O mnie

Witaj na moim blogu Home&Lifestyle

Jestem Jagoda  - mama słodkiej Melanii oraz Patrycji. Od dziecka malowałam i interesowałam się wszystkim, co piękne. Przekornie wybrałam ekonomię, ale pokochałam Internet. Pasja do nowych technologii i zamiłowanie do wszystkiego co piękne, które odziedziczyłam po mamie, były silniejsze, stąd postanowiłam stworzyć bloga o rzeczach pięknych. I tak już od ponad 6 lat tworzę i rozwijam Lovingit wraz z Asią i innymi dziewczynami:) Wraz ze swoją mamą stworzyłam biuro, gdzie projektujemy wnętrza w całej Polsce, jak i za granicą. Niektóre z naszych projektów i realizacji możesz zobaczyć na Instagramie

Lovingit jest miejscem, gdzie zainspirujesz się i będziesz chciał tworzyć piękno wokół siebie. Jeśli tak jest to znaczy, że osiągnęłam swój cel.

Poznaj współautorki bloga

ASIA

Pasjonatka słowa pisanego. Uśmiechnięta i zdecydowanie ekstrawertyczna :) Lubi poznawać nowe miejsca i nowych ludzi. Entuzjastka pozytywnego myślenia. Uwielbia zmiany i nieustannie poszukuje inspiracji.

HJHonorata

Wielbicielka czekolady, włoskiej kuchni i gór. Ciągle poszukująca, wiecznie w biegu, robi kilka rzeczy jednocześnie. Głośno wzdycha do pięknych książek, uroczych ludzi i dobrych zdjęć. Bałaganiara uwielbiająca porządek. Śpiewa jeżdżąc na rowerze.

O czym piszemy

Przede wszystkim o wnętrzach. Pokazujemy Wam piękne aranżacje i nieustannie poszukujemy nowych inspiracji. Od pewnego czasu aparat fotograficzny towarzyszy mi niemal codziennie i chętnie uwieczniam najdrobniejsze chwile, które cieszą mnie najbardziej. Na instagramie pokazuje Wam co się u nas ciekawego dzieje i pozwalam zajrzeć ukradkiem w swoje otoczenie. Uwielbiam kreatywność, odwagę, przedsiębiorczość i jak każda kobieta zakupy:) Znajdziecie więc też coraz więcej wpisów o motywacji, o rozwijaniu swojej pasji i odwadze życiowej, ale nie zabraknie też czasem tematów czysto kobiecych. Jestem też ogromną pasjonatką DIY, czyli przygotowywania dekoracji i różnych rzeczy samodzielnie. Chętnie dzielę się z Wami efektami mojej pracy a także nieustanie szukam ciekawych tutoriali w sieci. Od jakiegoś czasu rozpoczęłam też swoją przygodę z Youtubem.

Lubię otaczać się ładnymi rzeczami, to one inspirują mnie do kreatywnych zmian. Moją pasją staram się zainspirować innych. Jestem też autorką książki "Mieszkaj Pięknie", którą stała się bestsellerem i została wydana również w Rosji!

A, prawie zapomniałam – czasem lubię coś upichcić i choć staram się odżywiać zdrowo, to nie mogłabym żyć bez słodkości. 

Wyróżnienia:

Jesteśmy często jurorkami w konkursach dla projektantów wnętrz obok czołowych tytułów wnętrzarskich w Polsce:) Zajęłyśmy też 3 miejsce w głosowaniu  w konkursie BLOGA ROKU w kategorii „Pasje i Zainteresowania”:) Otrzymałyśmy nagrodę specjalną w konkursie Blog Design 2014 od Fundacji Piękna Polska. Zostałyśmy nominowane w kategorii "Bloger" na Gali Hashtagi na See Blogers 2018 oraz 2019. Moja książka "Mieszkaj Pięknie" znalazła się na liście TOP najlepiej sprzedających się książek w Empiku. Jeśli chcesz być z nami na bieżąco, zapraszamy na nasz fanpage i Instagram :) Pozdrawiamy:)

Jeśli chciałbyś z nami współpracować lub zaprosić na ciekawy event, zajrzyj  tutaj.


Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.