Konkurs dla architektów i projektantów - Homplexowe Wnętrza! Lovingit w jury :)

W jakim jesteście dziś nastroju? Nieco znużeni albo zmęczeni przedłużającą się zimową aurą? Mam coś na poprawę humoru! Kolejny konkurs, w którym lovingit zasiada w jury :) Oczywiście związany z tematyką wnętrzarską :) "Homplexowe Wnętrza" to projekt firmy Homplex (interaktywne przepisy na wnętrza homplex.pl) skierowany do kreatywnych projektantów. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu fotorealistycznych wizualizacji wnętrz kuchni oraz łazienek na dostarczonych planach mieszkań. Podczas pracy trzeba mieć na uwadze zarówno wymagania ich przyszłych użytkowników, jak i elementy wyposażenia wnętrz Partnerów Konkursu. Przed uczestnikami nie lada wyzwanie - jak dla mnie to niezwykle emocjonująca sprawa! Ci z Was, którzy równie mocno kochają aranżację przestrzeni wiedzą doskonale, jakie to uczucie :) Marki, które udostępnią swoje produkty to: Ceramika Paradyż i MyWay (płytki i mozaiki), Kermi (kabiny prysznicowe i grzejniki), Drewpol (fronty mebli kuchennych), Porta i Villadora (drzwi), Artewizjon (stoły), Loft Design System (ścienne panele 3d), ArteEspina (dywany), Homplex Studio (tapety i fototapety), Jasno (shuttersy) i TouchOfArt (obrazy polskich artystów).

konkurs Homplexowe Wnętrza


Konkurs wystartował 1.03.2013., a prace konkursowe, czyli wizualizacje aranżacji wnętrz kuchni i łazienek, należy zgłaszać na platformie homplex.pl od 15 do 30 kwietnia 2013 r. Wyniki będą ogłoszone podczas majowej konferencji dla architektów wnętrz, którą zorganizuje Partner Konkursu, firma Virtus Studio. To już druga edycja tego konkursu. Jeśli chcecie zobaczyć projekty zgłoszone w poprzedniej edycji, wejdźcie na stronę: http://www.homplex.pl/aranzacje/filtr,homplexowe-wnetrza-2012

Wszystkie prace, które spełnią warunku konkursu będą prezentowane użytkownikom homplex.pl podczas głosowania w maju i przez kolejnych 12 miesięcy po zakończeniu akcji - w celu promocji ich autorów :)

A co z nagrodami? Osoby, które się zgłoszą, mają szansę walczyć o naprawdę niepowtarzalne bonusy! Główny Partner konkursu, warszawski deweloper Atlas Estates, udostępni uczestnikom plany mieszkań - na których będą pracować - w trzech inwestycjach w Warszawie (ConceptHouse Mokotów, Apartamenty przy Krasińskiego, Capital Art Apartments). Świetnym pomysłem jest to, że klienci, którzy kupią lokal w tych nieruchomościach, otrzymają gotowe już propozycje na aranżację swojego mieszkania. Projektanci więc, poza przyznanymi im nagrodami, będą mieli możliwość odpłatnie wykonać dalsze projekty i zrealizować je dla klienta! Nie wiem, jak Wy, ale ja czułabym się podekscytowana taką okazją :) To niezwykła szansa dla wszystkich architektów i projektantów. I całkiem oryginalna nagroda, nie sądzicie? :)

Oprócz tego oczywiście jest szereg innych nagród m.in.: podróż na targi w Londynie „100% Design”, nagrody pieniężne w dwóch kategoriach wiekowych w każdej z trzech inwestycji Dewelopera, nagrody publiczności i nagrody rzeczowe. Wyróżnieniem dla najlepszych uczestników będzie także możliwość dalszej współpracy z Homplexem i Partnerami Konkursu. I co, jesteście już mocno zachęceni? :)

Aby rozweselić ten pochmurny dzień, powiem Wam, że to jeszcze nie wszystko... :) Jest nam też niesamowicie miło, że Lovingit jako jeden z jurorów przyzna specjalne wyróżnienie dla wyjątkowych projektów :) Podobnie, jak inne blogi wnętrzarskie biorące udział w akcji, które na pewno dobrze znacie: Apetyczne Wnętrze, Babeczkaa, Wnętrza Zewnętrza i Wyjątkowe wnętrze. Recenzje najlepszych projektów pojawią się we wpisach - śledźcie uważnie :)

Partnerem Technologicznym „Homplexowych Wnętrz” jest firma Autodesk Polska – producent profesjonalnego oprogramowania dla projektantów, w tym m.in. do tworzenia
trójwymiarowych wizualizacji 3ds Max i Revit Architecture oraz Tech Data Polska -
dystrybutor technologii IT (oferuje w Polsce m.in. oprogramowanie Autodesk). Co na pewno Was zainteresuje - dla autora wybranego projektu przewidziane jest certyfikowane szkolenie z obsługi Revit Architecture – narzędzia ułatwiającego pracę architektów na etapie koncepcji i projektowania oraz realizacji projektu :)

Publikacja nagrodzonych prac będzie miała miejsce w magazynach i serwisach internetowych Partnerów Medialnych: Lazienka, Dobrze mieszkaj, Villa, Wnętrze i Ogród, Czas na wnętrze, Design It Poland, Purpose, {designteka}, Design Attack i Kreatywne. Prezentacja wyłonionych projektów z kolei odbędzie się podczas Międzynarodowych Targów Interiors & Design Warsaw 2013 i towarzyszących im Międzynarodowych Targów Ceramiki, Kamienia i Wyposażenia Łazienek Certiba 2013 w Warszawskim Centrum EXPO XXI (organizuje je Partner Konkursu, firma Lentewenc).

Ufff, tyle atrakcji, że na pewno jest o co walczyć :) Bardzo cieszymy się, że Lovingit może uczestniczyć w tak wyjątkowym przedsięwzięciu! To niezwykle inspirujące patrzeć, jak takim twórczym działaniom poświęcają się prawdziwi pasjonaci :) Wszystkich zainteresowanych gorąco więc zachęcamy do zgłoszenia! Czeka nas kolejna wspaniała zabawa. Akurat na powitanie wiosny :)


Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.