Z cyklu inspirujących polskich realizacji, czyli mieszkanie z czerwoną cegłą i drewnem w otwartej przestrzeni

Takie realizacje jak ta z Pracowni projektowej MaNaZa mogą na pewno zachwycić nawet najbardziej wybrednego miłośnika aranżacji wnętrz :) Dlaczego tak uważam? Ponieważ w każdym kącie tego wygodnie urządzonego mieszkania czuć styl i klasę, ale także dużo ciepła i "to coś", co sprawia, że aranżacja staje się niepowtarzalna. Kuchnia łączy kilka ulubionych rozwiązań, czyli przede wszystkim piękne drewno, które ma duży wpływ na cały klimat wnętrza, a także czerwone cegły na ścianie. Połączenie kuchni i jadalni jest niezwykle funkcjonalne, a cały wystrój pozostaje bardzo spójny. Tym, co przykuwa do siebie uwagę, są ciekawe lampy, jakie zawieszono nad stołem oraz blatem wyspy kuchennej. Sama wyspa jest także praktyczna, bo od strony jadalni posiada półki i szuflady, które zwiększają ilość miejsca do przechowywania różnych rzeczy.  Wokół stołu ustawiono krzesła w pastelowych kolorach, które wprowadzają łagodność do aranżacji otwartej przestrzeni. Rozejrzyjcie się dalej i zdradźcie, co spodobało Wam się tu najbardziej :)

Kuchnia łączy kilka charakterystycznych rozwiązań, czyli przede wszystkim piękne drewno, a także czerwone cegły na...
W aranżacji kuchni z jadalnią przykuwają do siebie uwagę lampy, jakie zawieszono nad stołem oraz blatem wyspy...
 

Aranżacja jadalni wygląda pięknie i stylowo. Drewniany prostokątny stół ma bardzo prostą formę, ale w połączeniu z pastelowymi krzesłami i efektownymi lampami, jakie nad nim wiszą, idealnie podkreśla klimat wnętrza. Białe oraz szare zasłony są subtelnym, a jednocześnie ważnym elementem wystroju jadalni. Aranżację uzupełnia drobna dekoracja na blacie, złożona z rośliny w wysokim wazonie i dopasowanej zastawy.

Aranżacja jadalni wygląda pięknie i stylowo. Drewniany prostokątny stół ma bardzo prostą formę, ale w połączeniu z...

Salon z jadalnią łączy w aranżacji cechy kilku stylów. Można się tu doszukać przejawów inspiracji klimatem industrialnym i nowoczesnym, na pewno widoczny jest styl skandynawski. Całość wygląda bardzo schludnie, a dobrane dodatki i ozdoby dobrze się ze sobą komponują. W rogu pokoju ustawiono dużą czarną lampę z kloszem skierowanym nad stolikiem kawowym. W ciekawy sposób wyeksponowano też dekoracje - grafiki w ramkach nie wiszą na ścianie, a są o nią oparte i nawet lekko chowają się za szarą sofą. Jest tu na pewno przytulnie, a wnętrze ma dużo wdzięku :)

Aranżacja salonu z jadalnią wygląda stylowo, a dobrane dodatki i ozdoby dobrze się ze sobą komponują. W rogu wnętrza...
Aranżacja salonu wygląda bardzo elegancko. Nowoczesna forma szarej sofy zapewnia wygodę, a czarny klosz lampy stojącej...
 

Podświetlana ściana telewizyjna wnosi nieco nowoczesności do wnętrza. Po lewej stronie znajduje się prosty kominek, a drewniana obudowa nad nim sprawia, że aranżacja salonu jest ciepła i przytulna. Pojedyncze dekoracje, jak np. kwiaty, grafiki w ramkach czy drobne dodatki pod telewizorem upiększają wystrój pokoju dziennego.

Podświetlana ściana telewizyjna wnosi nieco nowoczesności do wnętrza. Po lewej stronie znajduje się prosty kominek, a...

Aranżacja łazienki także wygląda stylowo i jest na pewno funkcjonalna. Wystrój wnętrza w kolorach ziemi został wzbogacony o kilka złotych dodatków, które wnoszą szyk i przyciągają do siebie uwagę. Okrągłe lustro jest nie tylko praktyczne, ale dzięki podświetleniu stanowi także dekorację łazienki. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest ustawienie drabiny z ciemnego drewna, która służy jako regał. Wyeksponowane w ten sposób ręczniki i akcesoria także w subtelny sposób ozdabiają przestrzeń.

Aranżacja łazienki w kolorach ziemi jest wzbogacona o kilka złotych dodatków. Wnoszą szyk i przyciągają do siebie...
Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest ustawienie drabiny z ciemnego drewna, która służy jako regał. Wyeksponowane tak...

Źródło: MaNaZaAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.
Ebooki Lovingit