Z cyklu wyjątkowych pomysłów na aranżację zewnętrza, czyli piękny ogród z klimatycznymi dodatkami!

Ale piękna podróż po... zewnętrzu nas dziś czeka! Już nie mogłam doczekać się, aby pokazać Wam wyjątkowo urzekającą aranżację ogrodu z majuszka.pl :) Każdy szczegół może tu zachwycić, dobranie dodatków, ich rozmieszczenie i ogólne wrażenie bogactwa, które jednak nie jest przesadne, nachalne... Naprawdę zainspirowało mnie to miejsce i mam nadzieję, że również odnajdziecie tu coś dla siebie. Aby wydzielić wypoczynkowy kąt, w ogrodzie fragment zieleni wyłożono deskami, tworząc w ten sposób przytulną werandę. Jej centralny punkt wyznaczają meble ogrodowe, na które składają się całkiem duża sofa oraz fotele z drewna, a także mały stoliczek kawowy do kompletu. Meble z naturalnego materiału spójnie komponują się z podłogą. Uroku całości dodaje duży jasny parasol, zamykając jakby tę część i sprawiając, że aranżacja staje się kompletna. 

Aby wydzielić wypoczynkowy kąt, w ogrodzie fragment zieleni wyłożono deskami, tworząc w ten sposób przytulną werandę....
W aranżacji główną rolę grają meble ogrodowe, na które składają się całkiem duża sofa oraz fotele z drewna, a także...

O właśnie takie dodatki tworzą wyjątkowy klimat tego miejsca! Latarenki, kwiaty, poduszki w pastelowych barwach i z budzącą miłe skojarzenia typografią... To te elementy dobrano z niezwykłą uwagą, dbając by w aranżacji nie było przesady, a jednocześnie by odzwierciedlała ciepło i atmosferę, jaka cechuje tę rodzinę :) Jasne kolory tkanin zdecydowanie wyróżniają się na tle ciemniejszego drewna, a ten kontrast również ma swój wpływ na ostateczny charakter wystroju ogrodu.

W aranżacji werandy to dodatki tworzą wyjątkowy klimat tego miejsca. Znalazło się wśród nich sporo detali, między...
Wszystkie elementy dekoracyjne na werandzie dobrano z niezwykłą uwagą, dbając by w aranżacji nie było przesady, a...
+ pokaż całość

Część wypoczynkową wyłożono deskami, natomiast za nimi piękny zielony teren zdobią białe kamyczki u podłoża wyższych drzewek i kwiatów. Z tą bielą bardzo wdzięcznie komponuje się oryginalny stoliczek kawowy, niewielkich rozmiarów, o okrągłym blacie i ciekawych nóżkach na kształt koszyka. Subtelny dzbanek z filiżankami dopełnia aranżację strefy relaksu i zachęca do spędzenia kilku chwil w tak urokliwym otoczeniu.

Werandę wyłożono deskami, natomiast za nimi piękny zielony teren zdobią białe kamyczki u podłoża wyższych drzewek i...

W aranżacji ogrodu postawiono na niskie dekoracje, ustawione na podłodze z desek. Przytulność, a nawet romantyczny klimat zapewniają więc latarenki, które zapalone po zmroku upiększają werandę swoim ciepłym światłem. Oprócz tego znajduje się tu sporo kwiatów w różnorodnych doniczkach, nawiązujących do rozmaitych stylów aranżacji. Blaszana donica zdradza zamiłowanie do stylu prowansalskiego, niziutka biała kojarzy się ze skandynawskimi inspiracjami, a wysoka ciemna wpisuje się w nowoczesny trend.

W aranżacji werandy znajduje się sporo kwiatów w różnorodnych doniczkach, nawiązujących do rozmaitych stylów aranżacji....
W aranżacji ogrodu postawiono na niskie dekoracje, ustawione na podłodze z desek. Przytulność, a nawet romantyczny...

W rogu werandy wyznaczonej przez drewniane podłoże zorganizowano świetny kącik do wypoczynku! Jednoosobowy hamak-huśtawka prezentuje się niezwykle zachęcająco i w uroczy sposób wzbogaca aranżację. Pledy i poduszki to sprawdzony sposób na dodanie przytulności i oczywiście podniesienie komfortu siedzenia ;) Zauważcie, ile detali tworzy klimat tego miejsca, wszystkie bazują też na podobnej błękitno-szarej kolorystyce.

W rogu werandy wyznaczonej przez drewnianą podłogę zorganizowano świetny kącik do wypoczynku! Jednoosobowy...
Duży ogród wypełnia naturalna zieleń, co tworzy wspaniałe warunki do wypoczynku. Za pomocą podłogi z drewnianych desek...

Źródło: majuszka.plAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.