Niezwykle oryginalna aranżacja niezwykle oryginalnych wnętrz..., czyli dom artystów o inspirującej wyobraźni ;)

Prawdziwie artystyczny rarytas dziś nam się trafił... Dom zaaranżowany według niebanalnej wizji jego domowników - plastyków, którzy za pomocą swojej wyobraźni wyczarowali całkiem zaskakującą przestrzeń. Zobaczymy, czy przypadnie Wam do gustu taka spora kreatywność i łączenie tego, czego pozornie się nie łączy :) Zwiastujące prawdziwą przygodę jest już chociażby samo wejście do domu, prawda? Kolorowe elementy na budynku i płocie tworzą jakąś magiczną otoczkę miejsca, którego się nie zapomina...

oryginalny dom
dom artystów

Spójrzmy chociażby na część dzienną domu z jadalnią na głównym planie. Co widzimy? Przede wszystkim okrągły stół - no, jak to stół - ale o tyle interesujący, że z pasiastym blatem o wyraźnym kontraście. Rzućmy okiem obok - dwa fotele czarne, ok - a ten niższy, z brązowym kwiatowym motywem i... fioletowymi nóżkami? Ciekawie, ciekawie. To może wzrok skierujmy w górę - a na suficie kolorowy żyrandol z przeważającą ilością różu, który równie dobrze pasuje do marokańskiego wystroju, co do pokoju dziecięcego :) A to dopiero początek, jesteśmy w samym centrum pokoju, rozejrzyjmy się dalej - nadal będzie ciekawie! Na ścianie zadziwiająca dekoracja z tarczą do rzutek, meble w rozmaitych stylach i kolorach oraz dodatki z przeróżnymi wzorami - jak podoba Wam się dom artystów? :)

aranżacja oryginalnej jadalni
aranżacja jadalni w domu artystów

I niespodzianka! Okazuje się, że stół w części jadalnianej idealnie współgra ze ścianą kominkową. Jest tak samo pasiasta!

pasiasta ściana kominkowa

A tu rodzina sympatycznych kurek wesoło buja się na krześle w pokoju :) W całym domu pełno jest takich drobiazgów, które tworzą cały, zdawać by się mogło niespójny - a jednak intrygujący klimat. Jedno jest pewne - jest tu kreatywnie i radośnie, a mocne nasycone barwy wprowadzają sporo życia do wnętrz.

krzesło bujane w aranżacji

W drugiej odsłonie jadalni również znajdujemy sofę i stół, tym razem większy i w prostokątnym kształcie. Bazą wystroju wnętrza są deski na podłodze i ścianach i ponownie rzuca się w oczy oryginalny, niemal neonowy żyrandol. Te wybrane detale, które wzajemnie nawiązują do siebie w różnych częściach domu zapewniają w pewien sposób równowagę. Harmonia i jednolitość niektórych rozwiązań pomagają wyciszyć szalone aranżacje kolejnych pomieszczeń.

aranżacja jadalni
deski na podłodze i ścianach

Kuchnia, jak widać, nastawiona jest imprezowo... ;)

typografia w kuchni
dodatki do kuchni

Wspominaliśmy już o roli, jaką odgrywają wzory w całym domu, poniżej najlepszy tego przykład. Tapeta w kropki, a raczej w duże grochy, zdecydowanie urozmaica aranżację. Zauważcie, jak trafnie dobrano do niej dekoracje - czarne dodatki na komódce i biało-czarną szkatułkę, co prawda ze wzorem szewronu, ale miksowanie różnych motywów jest tutaj bardzo mile widziane :)

tapeta w grochy w aranżacji
wzorzysta tapeta w aranżacji

Co powiecie na zestawienie odważnej żółci z intensywnie czarnymi dekoracjami?

żółta ściana i czarne dodatki

Żółte elementy powielają się też w innych wnętrzach - wcześniej w kuchni, poniżej w sypialni czy łazience, która swoją drogą bardziej przypomina pokój dzienny niż... kąpielowy :)

aranżacja sypialni
aranżacja łazienki

Takie niesamowitości... można zobaczyć na własne oczy! Zdaje się, że Agroturystyka "Na skraju czasu" faktycznie ten czas zatrzymuje ;)Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.