Before & after polskiej kawalerki o powierzchni 25 m2 z białą podłogą i kolorowymi dodatkami

Kto jeszcze szuka pomysłu na naprawdę małą przestrzeń? Kto dysponuje niewielkim mieszkaniem, kawalerką, i to o metrażu mniejszym niż 30 m2? I wreszcie, kto chce się zainspirować niezwykłą metamorfozą, jakiej dokonali nasi dzisiejsi goście? Podziwiamy efekt pracy Lu z bloga enjoyourhome.blogspot.com i jej Szarlatana, którzy pokazują, że niewielkim nakładem finansowym a wielkim wysiłkiem i wspólnymi zakochanymi siłami można z każdego wnętrza stworzyć swoje prawdziwe wymarzone królestwo ;) ;) Całe mieszkanko przeszło generalny remont, w jednym pomieszczeniu kawalerki zorganizowano salon, jadalnię, sypialnię oraz domowy gabinet, który na pewno Wam się spodoba! Zapraszam zatem do oglądania, na początku kilka ujęć sprzed remontu, tak wyglądała kuchnia before, a dalej salon i kącik, gdzie obecnie znalazł swoje miejsce pełen kreatywnej atmosfery domowy gabinet.

kuchnia before
salon before
+ pokaż całość
domowy gabinet before

Jeszcze rzut oka na łazienkę before i rozpoczynamy podróż po odmienionej kawalerce :)

łazienka before

No to zaczynamy od kuchni, w której króluje jasna świeża biel i otwarte półki. To dobre rozwiązanie z dwóch względów - po pierwsze, brak masywnych szafek wiszących nad blatami wprowadza do wnętrza lekkość. A po drugie w ten sposób można wyeksponować ozdobną zastawę, czyli śliczne talerze, miseczki, szklanki i kubki, a także i inne kuchenne akcesoria. Jasne drewno tworzy przyjemny naturalny klimat i dobrze współgra z podobnymi detalami.

kuchnia after
otwarte półki w aranżacji kuchni
organizacja w kuchni

Drewniany parkiet został pomalowany, stąd biała podłogowa tafla, która świetnie wydobywa nasycone barwy z dodatków w salonie. Zauważcie, że wnętrze zdobią nie tylko kolorowe pojedyncze meble, tkaniny czy dekoracje wiszące i stojące, ale także bardzo pozytywna w odbiorze typografia. Zarówno ta trójwymiarowa, jak i w postaci grafiki nadaje aranżacji oryginalne cechy i sprawia, że mieszkanie przesycone jest indywidualnością.

biała podłoga w jadalni
aranżacja salonu z jadalnią
kolorowe dodatki w aranżacji
typografia w salonie

Duże wrażenie wywarła na mnie aranżacja domowego gabinetu, który aż nawołuje do radosnej pracy! :) Świeża biel w połączeniu z barwnymi dodatkami, nowoczesny minimalizm zestawiony obok darzonej wielkim sentymentem starej szafy tworzą zaskakujący miks, który przywołuje uśmiech na twarzy. Tego typu przestrzeń wyzwala sporą dawkę kreatywności i pobudza do działania, zwłaszcza tak energiczne osoby, jak dumni właściciele kawalerki :)

aranżacja domowego gabinetu

I na koniec wyremontowana łazienka, która także całkowicie odmieniła swój wygląd i przy tym charakter. Podłoga w karo urozmaica przestrzeń, a wypełniająca wnętrze biel optycznie ją powiększa. Wanna ustąpiła miejsca prysznicowi, co wydaje się najlepszym rozwiązaniem w małych mieszkaniach. Wygodnie i funkcjonalnie, a to najważniejsze :)

podłoga karo w łazience
łazienka after

Źródło zdjęć: enjoyourhome.blogspot.comAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.