Cudowny pastelowy pokoik dziecięcy, czyli jak zaaranżować piękne wnętrze dla dwóch siostrzyczek :)

A teraz z przyjemnością prezentuję Wam jedną z najrozkoszniejszych aranżacji pokoiku dziecięcego, jaką można sobie wyobrazić ;) Wnętrze skąpane w pastelach z bardzo klimatycznymi dodatkami oraz niezwykłym wyczuciem stylu sprawia, że nie można od niego oderwać oczu. Lubię spoglądać na takie słodkie, ale też w pewnej mierze eleganckie pokoje dla najmłodszych i z entuzjazmem zapraszam i Was w tę naprawdę urokliwą krainę. Pokój dla dwóch sióstr został urządzony z pełną dbałością o jego funkcjonalność, ale także w równej mierze o dekoracyjną stronę. Dzięki temu spełnia swoje podstawowe funkcje dla zamieszkujących go dziewczynek, tj. zapewnia miejsce do spania i wypoczynku oraz pomaga rozwijać kreatywność i wrażliwość na doznania wizualne. Estetyka jest tutaj na najwyższym poziomie, podziwiam również proporcje w doborze i rozmieszczeniu drobnych elementów. W aranżacji postawiono także na wyraźną symetrię - od pionu na środku: grafika-komódka rozchodzą się w obie strony niemal identyczne zestawy mebelków i dodatków. Niemal, bo wystrój w dwóch częściach przynależących do każdej z dziewczynek różni się np. dużą świetlną literką na ścianie, pochodzącą od imienia właścicielki strefy, albo chociażby pościelą czy maskotkami na niej. W każdym razie ta widoczna symetria wypełnia pomieszczenie harmonią i w wyraźny sposób wpływa na odbiór wnętrza. Jak podoba Wam się taka koncepcja pokoiku dla małych sióstr? :)

Aranżacja pokoiku dla dwóch sióstr, która bazuje na sentymentalnym klimacie vintage. Pastelowe dodatki w subtelny...
Aranżacja pastelowego pokoiku dla dziewczynek ma w sobie wiele ze stylowego wnętrza. Zabawki oraz dekoracje dobrano...
+ pokaż całość
Pokój dla dziewczynek zaaranżowano na zasadzie symetrii. Dużą rolę odgrywają w nim dodatki, m.in. sporej wielkości...

Duża szafa po jednej stronie zapewnia dość miejsca na garderobę i akcesoria czy zabawki dziewczynek. Postawiono na masywną zabudowę, chociaż pokój jest niewielki. Nadal jednak prezentuje się schludnie i dość lekko, głównie dzięki pastelowym kolorkom.

Duża biała szafa w pokoju dziecięcym zapewnia dość miejsca do przechowywania garderoby oraz zabawek małych sióstr....

Drobne kwiatowe wzory na pościeli urozmaicają aranżację. Potęgują romantyczny, bardzo ciepły klimat, jaki udało się stworzyć we wnętrzu. Zwróćcie uwagę na wielość elementów, które wpływają na charakter pokoju - maskotki i poduszki, dekoracyjną grafikę i typografię czy wyeksponowane zabawki albo idealnie dobrany do wystroju łapacz snów. Każdy detal ma tutaj swoje jasno określone miejsce i rolę, jaką odgrywa w aranżacji, od błękitnych kropek na ścianie po samą formę mebli.

Kwiatowe motywy na pościeli dodają wnętrzu romantycznej i przytulnej aury. Pokój dziecięcy wypełniony jest ciepłymi...
Łapacz snów w kolorowej formie stanowi wdzięczny dodatek do pokoju dziecięcego. Wykonany z przyjemnego materiału...
Ciekawa grafika utrzymana w kolorach różu i błękitu dobrze wpisuje się w pastelowy wystrój pokoiku dla dziewczynek....
Duża typografia, plakat z grafiką czy drobne figurki i zabawki zdecydowanie dekorują pokój dziecięcy. Delikatne...

Różowe dodatki wysuwają się na pierwszy plan zwłaszcza w drugiej części wnętrza. Uwagę przykuwa szczególnie girlanda z pomponów, która w bardzo figlarny sposób dekoruje kąt pokoju. Biały kolor ścian i mebelków wdzięcznie eksponuje dodatki w delikatnym kolorze. Aranżacja jest dziewczęca, a przy tym mocno kreatywna. Jak Wam się podoba? :)

Uroczy pokoik dla dziewczynek, w którym królują odcienie pasteli i dodatki w stylu vintage. Zabawki oraz wyraźne...
Różowe dodatki w pokoju dziecięcym podkreślają jego subtelny charakter. Girlanda zawieszona w rogu stanowi oryginalną i...

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.