Aranżacja mieszkania w skandynawskim stylu z wysoką i wąską sypialnią o oryginalnych ścianach :)

Jestem ciekawa, co powiecie o dzisiejszym mieszkaniu :) Ma całkiem subtelny wystrój, opierający się przede wszystkim na skandynawskim stylu. Obok spokojnej palety barw znajdują się tu także ciekawe akcenty kolorystyczne. Aranżację salonu urozmaicają także ciekawe grafiki nawiązujące do anatomii czy ulubionego miasta. Wielobarwne poduszki na sofie oraz stoliczek kawowy o oryginalnym blacie wprowadzają do wnętrza radosny klimat. Pokój dzienny jest bardzo przestronny, a wypełniają go drobne, ale wyraziste detale. Jasna podłoga i zgaszony odcień na ścianach kreują subtelną bazę, którą uzupełniono grającymi pierwszorzędną rolę dekoracjami. Rozgośćcie się i powiedzcie, co podoba Wam się tu najbardziej!

Salon ma całkiem subtelny wystrój, opierający się przede wszystkim na skandynawskim stylu. Obok spokojnej palety barw...
Aranżację salonu urozmaicają ciekawe grafiki nawiązujące do anatomii czy ulubionego miasta. Wielobarwne poduszki na...

W salonie pod jedną ze ścian ustawiono niepozorny stolik, który wyznacza miejsce jadalni. Na ścianie nad nim zawisły bardzo ciekawe dekoracje. Przekrzywiona literka D oraz grafika z anatomii stanowią zaskakujący element wystroju pokoju dziennego. Wnętrze jest całkiem przestronne, a prosta, wręcz drobna forma mebli jeszcze to podkreśla. Wisząca lampa o blaszanym kloszu z lekko zdartą farbą w kolorze oraz współgrający z nią pled z plusikami ożywiają stonowaną paletę barw w salonie.

W salonie pod jedną ze ścian ustawiono niepozorny stolik, który wyznacza miejsce jadalni. Na ścianie nad nim zawisły...
Salon z jadalnią jest całkiem przestronny, a prosta, wręcz drobna forma mebli jeszcze to podkreśla. Wisząca lampa o...
+ pokaż całość

We wnęce przy pokoju dziennym zaaranżowano kuchnię. Nie ma w niej okna, jednak bliskość rozświetlonego salonu zapewnia dość światła. Aranżacja kuchni łączy bardzo różnorodne inspiracje. Z jednej strony jest to świeżość stylu skandynawskiego, przejawiająca się przede wszystkim w prostych szafkach o białym kolorze. Z drugiej strony jednak widać nawiązanie do szykownych aranżacji o charakterze glamour w postaci złotych dodatków. Mamy też tradycyjną lodówkę SMEGa w ślicznym błękitnym kolorze, która zdaje się łączyć te dwa podejścia do aranżacji ;) Delikatna drewniana podłoga ciekawie komponuje się z marmurowym blatem, w aranżacji kuchni połączono nie tylko różne style, ale także palety barw.

We wnęce przy pokoju dziennym zaaranżowano kuchnię. Nie ma w niej okna, jednak bliskość rozświetlonego salonu zapewnia...
Aranżacja kuchni łączy bardzo różnorodne inspiracje. Jest w niej na pewno to świeżość stylu skandynawskiego,...
W kuchni widać nawiązanie do szykownych aranżacji o charakterze glamour w postaci złotych dodatków. Znajduje się tu...

Aranżacja sypialni może całkiem zaskakiwać, jednak właściciele dobrze się w niej odnajdują. Tutaj, podobnie jak w części dziennej domu, postawiono na funkcjonalność i raczej prostotę wyposażenia. Stąd całkiem zwyczajne i szerokie łóżko, oprócz którego nie ma w zasadzie żadnych zbędnych mebli. Tym jednak, co przykuwa wzrok i intryguje jednocześnie, jest oryginalna wzorzysta tapeta, która wypełnia całe wnętrze. Wyłożone nią od podłogi do sufitu ściany nabierają nowego charakteru, lekko zgaszony odcień zieleni koi, choć wzór jest na tyle intensywny, by przełamać spokojny klimat pokoju nocnego. Zamiast tradycyjnych lampek nocnych postawiono na dwie zwisające z czarnych kabli żarówki, czyli rozwiązanie typowe dla stylu skandynawskiego. Sypialnia jest wysoka, ale jednak wąska, bo łóżko zajmuje w niej całą szerokość jednej ze ścian. Jak podoba Wam się to ciekawe mieszkanko?

W aranżacji sypialni postawiono na funkcjonalność i prostotę wyposażenia. Stąd całkiem zwyczajne i szerokie łóżko,...
W sypialni tym, co przykuwa wzrok i intryguje jednocześnie, jest oryginalna wzorzysta tapeta, która wypełnia całe...

Źródło zdjęć: tutaj


Najpopularniejsze wpisy

Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.
Ebooki Lovingit