Gdzie szukam inspiracji do urządzania wnętrz?

Jedno z najczęściej zadawanych przez Was pytań to gdzie szukam inspiracji do urządzania wnętrz? Jest kilka miejsc, które niesamowicie inspirują! Zawsze stawiam na wygodę. Ważne jest dla mnie to, że z łatwością mogę zapisać swoje inspiracje.  I pierwsze z nich to właśnie HOMEBOOK.

1. HOMEBOOK

Szukanie inspiracji do urządzania wnętrz (55048)

Jest tu naprawdę mnóstwo pięknych wnętrz. Do tego przyjazny interfejs i aplikacja, którą używam na swoim telefonie! Prawda jest taka, że coraz częściej korzystam ze smartfona. Aplikacja Homebook jest niesamowicie intuicyjna. Można wybrać poszczególne pomieszczenia, które znajdują się w kręgu naszych zainteresowań, jak i styl.  To 2 najważniejsze aspekty, przy poszukiwaniu idealnego wnętrza. Co więcej na wielu zdjęciach mamy oznaczone produkty, dzięki czemu z łatwością możemy je odnaleźć. Jest ich naprawdę mnóstwo. A to, co wyróżnia Homebook to idealne filtry, dzięki którym możemy jasno sprecyzować,  to czego szukamy do naszego mieszkania. Homebook skupia naprawdę mnóstwo sklepów w jednym miejscu. Tak naprawdę można tu spędzać godziny!

Dodatkowo jeśli szukacie specjalisty od remontu, czy nawet architekta wnętrz to polecam Wam to miejsce.

Najlepsze miejsca do szukania inspiracji (55049)

2. BLOGI i Instagram

Sama prowadząc bloga obserwuje mnóstwo innych.  One są niewyczerpanym źródłem do tworzenia. Najlepsze jest też to, że można sobie wzajemnie bardzo dużo przekazać i inspirować się do działania cały czas. W sieci znajdziecie mnóstwo ciekawych blogów wnętrzarskich, a dzięki temu, że są tak zróżnicowane, każdy może znaleźć coś dla siebie. Oczywiście jednym z najlepszych miejsc do szukania pomysłów na swoje wnętrza jest Instagram. Na nim też można szukać wybranych aranżacji i inspiracji, wybierając ulubiony temat, a hashtagi są w tym bardzo pomocne. Warto obserwować nie tylko ulubione konta wnętrzarskie, ale też profile osób, które lubimy - często dzielą się swoim domem, najlepszą knajpką, w jakiej lubią przebywać - można wtedy podłapać sporo pomysłów na nowe wnętrze!

Gdzie znaleźć pomysły na wnętrza? (55051)
Najlepsze inspiracje wnętrzarskie (55052)

3. Restauracje, sklepy i ciekawe miejsca

Ulubiona restauracja do szukania pomysłów na wnętrze (55050)

Jest jeszcze jedna strefa, w której znajduję inspiracje do aranżowania wnętrz - to wszystkie miejsca, w których się znajdę i w których jednocześnie podoba mi się coś szczególnego. Mam swoje ulubione kawiarnie i restauracje, gdzie panuje przytulny klimat i często można znaleźć fajny dodatek, który będzie pasował do własnego domu. Zainspirować mogą też sklepy z eleganckim albo oryginalnym wystrojem, a także każde, nawet niepozorne miejsce, które nas czymś zafascynuje, oczaruje, przykuje uwagę - zabytki i muzea podczas wakacji. Bardzo często, kiedy właśnie brakuje mi inspiracji, po prostu robię sobie totalnie wolne! Lubię poznawać nowe miejsca . Chłonąć zupełnie inną kulturę, smaki, czy architekturę. Nic bardziej nie inspiruje niż podroże. Daje mi to totalny dystans. I zawsze kiedy wracam mam mnóstwo pomysłów i oczywiście zdjęć w telefonie!

4. Trendy

Uwielbiam też śledzić najnowsze trendy nie tylko we wnetrzach, ale też i w modzie. Kiedy widze , że coś pojawia się na wybiegach i jest kopiowane przez sieciówki, wtedy wiem, że tego mozna spodziewać się we wnętrzach. Tym samym tak bardzo pokochałam boho! Naturalne tkaniny, wzory, sznurki i etno kilmaty, które ostatnio widzimy wszędzie! Świetnym pomysłem na inspiracje są też targi. Tam możemy poznać rózne nowości i kierunki rozwoju.  

Jednak nic nie zastąpi Internetu! To chyba największe żródło z napiekniejszymi wnętrzami! No sami powiedzcie! I za to kocham Internet! I Homebooka! :)

A Wy skąd czerpiecie inspiracje do urządzania swojego mieszkania?

Spacer z szukaniem inspiracji do wnętrz (55053)
Miejsca, gdzie można znaleźć ciekawe pomysły na wnętrza (55054)


Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.