Ciekawa aranżacja mieszkania w stylu skandynawsko-rustykalnym z etnicznymi akcentami :)

Salon tonie w bieli, jednak w wielu miejscach urozmaicony jest naturalnym ciemnym drewnem... W takie miejsce - całe mieszkanie - Was dziś zapraszam, a myślę, że to będzie ciekawa podróż ;) Głównie z tego względu, że łączą się tutaj różne style, przede wszystkim skandynawski oraz rustykalny, ale nie brak także pewnych etnicznych akcentów, szczególnie w postaci wdzięcznych dodatków. Jeśli więc odpowiada Wam taki klimat, koniecznie rozgośćcie się w tych czterech kątach i podzielcie swoimi wrażeniami na końcu. W wysokim pokoju dziennym na każdym kroku można znaleźć coś przykuwającego uwagę. W towarzystwie prostej białej sofy znajdują się meble o interesującej formie, jak np. wyściełany skórą fotel czy stoliki z ciosanego drewna. Nad kominkiem, dbającym o przytulną atmosferę, zawieszono poroże, typowe dla skandynawskich wnętrz.

Salon tonie w bieli, jednak w wielu miejscach urozmaicony jest naturalnym ciemnym drewnem. Łączą się tutaj różne style,...
W wysokim pokoju dziennym na każdym kroku można znaleźć coś przykuwającego uwagę. W towarzystwie prostej białej sofy...

Salon jest ogólnie bardzo przestronny, a dzięki dominującej na palecie barw bieli dodatkowo zyskuje na wrażeniu swobody i komfortu. Prostą sofę zdobią poduszki z etnicznymi wzorami w intensywnych kolorach, które zdecydowanie wzbogacają wystrój wnętrza. Salon łączy się z otwartą kuchnią, zaaranżowaną w podobnym klimacie i także czerpiącą przede wszystkim z bieli. Obie części pomieszczenia dziennego łączy też dodatkowa cecha - białe belki pod sufitem. Konsekwencja i harmonia charakteryzują w ten sposób całe mieszkanie.

Salon jest bardzo przestronny, a dzięki dominującej na palecie barw bieli dodatkowo zyskuje na wrażeniu swobody i...
Salon łączy się z otwartą kuchnią, zaaranżowaną w podobnym klimacie i także czerpiącą przede wszystkim z bieli. Obie...
+ pokaż całość

W kuchni na umeblowanie składają się białe szafki w niskiej zabudowie oraz wyspa. Szare blaty dodają eleganckiego klimatu i wdzięcznie komponują się ze śnieżną bielą. Zamiast masywnych szafek wiszących postawiono na otwarte półki, na których schludnie wystawiono podręczne kuchenne akcesoria. Wszystkie pojemniki do przechowywania, drewniane misy, sztućce czy inne elementy są idealnie dopasowane do charakteru wnętrza.

W kuchni na umeblowanie składają się białe szafki w niskiej zabudowie oraz wyspa. Szare blaty dodają eleganckiego...
W kuchni zamiast masywnych szafek wiszących postawiono na otwarte półki, na których schludnie wystawiono podręczne...

Z drugiej strony salonu, za sofą, znajduje się jadalnia z pięknym drewnianym stołem na pierwszym planie. Otaczają go białe subtelne krzesła oraz bardziej masywna i wyrazista drewniana ławka ozdobiona etnicznymi poduszkami. Nad blatem zawieszono sporej wielkości lampy o plecionych kloszach, stanowiące pełną uroku dekorację pomieszczenia. Wszystkie detale w tej części pokoju dziennego są bardzo przemyślane. Świeczniki, zastawa stołowa czy małe ozdóbki świetnie odnajdują się w tak naturalnej przestrzeni.

W salonie za sofą znajduje się jadalnia z pięknym drewnianym stołem na pierwszym planie. Otaczają go białe...
Wszystkie detale w tej części pokoju dziennego są bardzo przemyślane. W jadalni świeczniki, zastawa stołowa czy małe...

Warto zajrzeć także do sypialni - pokój nocny ulokowano na wysokim poddaszu, a skośny sufit z dwóch stron dodaje mu tylko uroku. Wnętrze wypełnia w większości biel, którą ociepla z pewnością drewniana podłoga czy małe stoliczki nocne po obu stronach łóżka. Oryginalności i smaku całej aranżacji dodaje lampa wisząca o inspirującym kształcie gwiazdy. Sypialnia jest całkiem przestronna i o relaksującym charakterze, który zapewnia naturalna paleta barw.

Sypialnię ulokowano na wysokim poddaszu, a skośny sufit z dwóch stron dodaje mu tylko uroku. Wnętrze wypełnia w...

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.