Before & after sypialni, czyli pomysł na romantyczne małe wnętrze w pastelowych barwach

Chcecie zobaczyć urocze before & after sypialni? :) Oto dowód na to, jak mały pokoik można urządzić w wielki i inspirujący sposób! We wnętrzu głównym i w zasadzie jedynym meblem jest dwuosobowe łóżko. Biała rama dodaje lekkości, natomiast ciekawe wezgłowie sprawia, że aranżacja sypialni staje się bardzo oryginalna. Do ażurowego wzoru dopasowano niektóre dodatki, takie jak poduszka czy dywan. Tekstylia w ogóle mocno urozmaicają wystrój pokoju nocnego. Zwróćcie uwagę na kompozycję poduszek na łóżku. Są ustawione wielkością w dwóch rządkach, a na samym przedzie łączy je podłużna, najmniejsza. To bardzo częsty i popularny sposób dekorowania łóżka. Która aranżacja podoba Wam się bardziej? Sypialnia after czy pokój before, gdzie łóżko przystawione było do jednej ściany, za to w drugim kącie zmieścił się jeszcze fotel? ;)

Biała rama łóżka dodaje lekkości, natomiast ciekawe wezgłowie sprawia, że aranżacja sypialni staje się bardzo...
Sypialnia before (53393)
+ pokaż całość

W aranżacji sypialni bardzo ważne są detale. Choć łóżko stanowi główny i w zasadzie jedyny mebel, a więc można by powiedzieć, że skupia na sobie uwagę, to jednak to dekoracje odgrywają tutaj pierwszoplanową rolę. Zamiast tradycyjnych szafek nocnych właściciele wybrali dwa stoliki ciosane z drewna w geometryczną bryłę. Zapewnia to oryginalne wrażenia i subtelnie wzbogaca wystrój pokoju do spania. Naturalny materiał, z jakiego je wykonano, podkreśla przytulność oraz ciepło w sypialni. Na rzeźbionych "szafkach" po obu stronach łóżka stanęły identyczne lampy stołowe, czy może raczej nocne :) Podstawę mają równie ozdobną i geometryczną, co stoliki, na których je ustawiono. Biały kolor sprawia, że prezentują się dość spokojnie, jednak malinowy akcent na samej górze dodaje im figlarności.

W aranżacji sypialni bardzo ważne są detale. Zamiast tradycyjnych szafek nocnych właściciele wybrali dwa stoliki...

Zwróćcie także koniecznie uwagę na poduszki na łóżku. Klasyczną i dość spokojną kompozycję, o której już wspominaliśmy, zdecydowanie ożywiają wzory oraz kolory. Romby, paski, motywy kwiatowe i zwierzęce doskonale wpisują się w niezwykłą aranżację sypialni. Różne odcienie błękitu i granatu, a także barwa koralowa świetnie ze sobą współgrają. Na zasadzie lekkiego, ale nadzwyczaj przyjemnego dla oka kontrastu dekorują przestrzeń w sypialni.

Romby, paski, motywy kwiatowe i zwierzęce na poduszkach doskonale wpisują się w niezwykłą aranżację sypialni. Różne...

W sypialni wygospodarowano także miejsce do siedzenia. Drobne krzesło ustawione w kącie zwraca na siebie uwagę plecionym siedziskiem w koralowym odcieniu. Idealnie pasuje do drobnych dodatków w takim odcieniu, szczególnie do poduszek na łóżku. Na przezroczystym stoliczku z ciekawym motywem linii przypominających sęki na drzewie ustawiono drobne przedmioty. Niewielki rozmiar roślin na podstawce nie umniejsza ich dekoracyjnej roli. Ozdobne elementy mają bardzo wyszukaną, oryginalną formę, przez co dodają wnętrzu niepowtarzalnego uroku.

W sypialni wygospodarowano wygodne miejsce do siedzenia. Drobne krzesło ustawione w kącie zwraca na siebie uwagę...
Na przezroczystym stoliczku w sypialni ustawiono drobne przedmioty. Ozdobne elementy mają bardzo wyszukaną, oryginalną...

Aranżację sypialni wzbogacono także dekoracjami ściennymi. Na krótkich i dość grubych półkach znalazły się nietypowe kwiaty w szklanym wazonie i kolorowa książeczka. Obok nich zawieszono zwykłe kawałki drewna pomalowane w niezwykły sposób :) Kształt plastra miodu oraz kolorystyczny kontrast i geometryczne wzory tworzą z nich jedną z ciekawszych dekoracji w sypialni.

Aranżację sypialni wzbogacono dekoracjami ściennymi. Na krótkich i dość grubych półkach znalazły się nietypowe kwiaty w...

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.
Ebooki Lovingit