Salon

Aranżacja w stylu nowojorskim pełna światła i domowego ciepła - prosto z Polski!:)

Same okrzyki zachwytu cisną mi się na usta, więc czym prędzej dzielę się z Wami aranżacją dzisiejszego mieszkania :) Jest piękne, świetliste i całkowicie oddaje to, czego zawsze poszukujemy we wnętrzach: duszę i prawdziwie rodzinną atmosferę. Mieszkanie w całości zostało zaaranżowane przez Studio D-ZONE. Każdy pokój tętni życiem, wypełniają je rozmaite dekoracje i osobiste przedmioty, które dodają tu niepowtarzalnego charakteru. Zerknijcie na salon i podzielcie się swoimi wrażeniami. Czy też macie ochotę zatopić się na sofie i relaksować z kubkiem latte w ręku? :)

aranżacja salonu
+ pokaż całość

Nowoczesny styl wnętrz w ciekawy sposób zestawiono z detalami, które tworzą przytulną aurę i nadają mieszkaniu osobisty charakter. Proste modernistyczne meble o połyskujących formach kontrastują z elementami wnoszącymi tradycyjne skojarzenia, jak choćby sofa z fotelami. W salonie przeważają stonowane kolory ziemi, które tworzą elegancki klimat. Natomiast akcenty w intensywnej żółci czy rośliny w soczystych barwach zieleni (uwielbiam takie kuliste kształty! :)) wprowadzają tu figlarność i znacząco ożywiają wnętrze. Bogactwo detali urozmaica i sprawia, że pokój aż kipi radosną atmosferą :) Odnosicie podobne wrażenia?

żółte dodatki w salonie

Bardzo dużą rolę w aranżacji odgrywa oświetlenie. Różnorodne lampy, punktowe ledy, światło rozproszone i nastrojowe, klosze rzucające dekoracyjne cienie... Co ciekawe połączono tutaj rozmaite formy i style - od nowoczesnych reflektorków po eleganckie, wykwintne żyrandole. To właśnie efekty świetlne wraz z zastosowanymi tkaninami (spójrzcie tylko na poduszki czy idealnie komponujące się z otoczeniem zasłony) mocno ociepliły mieszkanie i nadały mu przyjazną, rodzinną aurę.

oświetlenie we wnętrzu
aranżacja otwarterj przestrzeni

Nowoczesny charakter mieszkania odzwierciedla też otwarta przestrzeń - kuchnia łączy się z salonem poprzez wyspę. Pastelowe barwy beżu i szarości kojarzą mi się ze szlachetną naturą ;) Aranżacja zyskuje też wiele z klimatu glamour, bije z niej blask, na co na pewno mają wpływ lustrzane i polerowane powierzchnie mebli oraz dodatków. Jak podoba Wam się taka koncepcja?

aranżacja kuchni z wyspą
nowoczesna kuchnia z wyspą

Przedpokój jest nie tylko funkcjonalny, ale pełni też funkcję reprezentacyjną - a więc jako taki musi się prezentować ;) ;) Podłoga jest dość niezwykła, bo wykonana z wylewki żywicznej, stąd też ten ciekawy wygląd. Ponownie spotykamy fronty i dodatki z połyskiem, duże tafle szkła oraz elegancką kolorystykę. Co najbardziej przykuło moją uwagę w przedpokoju, to wyściełane siedzisko w głębi szafy - niezwykle oryginalne rozwiązanie, nie sądzicie? Razem z ogromnym lustrem powiększa optycznie wnętrze.

aranżacja przedpokoju
przedpokój inspiracje

Tuż przy przedpokoju mieści się sypialnia - spokojna, nowoczesna i elegancka. Zauważcie, jak malutkie poduszki w aranżacji łóżka nawiązują do tych kolorowych z salonu. Spójność i harmonia na każdym kroku :)

aranżacja sypialni
sypialnia inspiracje

Pokój dziecięcy wypełniają dekoracje i przytulne materiały. Znalazła się nawet pluszowa typografia na ścianie :)

aranżacja pokoju dla dzieci
aranżacja pokoju dziecięcego

Łazienka jest świeża i naturalna, tutaj też można dostrzec rolę światła w aranżacji :)

aranżacja łazienki
oświetlenie w łazience

Na koniec udajemy się na balkon. Wspaniałe zwieńczenie interesującej całości, prawda? Kuliste kształty, które powielają koncepcję z aranżacji wnętrza mieszkania, chwytają mnie za serce :) Lustrzana forma dekoracji cudnie wygląda w promieniach słońca! A Wam jak się podoba dzisiejsza inspiracja?

aranżacja balkonu

Zdjęcia: Tomirri Photography Tom Kurek

Lovingit od kuchni – zobaczcie na instagramie:)Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.