O mnie

Witaj na moim blogu Home&Lifestyle

Jestem Jagoda  - mama słodkiej Melanii oraz Patrycji. Od dziecka malowałam i interesowałam się wszystkim, co piękne. Przekornie wybrałam ekonomię, ale pokochałam Internet. Pasja do nowych technologii i zamiłowanie do wszystkiego co piękne, które odziedziczyłam po mamie, były silniejsze, stąd postanowiłam stworzyć bloga o rzeczach pięknych. I tak już od ponad 6 lat tworzę i rozwijam Lovingit wraz z Asią i innymi dziewczynami:) Wraz ze swoją mamą stworzyłam biuro, gdzie projektujemy wnętrza w całej Polsce, jak i za granicą. Niektóre z naszych projektów i realizacji możesz zobaczyć na Instagramie

Lovingit jest miejscem, gdzie zainspirujesz się i będziesz chciał tworzyć piękno wokół siebie. Jeśli tak jest to znaczy, że osiągnęłam swój cel.

Poznaj współautorki bloga

ASIA

Pasjonatka słowa pisanego. Uśmiechnięta i zdecydowanie ekstrawertyczna :) Lubi poznawać nowe miejsca i nowych ludzi. Entuzjastka pozytywnego myślenia. Uwielbia zmiany i nieustannie poszukuje inspiracji.

HJHonorata

Wielbicielka czekolady, włoskiej kuchni i gór. Ciągle poszukująca, wiecznie w biegu, robi kilka rzeczy jednocześnie. Głośno wzdycha do pięknych książek, uroczych ludzi i dobrych zdjęć. Bałaganiara uwielbiająca porządek. Śpiewa jeżdżąc na rowerze.

O czym piszemy

Przede wszystkim o wnętrzach. Pokazujemy Wam piękne aranżacje i nieustannie poszukujemy nowych inspiracji. Od pewnego czasu aparat fotograficzny towarzyszy mi niemal codziennie i chętnie uwieczniam najdrobniejsze chwile, które cieszą mnie najbardziej. Na instagramie pokazuje Wam co się u nas ciekawego dzieje i pozwalam zajrzeć ukradkiem w swoje otoczenie. Uwielbiam kreatywność, odwagę, przedsiębiorczość i jak każda kobieta zakupy:) Znajdziecie więc też coraz więcej wpisów o motywacji, o rozwijaniu swojej pasji i odwadze życiowej, ale nie zabraknie też czasem tematów czysto kobiecych. Jestem też ogromną pasjonatką DIY, czyli przygotowywania dekoracji i różnych rzeczy samodzielnie. Chętnie dzielę się z Wami efektami mojej pracy a także nieustanie szukam ciekawych tutoriali w sieci. Od jakiegoś czasu rozpoczęłam też swoją przygodę z Youtubem.

Lubię otaczać się ładnymi rzeczami, to one inspirują mnie do kreatywnych zmian. Moją pasją staram się zainspirować innych. Jestem też autorką książki "Mieszkaj Pięknie", którą stała się bestsellerem.

A, prawie zapomniałam – czasem lubię coś upichcić i choć staram się odżywiać zdrowo, to nie mogłabym żyć bez słodkości. 

Wyróżnienia:

Jesteśmy często jurorkami w konkursach dla projektantów wnętrz obok czołowych tytułów wnętrzarskich w Polsce:) Zajęłyśmy też 3 miejsce w głosowaniu  w konkursie BLOGA ROKU w kategorii „Pasje i Zainteresowania”:) Otrzymałyśmy nagrodę specjalną w konkursie Blog Design 2014 od Fundacji Piękna Polska. Zostałyśmy nominowane w kategorii "Bloger" na Gali Hashtagi na See Blogers 2018 oraz 2019. Moja książka "Mieszkaj Pięknie" znalazła się na liście TOP najlepiej sprzedających się książek w Empiku. Jeśli chcesz być z nami na bieżąco, zapraszamy na nasz fanpage i Instagram :) Pozdrawiamy:)

Jeśli chciałbyś z nami współpracować lub zaprosić na ciekawy event, zajrzyj  tutaj.


Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.
Ebooki Lovingit