Wyjątkowo oryginalna i piękna aranżacja małego wnętrza na poddaszu, czyli before & after łazienki

Taka łazienka może zachwycić :) I przede wszystkim zaskoczyć! Zobaczcie sami, jak nietuzinkowo urządzili ją właściciele, mając do dyspozycji łazienkę before, czyli malutkie wnętrze, które nadawało się już dawno do remontu... W porównaniu ta obecna jest nieziemska! A i bez tego porównania na pewno znajdą się osoby, które zakochają się w takim podejściu do urządzania przestrzeni :) Dajcie znać, czy łazienka after trafia w Wasz gust, czy nie, a teraz rozejrzyjmy się po niewielkich czterech kątach. Pomieszczenie jest bardzo wąskie oraz ograniczone od lewej strony skośnym sufitem. Na pewno do prostych przy aranżowaniu nie należało :) Podłużne kafle, którymi wyłożono ściany i sufit, dodają wnętrzu tradycyjnego uroku. Jednak tym, co ostatecznie wpływa na charakter łazienki na poddaszu, są złote dodatki. W wyraźny sposób przełamują spokojną kolorystykę opartą na bieli oraz eleganckiej szarości. Tworzą ponadto bardzo zgrabną kompozycję, a oryginalna postać kranu, kinkietu czy grzejnika z pewnością zapadają na długo w pamięć.

Pomieszczenie jest bardzo wąskie oraz ograniczone od lewej strony skośnym sufitem. Podłużne kafle, którymi wyłożono...

Łazienka before (53161)
 
Łazienka przed remontem (53162)

W aranżacji łazienki na szczególną uwagę zasługują także wzorzyste motywy na ścianie. Tapeta ze złotymi rybami prezentuje się bardzo oryginalnie. Choć morskie nawiązanie samo w sobie pasuje do charakteru łazienki, to jednak taka dekoracja na pewno może zaskoczyć :) Trzeba przyznać, że sprawia niesamowite wrażenie i z pewnością urozmaica wystrój małego wnętrza. Okno dachowe umieszczone nad wanną rozświetla ograniczoną przestrzeń. Nad umywalką znalazło się miejsce na małe lusterko w kwadratowej ramie. Każdy z zastosowanych detali jest bardzo wyrazisty.

W aranżacji łazienki na szczególną uwagę zasługują także wzorzyste motywy na ścianie. Tapeta ze złotymi rybami...

Z tego ujęcia widać, jak wąskie jest to wnętrze. Łazienka jest na tyle mała, że zaraz przed drzwiami umieszczono toaletę. Choć może się to wydawać mało funkcjonalne rozwiązanie, to jednak układ pomieszczenia nie pozwolił na nic innego. A przyznam, że przy tej aranżacji wygląda to nawet dość schludnie, na co na pewno ma wpływ spójność i bardzo elegancki charakter wystroju łazienki. Ładne drewniane drzwi ocieplają aranżację i dodają całości uroku.

Łazienka jest na tyle mała, że zaraz przed drzwiami umieszczono toaletę. Ładne drewniane drzwi ocieplają aranżację i...

W aranżacji łazienki bardzo ważne są detale. Złote dodatki wyglądają efektownie i wyróżniają się na tle jasnych płytek. Kinkiet nad lusterkiem przykuwa do siebie uwagę oryginalną formą, a kran i kurki nasuwają skojarzenia ze stylem vintage. Każdy szczegół jest dopracowany, przez co właścicielom udało się uzyskać niepowtarzalną przestrzeń. Podoba Wam się taka aranżacja łazienki na poddaszu?

W aranżacji łazienki bardzo ważne są detale. Kinkiet nad lusterkiem przykuwa do siebie uwagę oryginalną formą.
Złote dodatki w łazience wyglądają efektownie i wyróżniają się na tle jasnych płytek. Kran oraz kurki nasuwają...

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.
Ebooki Lovingit