Niezwykła metamorfoza łazienki z piękną szafką z drewna

Jesteście gotowi na bardzo inspirującą aranżację łazienki? :) Ta metamorfoza wnętrza z pewnością należy do udanych, chociaż jak się przyjrzeć, to poprzedni wystrój też był całkiem schludny, ale nie tak stylowy. Pewnie na jego korzyść przemawia jasna kolorystyka, bo porównując łazienkę before z łazienką after nie da się ukryć, że ta druga jest znacznie przyjemniejsza i piękniejsza :) Tym, co odgrywa tu główną rolę, jest oczywiście wyjątkowa drewniana szafka pod umywalką. Całkiem duży mebel posiada aż sześć szufladek, które są bardzo pomocne w zorganizowaniu przestrzeni do przechowywania - choćby na takie drobiazgi jak pasta do zębów, szczotka do włosów czy kosmetyki. Pod szufladami znajduje się jeszcze otwarta półka, a na niej dopasowany do wystroju wiklinowy kosz. W ten sposób ta niewielka część wnętrza oddziałuje na całą aranżację, sprawiając, że staje się niepowtarzalna i pełna uroku. Spójrzcie też na łazienkę przed metamorfozą i przyznajcie - która podoba Wam się bardziej? :)

W aranżacji łazienki główną rolę odgrywa piękna drewniana szafka pod umywalką. Całkiem duży mebel posiada aż sześć...
Łazienka before (55496)

W nowej łazience właściciele postawili na jasną paletę barw, co zapewnia dużo świeżości. Wąskie drzwi w kolorze stanowią ciekawy element, który urozmaica całość. Kwestia dekoracji jest zresztą bardzo ważna, wystarczy spojrzeć na rośliny w małych doniczkach wystawione na stołku obok wanny albo na te wiszące na ścianie po prawej stronie. Naturalny klimat, jaki panuje w łazience, w dużej mierze tworzą właśnie te dodatki. Po remoncie aranżacja wygląda zdecydowanie lepiej, jest ożywiona i jak by bardziej przyjazna, nie sądzicie?

W aranżacji łazienki dominuje jasna kolorystyka, co zapewnia dużo świeżości. Wąskie drzwi w niebieskim kolorze stanowią...
Łazienka przed zmianą (55498)

Przestrzeń wokół umywalki jest całkiem spora, co pozwala na wyeksponowaniu kilku dekoracyjnych elementów. Są to nie tylko ładne, dobrane dozowniki do mydła, ale także kwiat w doniczce na nóżkach. Pojedyncze drewniane elementy bardzo ocieplają to wnętrze i sprawiają, że łazienka wygląda zarówno elegancko, jak i przytulnie.

Przestrzeń wokół umywalki w łazience jest całkiem spora, co pozwala na wyeksponowaniu kilku dekoracyjnych elementów. Są...

Jeśli zależy nam na eleganckim i jednocześnie spójnym wystroju łazienki, warto dobierać wszystkie dodatki (i te praktyczne, i te ozdobne) tak, by współgrały z całością. Zamiast tęczowych ręczników lepiej wybrać te w jednym lub kilku odcieniach, które komponują się z wybraną paletą barw. Ta sama zasada odnosi się do innych elementów wyposażenia oraz dekoracji. Tutaj drewno łączy się z bielą i czarnymi dodatkami, a aranżację łazienki uzupełniono także subtelnymi akcentami szarości czy granatu.

Łazienka ma bardzo schludny i bazujący na naturalnych elementach wystrój. Drewno łączy się z bielą i czarnymi...
Drewniany stołek wygląda bardzo ciekawie, ponieważ ma nóżki pomalowane białym kolorem. W ten sposób staje się elementem...

Dekoracje ścienne w łazience to bardzo dobry sposób na upiększenie wnętrza. Już same kinkiety po obu stronach lustra mogą pełnić tę funkcję, ale warto też dodać inne elementy. Wiszące doniczki lub obrazy zwiększą urok aranżacji i sprawią, że poranna czy wieczorna toaleta staną się przyjemnością :)

Dekoracje ścienne w łazience urozmaicają aranżację wnętrza. W tej roli odnajdują się nie tylko wiszące doniczki z...

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.