Wnętrza tygodnia z instagramu, czyli pomysł na rozświetloną kuchnię z wyspą i drewnianymi blatami

Instagram to prawdziwa kopalnia pomysłów na urządzenie własnego mieszkania :) Dzisiaj zajrzyjcie do inspirujących wnętrz, jakie prezentuje @jessannkirby. Uwagę przyciąga do siebie szczególnie kuchnia, która wyróżnia się nie tylko tym, że posiada wyspę, ale także ogólnym klimatem, jaki zdołała tu stworzyć właścicielka domu. Błękitne szafki wnoszą do wnętrza sporo świeżości, a aranżacja wcale nie wygląda na zbyt chłodną dzięki zastosowaniu drewnianych blatów i dodatków. Dużo miejsca do przechowywania to atut kuchni, nie sądzicie? Wnętrze jest jasne, na co wpływa nie tylko okno nad zlewem, ale także kolor podłogi, która dodatkowo rozświetla całość. Tym, co dodaje kuchni elegancji, są złote elementy. To nie tylko praktyczne akcesoria, ale także złote uchwyty przy szafkach, a nawet przy piekarniku :)

Błękitne szafki wnoszą do kuchni sporo świeżości. Aranżacja wcale nie wygląda na zbyt chłodną dzięki zastosowaniu...
Kuchnia jest jasna, ponieważ znajdują się tu elementy, które rozświetlają całość. Tym, co dodaje jej elegancji, są...

Równo ułożone w rządku przyprawy na drewnianych półkach dodają wnętrzu schludności :) Proporcje pomiędzy kolorem, czyli niebieskimi szafkami i dodatkami, a drewnem są bardzo wyważone, przez co aranżacja kuchni jest bardzo harmonijna. Każdy element ma tu swoje miejsce i pełni określoną funkcję - dywanik ociepla i urozmaica nieco wnętrze swoim wzorem, małe lamy wiszące nad wyspą dają światło, ale też subtelnie uzupełniają wystrój kuchni, wiszące w rogu w głębi trzy koszyki nadają się do przechowywania owoców, ale też stanowią bardzo ciekawą dekorację. Co ciekawe, w aranżacji jest sporo detali, jednak w całości wygląda na elegancką i uporządkowaną :)

Proporcje pomiędzy kolorem, czyli niebieskimi szafkami i dodatkami, a drewnem są bardzo wyważone. Dzięki temu aranżacja...
Dywanik ociepla i urozmaica aranżację swoim wzorem. Małe lamy wiszące nad wyspą dają światło, ale też subtelnie...

W aranżacji pokoju dziennego także dominuje niebieski kolor. Ułożone na sofie duże poduszki z miękkiego materiału dodają przytulności całemu wnętrzu. Mebel ustawiony na samym środku pozwala lepiej zagospodarować dostępną przestrzeń. Za kanapą znajduje się drewniana ławka, która może służyć jako siedzisko albo jako półka do wystawienia gazet i dekoracji. Ożywia też nieco wystrój salonu i sprawia, że aranżacja całego domu jest bardzo spójna, a dzięki temu także elegancko się prezentuje.

W aranżacji pokoju dziennego dominuje niebieski kolor. Ułożone na sofie duże poduszki z miękkiego materiału dodają...

Każdy chyba by się cieszył z takiego przedpokoju :) Jest przestronny, więc ze spokojem można tu zmieścić kilka kurtek, kilka par butów, są też wiklinowe kosze na akcesoria lub inne elementy garderoby i nie tylko. Aranżacja przedpokoju jest przy tym bardzo lekka, bo nie ma tu masywnych mebli. Do siedzenia oraz jako półki wystarczyły drewniane deski, które kojarzą się z ciepłem i naturalnością. Po prawej stronie wyłożono ścianę białymi cegłami, co także potęguje urok przedpokoju.

Przedpokój jest bardzo przestronny, a jego aranżacja jest przy tym bardzo lekka. Nie ma tu masywnych mebli, za to uroku...
Przedpokój jest jasny, a jego zaletą jest prosta i przytulna aranżacja. Do siedzenia oraz jako półki wystarczyły...


Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.