Aranżacja mieszkania z przestronną kuchnią z czerwonymi cegłami w eklektycznym stylu

Myślę, że ta kuchnia przypadnie Wam do gustu - albo ze względu na jej wystrój, albo ze względu na przestrzeń, albo na to i to :) Nie ulega wątpliwości, że to wnętrze ma swój klimat, a aranżacja osadzona jest raczej w sentymentalnym stylu. Meble z drewna wyglądają na nadgryzione zębem czasu, czerwone cegły na ścianie też mają swój udział w kształtowaniu charakteru kuchni. Można tu znaleźć sporo elementów dodających wnętrzu przytulności. Są to wspomniane cegły na jednej ze ścian czy elementy drewna, ale także takie drobne dodatki jak cienki dywanik ułożony przed szafkami. W pomieszczeniu znajduje się kilka detali, które nawiązują do stylu skandynawskiego, ale wystrój w całości jest bardzo eklektyczny. Wystarczy spojrzeć na oryginalną lampę wiszącą, drabinę ustawioną w kącie czy wzorzystą tapetę na ścianie z oknem. Dajcie znać, czy podoba Wam się taka aranżacja kuchni :)

Klimat klimat jest bardzo oryginalny. Meble z drewna wyglądają na nadgryzione zębem czasu, a czerwone cegły na ścianie...
W kuchni znajduje się kilka detali, które nawiązują do stylu skandynawskiego, ale cały wystrój jest eklektyczny. Klimat...

Na blacie w kuchni wystawiono sporo elementów, które przydają się przy codziennym przygotowywaniu posiłków, ale też pełnią funkcję dekoracyjną. Główną rolę w aranżacji odgrywają czerwone cegły, jednak nie miałyby takiej siły oddziaływania bez uzupełnienia klimatu drewnianymi dodatkami. Deski do krojenia, łyżki i akcesoria kuchenne czy w końcu sam blat wnoszą bardzo dużo ciepła do wnętrza i świetnie podkreślają inspirację naturą.

Na blacie w kuchni wystawiono sporo elementów, które przydają się przy codziennym przygotowywaniu posiłków, ale też...

A jak podoba Wam się eklektyczny salon z jadalnią? We wnętrzu mieszają się różne style i motywy. Na białym tle takie elementy jak galeria ścienna, bukiet kwiatów w rogu czy kolorowe dodatki na stole i sofie zdecydowanie się wyróżniają. W tym wnętrzu widać wyraźnie podział na dwie strefy, jadalnianą i wypoczynkową. Rozgranicza je podłoga, bo przed sofą właściciele ułożyli dywan, a pod białym stołem i krzesłami widać podłogę z naturalnych desek. Różnica jest jednak subtelna, bo sam dywan także ma kolory natury i delikatnie uzupełnia całą aranżację pokoju dziennego.

W salonie mieszają się różne style i motywy. Na białym tle takie elementy jak galeria ścienna, bukiet kwiatów w rogu...
Aranżacja pokoju dziennego jest utrzymana w stylu eklektycznym. Naturalne drewniane elementy zestawione są tutaj z...

Na poddaszu znajduje się sypialnia, która pomimo skosu pomieszczenia jest całkiem przestronna. Drewniane deski na podłodze dodają wnętrzu dużo przytulności, a czerwone cegły mocno urozmaicają aranżację pokoju. Tutaj też wystrój jest raczej eklektyczny, choć w dużej mierze opiera się na drewnie. W sypialni zaaranżowano także domowy gabinet czy może pracownię, która jest oddzielona od strefy nocnej ścianą. Zarówno zgrabne biurko, jak i pomalowane pastelowym kolorem krzesło oraz mały regalik z półkami są wykonane z drewna. Dzięki temu aranżacja całego wnętrza jest spójna i pozostaje bardzo ciepła.

Na poddaszu znajduje się sypialnia, która pomimo skosu pomieszczenia jest całkiem przestronna. Drewniane deski na...
W sypialni zaaranżowano domowy gabinet, który jest oddzielony od strefy nocnej ścianą. Zarówno zgrabne biurko, jak i...

Ta aranżacja też na pewno Wam się spodoba :) Kto nie chciałby mieć ogrodu zimowego albo choćby z niego czasem korzystać? Ustawiony na środku stół z krzesłami i ławką aż zaprasza, żeby przysiąść tutaj i podziwiać widoki za oknami :)

W ogrodzie zimowym urządzono jadalnię. Styl aranżacji jest sentymentalny, a białe meble rozświetlają przeszklone...

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.
Ebooki Lovingit