Aranżacja mieszkania na otwartej przestrzeni ze skośnymi sufitami i białą drewnianą podłogą

Jak myślicie, w jakim kierunku dziś pójdziemy? :) Jeśli chodzi o wnętrzarską wycieczkę, rzecz jasna? Tak, nie mylicie się, chciałabym bardzo uraczyć Was dziś skandynawską inspiracją! Niezbyt trudno było zgadnąć, prawda? ;) Ten dom przykuł moją uwagę z dwóch względów. Jego aranżacja bazuje na śnieżnej bieli, w której już dawno się zakochałam, a poza tym smaczku dodaje ciekawa architektura. Część dzienną zaaranżowano na otwartej przestrzeni, wszystkie strefy przenikają się płynnie i całkowicie. Dodatkowo łączy je jeszcze jeden fakt - skośny sufit. Okna w tym suficie i zdominowana przez biel paleta barw sprawiają, że jest tu bardzo świeżo, wręcz świetliście. Ale pełną ocenę wystroju tego mieszkania pozostawiam Wam, dajcie znać, jeśli Wam się spodoba, a teraz zapraszam już do oglądania!

Część dzienną domu zaaranżowano na otwartej przestrzeni. Wszystkie strefy przenikają się płynnie i całkowicie....

Co sądzicie o tym wystroju na pierwszy rzut oka? Zarówno salon, jak i kuchnię oraz jadalnię zaaranżowano na otwartej przestrzeni. To nie tylko dużo miejsca, ale także niezwykła spójność, która cechuje każdą z tych stref tworzących jedną, bardzo przyjemną dla oka całość. Przede wszystkim dominacja bieli wraz z elementami naturalnego drewna świetnie oddaje klimat skandynawskich wnętrz. W aranżacji zadbano o funkcjonalność pokoju dziennego i części kuchennej, może nie minimalizm, ale jednak pewnego rodzaju umiar - a mimo tego, nie brakuje tu wielu elementów, które budują prawdziwy charakter tego miejsca! Są to na przykład różnokolorowe poduszki, luzem ułożone na sofie, czy także dywan z tradycyjnym wzorem przed nią. Są to także drobiazgi wyłożone na półkach kuchennych, wśród których ramka ze zdjęcie wprowadza osobisty akcent. Warto zwrócić uwagę, że w kuchni przytulności i ciepła dodaje zdecydowanie wąski dywanik w naturalnym piaskowym kolorze. Jestem bardzo ciekawa Waszych opinii :)

Zarówno salon, jak i kuchnię oraz jadalnię zaaranżowano na otwartej przestrzeni. To nie tylko dużo miejsca, ale także...
+ pokaż całość

Kącik do odpoczynku w salonie jest wspaniały :) Jest tu bardzo przytulnie i relaksująco, oczywiście duża w tym zasługa białego kominka z trzaskającym wesoło ogniem. Ustawiona obok sofa wydaje się idealnym miejsce do wypoczynku z kawą, drinkiem albo książką czy czasopismem w ręku ;) Również bardzo miło muszą tutaj wyglądać spotkania z przyjaciółmi. Słowem, salon urządzony w skandynawskim stylu zachwyca schludnością oraz przyjemnym klimatem.

W salonie jest bardzo przytulnie i relaksująco. Duża w tym zasługa białego kominka z trzaskającym wesoło ogniem....

Część kuchenną mieszkania ulokowano pod skośnym dachem. Tym samym zyskuje ona urok i przytulność, tak typowe dla wnętrz na poddaszu. Okna w suficie zapewniają niezbędne światło słoneczne i jednocześnie ładnie wpisują się w aranżację kuchni. Śnieżną i czystą biel z wdziękiem przełamuje nasycony odcień drewna, delikatnie zaznaczając się na blacie wyspy, w stołkach barowych czy zabudowie kuchennej. Jak zwykle wyeksponowane owoce czy zioła w dobranych do wystroju doniczkach pięknie podkreślają styl, jakim kierowano się podczas urządzania wnętrza, i ożywiają całość.

Część kuchenną mieszkania ulokowano pod skośnym dachem. Tym samym zyskuje ona urok i przytulność, tak typowe dla wnętrz...
Śnieżną i czystą biel z wdziękiem przełamuje nasycony odcień drewna. Delikatnie zaznaczają się na blacie wyspy...

Aranżacja jadalni jest bardzo spójna z aranżacją kuchni. I tu, i tu dominuje biały kolor, a uzupełniające elementy drewna są w takim samym odcieniu - czy to na wyspie kuchennej, czy w postaci stołu i krzeseł do jadalni. Dla urozmaicenia wystroju nad stołem zawieszono ozdobny żyrandol, który bardzo subtelnie przykuwa do siebie uwagę. Zielone gałązki w wazonie podkreślają naturalny charakter wnętrza.

Aranżacja jadalni jest bardzo spójna z aranżacją kuchni. I tu, i tu dominuje biały kolor, a uzupełniające elementy...

Zwróćcie jeszcze uwagę na aranżację sypialni oraz pokoju nocnego z małą garderobą. Całkowita spójność z aranżacją części dziennej objawia się w kolorystyce oraz naturalnych materiałach. W kilku miejscach jednolitą paletę barw urozmaicono kolorowymi akcentami, dodając tym samym wnętrzu energii. Dajcie znać, jak podobała Wam się ta wycieczka! I czy chcecie więcej takich wnętrz w skandynawskim stylu :)

Sypialnię urządzono całkowicie w bieli, nadając tym samym wnętrzu skandynawski charakter. Proste wyposażenie i...
Białą i wąską sypialnię urozmaicają delikatnie pastelowe dodatki. Wnętrze na poddaszu ma swój urok i jest dość...

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.
Ebooki Lovingit