Wyjątkowa aranżacja mieszkania z piękną, drewnianą podłogą, czyli wnętrza tygodnia z instagramu

Już po wejściu do pokoju widać, że to mieszkanie będzie niepowtarzalne :) Zobaczcie, jak niesamowicie swój dom urządziła @frilo2016, na pewno znajdziecie tutaj coś, czym warto się zainspirować. W aranżacji pokoju dziennego, który obejmuje zarówno salon, jak i jadalnię, warto zwrócić uwagę na podłogę. To ona w głównej mierze wpływa na charakter całego wnętrza. Piękne deski wprowadzają dużą naturalność i ocieplają znacząco wystrój. Zauważcie, że w części salonowej i jadalnianej deski ułożono prostopadle do siebie. To potęguje niezwykły charakter aranżacji i na pewno wyróżnia mieszkanie w pozytywny sposób :) Jakie jeszcze szczegóły i rozwiązania przykuły Waszą uwagę?

W aranżacji pokoju dziennego, który obejmuje zarówno salon, jak i jadalnię, warto zwrócić uwagę na podłogę. To ona w...
Salon oddzielono od jadalni w subtelny sposób - deski na podłodze w obu częściach wnętrza ułożono prostopadle do...
+ pokaż całość

Czarny fotel z podnóżkiem wygląda niezwykle zachęcająco :) To miejsce zapewnia idealne warunki do relaksu. Obok wygodnego i stylowego siedziska stoi okrągły stoliczek, a obok lampa podłogowa. Każdy z tych elementów reprezentuje nieco inny styl, ale razem tworzą bardzo udany zestaw, który wpisuje się w wystrój pokoju dziennego. Do mieszkania wpada dużo naturalnego światła, a pomieszczenia są tu też dość wysokie. Biały kolor na ścianach dodatkowo optycznie powiększa przestrzeń. Pokój dzienny wydaje mi się idealnie zagospodarowany, a Wam?

W salonie przygotowano idealne warunki do relaksu. Obok wygodnego i stylowego fotela stoi okrągły stoliczek, a obok...

W jadalni postawiono z kolei bardzo proste i lekkie meble. Zarówno stół o cienkim blacie, jak i charakterystyczne białe krzesła zdradzają inspirację stylem skandynawskim. Nad blatem zawieszono też ciekawe lampy o dość wąskich i wyciętych kloszach. Pełnią funkcję praktyczną oraz subtelnie dekorują przestrzeń. Do pozostałych ozdób we wnętrzu można zaliczyć małą galerię ścienną, która składa się z czterech czarnych ramek, a także świecznik czy wazon z gałązką. Drewniana podłoga wspaniale ociepla aranżację, a naturalne sęki wprowadzają niesamowity klimat do wnętrza :)

W jadalni postawiono z kolei bardzo proste i lekkie meble. Zarówno stół o cienkim blacie, jak i charakterystyczne białe...
Nad stołem w jadalni zawieszono ciekawe lampy o dość wąskich i wyciętych kloszach. Pełnią funkcję praktyczną oraz...

Jadalnia znajduje się na środku pokoju dziennego. Podwójne drzwi, które do niej prowadzą, wyjątkowo dobrze wpisują się w wystrój wnętrza. Wszystkie elementy, czyli zarówno meble, jak i dodatki, tworzą bardzo spójną kompozycję, choć we wnętrzu dominuje styl mieszany. Naturalne drewno i prostota stylu skandynawskiego, który przeważa w eklektycznej aranżacji, stanowią największe atuty tego mieszkania.

Jadalnia znajduje się na środku pokoju dziennego. Wszystkie elementy, czyli zarówno meble, jak i dodatki, tworzą bardzo...

Kuchnia jest na tyle szeroka, że wydzielono w niej kącik śniadaniowy. Właściciele domu dostawili do wyspy kuchennej drobny stolik z krzesełkami barowymi, a nad całością zawiesili masywne lampy z czarnymi kloszami. Ich rozmiar i kolor przykuwa do siebie uwagę i stanowi kontrast dla subtelnych lamp wiszących z jadalni. Wyspę obudowano drewnem, co z kolei może nawiązywać do pięknej podłogi w pokoju dziennym. Na otwartych półkach przechowywane są talerze i półmiski. Oryginalnego charakteru dodają kuchni różne szafki - białe o gładkich frontach oraz metalowe z tradycyjnymi uchwytami. Klasyczna z pozoru aranżacja zyskuje na niepowtarzalności i także wpisuje się w styl eklektyczny.

Kuchnia jest na tyle szeroka, że wydzielono w niej kącik śniadaniowy. Właściciele domu dostawili do wyspy kuchennej...
Kuchnia ma bardzo oryginalny charakter. Zestawiono w niej białe gładkie szafki z metalowymi szufladami. To podkreśla...


Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.