę obok niego, na ramę obraz lub tarczę...

Drewna nie mogło również zabraknąć w sypialni :) Poza podłogą znajduje się tu wiele większych i mniejszych elementów wykonanych z tego szlachetnego materiału. Drzwi szafy wykonano z desek, zamiast stoliczków nocnych stoją przycięte pieńki, a nad łóżkiem znajdują się dekoracyjne tablice oprawione oczywiście w listewki. Nie można też nie wspomnieć o samym łóżku, którego oryginalnej ramy nie znajdziecie w sklepach meblarskich :) Co sądzicie o aranżacji tak czerpiącej z natury?

Poza podłogą w sypialni znajduje się wiele elementów z drewna. Drzwi szafy wykonano z desek, zamiast stoliczków nocnych...
W sypialni znajduje się bardzo oryginalne łóżko. Jego ramę wykonano z naturalnych desek o nieregularnym kształcie....

Również w sypialni zawieszono huśtawkę, tylko w innej postaci niż ma ta, która znajduje się w salonie. Tutaj przypomina bardziej hamak, dzięki czemu wpisuje się w przytulny i nieco romantyczny klimat pokoju nocnego. Sypialnia posiada wyjście na balkon, które przesłaniają delikatne zasłonki. Drabinka sprawdza się w roli regału, na którym wystawiono w głównej mierze dekoracje.

W sypialni zawieszono huśtawkę, która przypomina bardziej hamak. Wpisuje się dzięki temu w przytulny i nieco...
Sypialnia posiada wyjście na balkon, które przesłaniają delikatne zasłonki. Drabinka sprawdza się w roli regału, na...


Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.