Wyjątkowy konkurs o ulubionej tematyce before & after, czyli "METAMORFOZA DOMU" dla pasjonatów i profesjonalistów!

Słuchajcie szukamy najlepszej metamorfozy mieszkania lub domu! Ogłaszamy kolejny konkurs na naszym blogu :) I to świetny, bo nawiązujący do tematyki, za jaką ostatnio szczerze przepadamy - czyli motywami before & after! Konkurs "METAMORFOZA DOMU" właśnie na tym polega, aby zaprezentować fotki ze swoich prac remontowych, dokładniej ujęcia "przed" i "po". Na tej samej zasadzie, na jakiej robimy takie porównania we wpisach before & after, możecie pochwalić się swoimi wnętrzarskimi osiągnięciami i jeszcze wygrać nagrodę! Zapraszamy gorąco do wzięcia udziału w konkursie, a poniżej zasady zabawy :)

jagoda kutkowska jury


1. W konkursie mogą wziąć udział zarówno profesjonaliści (architekci, projektanci wnętrz), jak i amatorzy-pasjonaci urządzania wnętrz, którzy samodzielnie zaaranżowali swoją przestrzeń, w zachwycający sposób! A wiemy, że potraficie zachwycić, bo przesyłane na Lovingit prace często wywołują u nas... duże "wow" :) Kilka wnętrzarskich indywidualnych perełek od naszych czytelników miałyśmy już na blogu, więc tym bardziej cieszymy się z tego konkursu :) Osobiście nie mogę doczekać się zamieszczonych prac, before & after to jeden z moich ulubionych tematów!


2. Profesjonaliści mogą dodawać swoje realizacje w dwóch kategoriach: metamorfoza wnętrza oraz metamorfoza budynku. Natomiast pasjonaci w kategorii metamorfoza wnętrza - czekamy z niecierpliwością :) Uwaga, jeśli macie więcej niż jeden projekt, którym chcielibyście się podzielić, śmiało je zgłaszajcie! Liczba prac konkursowych jednego uczestnika jest nieograniczona :)


2. Aby powalczyć o nagrodę w zabawie, należy zgłosić swoją pracę konkursową przez Homebook.pl. Uwaga, umieszczamy tam minimum 10 zdjęć - przynajmniej 3 z wnętrza before i pozostałych przynajmniej 7 z efektu after.


3. Podczas narady jury (w tym również Lovingit :)) będzie brało pod uwagę ogólną estetykę wnętrza po metamorfozie, kreatywność i pomysłowość w zaaranżowaniu przestrzeni oraz samą jej funkcjonalność. Ważne, by wnętrze miało w sobie "to coś", było piękne i praktyczne, czyli takie jak lubimy najbardziej, a im bardziej spektakularna zmiana, tym jeszcze lepiej ;) W końcu wielką sztuką jest przemienić puste czy zaniedbane miejsce w pełną domowej aury przestrzeń! Właśnie tę sztukę chcemy nagrodzić :)


4. Autorzy najlepszych realizacji otrzymają w nagrodę iPady oraz iPody, przyznane osobno w kategorii dla profesjonalistów i w kategorii dla pasjonatów. Dodatkowo projekty szczęśliwych zwycięzców zostaną zaprezentowane na głównej stronie i fanpage'u Homebook.pl oraz na blogach o wnętrzarskiej tematyce, w tym Lovingit! :) Już dzisiaj najchętniej zamieściłabym zwycięską pracę konkursową, bardzo jestem jej ciekawa :)


5. Prace konkursowe można zgłaszać do 16. marca 2015 r., do godziny 12:00.


Więcej informacji o zabawie oraz instrukcja, jak dodać swoją pracę konkursową, na stronie: www.homebook.pl/metamorfozy-konkurs


Powodzenia!!! I już czekam na Wasze metamorfozy!:)Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.