Wyjątkowo inspirujące before & after salonu oraz jadalni, czyli umiejętna zabawa wzorem i kolorem :)

Aranżacja jadalni może zachwycić, nawet te osoby, które nie są miłośnikami stylu eklektycznego lub takiej palety barw :) A to z tego względu, że dosłownie zdumiewa skala metamorfozy - to kolejny z tych przykładów, jak wysiłkiem i własną pracą można osiągnąć wnętrzarskie szczyty. Mając do dyspozycji wnętrza o dość staromodnym i na pewno poważnym wystroju, właściciele postanowili zupełnie przełamać ich dotychczasowy charakter. Dlatego podczas remontu sięgnęli po śmiałe kolory i nietypowe dodatki, które połączyli w zaskakującej formie. Jadalnia after jest przestronna i całkiem przytulna, a na oryginalność aranżacji wpływa między innymi dość rzadko wybierany różowy kolor, jakim pomalowano węższą ścianę. Przyjrzyjcie się dobrze jadalni before - znajdował się w tym miejscu salon o zupełnie odmiennym klimacie. Zdradźcie, która aranżacja podoba Wam się bardziej :)

Jadalnia jest przestronna i całkiem przytulna. Na oryginalność aranżacji wpływa między innymi dość rzadko wybierany...
Jadalnia before (53531)
+ pokaż całość

Drewniany stół na prostych czarnych nogach wygląda bardzo elegancko. Ustawiono przy nim wygodne krzesła z kolorowymi siedziskami, które same w sobie sprawiają niemałe wrażenie. Do tego właściciele zdecydowali się pomalować ścianę na różowo, co - trzeba przyznać - jest dość rzadko spotykanym rozwiązaniem, nie tylko w jadalni :) Myślę jednak, że ten zabieg wyszedł im całkiem na dobre, bo wnętrze zyskało niepowtarzalny klimat, a jest przy tym przytulne i całkiem romantyczne. Aranżację uzupełniają równie ciekawe detale, takie jak błękitna doniczka z kwiatem zawieszona na neonowym różowym sznurku nad stołem. Również pojedyncze dekoracje ścienne wzbogacają subtelnie wystrój pomieszczenia.

Drewniany stół na prostych czarnych nogach wygląda bardzo elegancko. Ustawiono przy nim wygodne krzesła z kolorowymi...
Aranżacja jadalni jest bardzo oryginalna. Pojedyncze dekoracje ścienne wzbogacają subtelnie wystrój pomieszczenia....

Metamorfoza o podobnej skali odbyła się w salonie, który wcześniej miał dość podobny układ. Zauważcie, że pomimo niesamowitej przemiany charakteru wnętrza, tak naprawdę właściciele nie posunęli się do ogromnych zmian konstrukcyjnych czy tym podobnych. Wręcz przeciwnie - w nowej aranżacji bardzo wiele daje wzorzysty dywan, który w części zasłania drewnianą podłogę. Intensywne kolory rozweselają nieco przestrzeń i przełamują jej poważny klimat. Wymiana sofy i fotela oraz drobnych dodatków także przyczyniła się do efektu "wow". Jeśli jednak dobrze się przyjrzeć, to zarówno podłoga z drewnianych desek, jak i kominek z ozdobną półką, a w końcu wykusz pozostały w niezmienionej formie. To before & after jest więc dowodem na to, jak za pomocą dodatków można totalnie odmienić dowolne wnętrze.

W aranżacji salon ważną rolę odgrywa wzorzysty dywan. Intensywne kolory rozweselają nieco przestrzeń. Dekoracyjne...
Salon before (53535)

Drewniana komódka pod telewizorem ma bardzo ozdobną postać. Prezentuje się pięknie i elegancko, w zaskakujący sposób dobrze wpisuje się w eklektyczny wystrój salonu. Na ścianie zawieszono trzy jasne i dość duże plakaty. To wystarczyło, by w oryginalny sposób ozdobić całe wnętrze. Zwróćcie uwagę, że do plakatu z różowym tłem dopasowano różową kasetkę na półce komody. To nazywa się spójność w najmniejszych detalach :) Nie tylko wzorzysty dywan, ale także poduszka czy abstrakcyjny obraz na drugiej ścianie ożywiają aranżację pokoju dziennego.

Drewniana komódka pod telewizorem ma bardzo ozdobną postać. Prezentuje się pięknie i elegancko, w zaskakujący sposób...
Na ścianie telewizyjnej zawieszono trzy jasne i dość duże plakaty. To wystarczyło, by w oryginalny sposób ozdobić cały...
W salonie nie tylko wzorzysty dywan, ale także poduszka czy abstrakcyjny obraz na ścianie znacząco ożywiają jego...

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.