Salon

Zaczarowana aranżacja mieszkania z oryginalnymi detalami i niepowtarzalnym klimatem!

Właśnie tak mi się skojarzyła aranżacja, którą dzisiaj chcę Wam zaprezentować - z magią :) Pełna jest jakiegoś niepowtarzalnego uroku, nieco dziwnego, niespotykanego klimatu, który decyduje o charakterze całego mieszkania. Mamy tutaj prawdziwy miszmasz, ale poszczególne elementy zestawione są ze sobą w zadziwiająco harmonijny sposób. W ogóle wiele rzeczy mnie tutaj zadziwia, jednak zdecydowanie warto przyjrzeć się tej propozycji wnętrzarskiej - można z niej zaczerpnąć sporo inspiracji, jeśli nie w całości, to przynajmniej częściowo :) Zapraszam w niezwykłą podróż, po której koniecznie podzielcie się swoimi wrażeniami - loving it? :)

aranżacja oryginalnego salonu
+ pokaż całość
kwiaty i wzory w aranżacji wnętrza

Pierwsza z wielu wyjątkowych, niecodziennych rzeczy w aranżacji - to oryginalny okrągły stolik z rzeźbionymi nogami z szachownicą na blacie. Dekoracyjne i pożyteczne, jeśli przyjdzie ochota na partyjkę szachów w leniwe letnie popołudnie; trzeba tylko wyznaczyć granice pola do gry ;) Tego typu przedmioty o zdecydowanym, mocnym charakterze urozmaicają wystrój każdego wnętrza. Meble, dekoracje i kolorystyczne akcenty w nasyconych odcieniach decydują o oryginalnym wykończeniu mieszkania.

oryginalny rzeźbiony stoli szachowy w salonie
kolorowe dekoracje w aranżacji salonu

W salonie zaaranżowano też dość wysoką biblioteczkę - pozwoliła na to wysokość pomieszczenia. Mieszkanie mieści się zapewne w kamienicy, co potęguje jego wyjątkowy charakter. W rozbielonym wnętrzu takie kolorowe dodatki mocniej rzucają się w oczy, dzięki czemu aranżacja nie sprawia wrażenie mdłej czy stonowanej, a wręcz przeciwnie - aż kipi energią :)

aranżacja wysokiej biblioteczki

Jadalnia jest bardzo przestronna i pełna światła dzięki dużym oknom i jasnym barwom. Podobnie jak w salonie, tutaj też mamy udekorowaną rozmaitościami ścianę - zdjęcia i lustra, które odbijają przestrzeń, zawieszone są w pozornym chaosie. To wzmacnia oryginalność aranżacji i nieszablonowe podejście do dekorowania w całym domu.

aranżacja przestronnej jadalni z galerią na ścianie

Kolejna inspirująca wystawka - fragment ściany z farbą tablicową w kuchni! Mnóstwo rodzinnej atmosfery i ciepło domowego ogniska w tak sympatycznie zakręconej przestrzeni :)

ściana z farbą tablicową w kuchni

Patrząc na ścianę w przedpokoju, można dostać oczopląsu ;) Niektórzy świetnie odnajdują się właśnie w takim radosnym, lekko zwariowanym otoczeniu. Galeria inspiracji na ścianie zawiera wywołujące wspomnienia sympatyczne fotografie, projekty, kolorowe wydruki, a nawet korale. Całość dopełnia biała komódka z malowanym wzorem - również w intensywnych kolorach, zieleni, czerwieni, granatu. Kwiatowy motyw i ozdobna forma mebelka wprowadzają ludowe odniesienia do wnętrza.

galeria inspiracji na ścianie w przedpokoju
lampa w aranżacji przedpokoju

Pokój dla dzieci także jest dość charakterystyczny. Ciekawym elementem wystroju są długie okna łączące poszczególne wnętrza ze sobą. Białe podwyższone łóżko z płytkimi szufladami organizuje dodatkowe miejsce do przechowywania, a równie biała podłoga rozjaśnia pomieszczenie.

białe meble w pokoju dziecięcym

Sypialnia za to wydaje się już bardziej spokojnym miejscem, choć i tutaj znajdują się oryginalne ozdoby i kolorowe dodatki. Jak podobała Wam się wycieczka po tym niezwykłym domu? Odnaleźlibyście się w takiej pełnej różnorodności przestrzeni? :)

czarne łóżko w aranżacji sypialni
oryginalne dodatki do sypialni

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.