Logowanie za pomocą portali społecznościowych
Zaloguj się przez Facebooka
lub
* Pola obowiązkowe
Logowanie przez e-mail i hasło
Nazwa użytkownika*
E-mail*
Hasło*
 Akceptuje regulamin i polityke prywatności Lovingit.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imienia, nazwiska, adresu e-mail) przez Marcina Kutkowskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Marcin Kutkowski Klimax z siedzibą w Poznaniu (dalej nazywanego administratorem) w celu rejestracji konta na stronie internetowej www.lovingit.pl, co pozwoli w szczególności zapisywać wykonane przeze mnie aranżacje wnętrz.

Informujemy, że:
 1. Administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Marcin Kutkowski prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Marcin Kutkowski Klimax z siedzibą w Poznaniu
 2. Adres do kontaktu - Klimax Marcin Kutkowski, ul. Oleśnicka 8, 60-167 Poznań.
  Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej za ochronę danych osobowych:
  telefon: 502 562 262
  e-mail: [email protected]
 3. Jeżeli chcą Państwo zarejestrować konto, muszą przekazać Państwo nam swój adres e-mail za pośrednictwem formularza rejestracyjnego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne, by zarejestrować konto.
 4. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres: [email protected]
 5. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu obsługi konta na stronie internetowej. Podstawą prawną przetwarzania jest Państwa zgoda. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności i plików "cookies"