Inne

Dlaczego warto być sobą i iść pod prąd? O tym, czego nauczyła mnie mama?

Odkąd pamiętam mama zawsze powtarzała mi, że nie ważne jest to, co myślą o nas inni. Nigdy nie kazała mi ślepo podążać za tłumem, bo tak wypada, czy ze względu na to, co o mnie powiedzą. To dzięki mamie pokochałam wnętrza i to dzięki mamie mam ogromną wiarę w siebie. Bez względu na to, co się wydarzało mama zawsze mi powtarzała „Ja w Ciebie wierzę” i „Dasz sobie radę”. Te słowa utknęły mi w pamięci i do dziś je sobie powtarzam. To niesamowite, że niby nic tak wielkiego, do tego jestem już dorosłą osobą, a ja nadal w to wierzę:) Dzięki temu czuję się silna i spełniona. I to samo na pewno chcę przekazać moim córeczkom.

Be yourself (52654)

Moja mama to prawdziwa artystyczna dusza, pełna pomysłów i niesamowitych rozwiązań. Zawsze przywiązywała ogromną wagę do tego, co nas otacza. Nawet, kiedy nie było wielu rzeczy, potrafiła zrobić coś z niczego. Z bratem mieliśmy ściany obite tkaniną i na nich przypinaliśmy plakaty swoich idoli. Mogliśmy zmieniać nasze wnętrze tak, jak chcieliśmy. I nie uwierzycie, ale już w tamtych czasach mieliśmy cały pokoik w białych meblach. To właśnie moja mama siadała i rysowała układy mebli, a ja brałam pastele i malowałam. Pamiętam też ogromne stosy magazynów Burda i wykroi w naszym domu. Wspólnie projektowałyśmy stroje i dodatki. Stąd pewnie moja ogromna wrażliwość i poczucie estetyki.

Natura  (52655)

W szkatułkach miałyśmy pochowane pierścionki. Dziś same wybieramy biżuterię PANDORA, której wartości są nam bliskie.

Moja miłość (52656)
Moja (52657)

Na zdjęciu mój ulubiony pierścionek z kolekcji PANDORA i ten, który otrzymałam od dziadka po swojej babci. Jest mi bardzo bliski. Biżuteria ma według mnie swoją duszę i magię. PANDORA jest wyjątkowa, bo ręcznie wykończona. I ma w sobie wysoką jakość i prawdę, którą tak bardzo sobie cenię.

Pierścionki (52658)

Jeśli coś wybieram, to zawsze w zgodzie ze sobą. Chcę te wartości przekazać moim córeczkom, i by one wpajały je swoim dzieciom. Nie ma nic ważniejszego nad to, aby być sobą, bo dzięki temu jesteśmy szczęśliwsze, wierzymy w siebie i bierzemy życie pełnymi garściami. Nie mamy ograniczeń, rozwijamy się i żyjemy po swojemu. To, co jest w zgodzie z nami, zawsze będzie dla nas dobre. 

Do (52659)

Urządzając wnętrza, wybierając stroje czy biżuterię, wyrażamy swój styl i osobowość. Dzięki temu mamy energię, aby działać. PANDORA jest mi bliska i uwielbiam tę markę za to, że jest dla silnych kobiet, które nie boją się być sobą i najważniejsze, że są wierne sobie.

PANDORA (52660)

„Jesteś indywidualistką, więc musisz mieć taką pracę, która pozwoli Ci to wyrazić”  to słowa mojej mamy. Dzięki mamie nauczyłam się, że najważniejsze to, aby iść za głosem serca. Dlatego, tak bardzo cenię sobię niezależność i kompletnie nie pasuję do jakichkolwiek hierarchii i układów. Nie liczę, co mogłabym uzyskać dzięki nim. Na wszystko pracuję sama. Nie potrzebuję motywacji od innych, bo znajduję ją sama w sobie. Dzięki temu podążam za swoją pasją i robię to, co kocham. Wiem, że dla wielu wydaje się to bardzo ciężkie. Kochani powiem Wam, że wystarczy się odważyć i zrobić pierwszy krok. Nie bójcie się i nie oglądajcie się na innych! Każdy dzień to okazja by spróbować.

Be optimistic (52661)

Autentyczność sama się obroni. Dlatego nawet nie próbujcie być kimś innym, ale najlepszą wersją samych siebie. A co jeśli coś się nie uda? Nic takiego. Mi też nie wszystko wychodziło od razu, a każda porażka sprawiła, że jestem silniejsza.

PANDORA  (52662)

Wiem, że nic nie jest w stanie mnie pokonać. Bo mam w siebie wiarę i nikt tej wiary już mi nie zabierze. Za to dziękuję Ci mamo.

Wiara w siebie (52663)

Zdjęcia: Małgorzata OpalaAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.