Efektowne before & after niewielkiej sypialni, czyli jak z wnętrza bez wyrazu stworzyć urzekającą rustykalną przestrzeń!

Czy ktoś jeszcze się nie obudził? Albo może ktoś wybiera się już do spania? Czy komuś też plączą się po głowie sypialniane inspiracje?... Mam dzisiaj jedna taką dla Was, myślę, że Wam się spodoba :) Pokój nocny before &... after - czyli w wersji po zmianie nie do poznania! Jak mówi właścicielka domu, sypialnia to było w zasadzie jedyne pomijane przez nią i domowników miejsce - lądowały w niej rzeczy do prania, zabawki dzieci, przedmioty, z którymi nie wiadomo było, co zrobić... Kojarzycie takie sytuacje, macie pomieszczenie pełniące funkcję "graciarni" w swoim M? Niektórzy mają, sama coś o tym wiem, podobnie było u mnie zanim nie wzięłam się za czystkę w każdym kącie u siebie :) W każdym razie bohaterka dzisiejszych zmagań remontowych postanowiła to w końcu zmienić - i przyznam, że udało jej się to w 100%! Teraz przyznaje, że to w kąciku czytelniczym właśnie w sypialni najbardziej lubi spędzać popołudnia z kawą, a jej dzieci toczą boje o pierwszeństwo wylegiwania się na mięciutkim ozdobnym dywanie :) Żeby podkręcić smaczek, dodam tylko, że sypialnię zaaranżowano na bazie inspiracji ciepłym rustykalnym stylem - a teraz zapraszam już do oglądania!

sypialnia after
+ pokaż całość

A tak wyglądało wnętrze before - prawda, że aranżacyjnie ubogo i bez wyrazu? Aż smutno, natomiast po przemianie sypialnia zyskała zupełnie przeciwny radosny klimat :)

sypialnia before
sypialnia po remoncie

Pomieszczenie nie jest zbyt wielkie, dlatego właścicielka zdecydowała się na mniejszą komodę do przechowywania garderoby na rzecz wygospodarowania przyjemnego kąta do czytania. Myślę, że to rozwiązanie jak najbardziej na plus, miniczytelnia tutaj wdzięcznie wpisuje się w całą aranżację i zdecydowanie wzmacnia przytulność sypialni. Duży wpływ na to mają także zastosowane dekoracje - szczególnie wzrok przyciągają do siebie okrągłe lusterka w czarnych ramkach, sam wiklinowy fotel czy dodatki obok komody i na niej. Wiekowe książki trafiły tu specjalnie, by spotęgować pełen sentymentów rustykalny klimat. Świetnym sposobem na wyeksponowanie tego stylu są też drewniane deski, z których stworzono ścianę za łóżkiem. W ogóle połączenie ciepłych tonów drewna z bielą i delikatną szarością może urzekać i wręcz rozczulać, nie sądzicie?

kącik czytelniczy w sypialni
komoda w sypialni
książki i kwiaty w aranżacji sypialni
blaszane donice w aranżacji sypialni

Kto jeszcze ma ochotę usadowić się wygodnie w tym fotelu, chwycić za książkę i latte i oddać się błogiej przyjemności wypoczywania? ;)

dekoracje w sypialni

 No i plus ten bajeczny dywan - sama uwielbiam takie puszyste z długim włosiem, a Wy?

dywan w sypialni

Cennymi zdobyczami autorki metamorfozy są także wszelkiego rodzaju tacki, w których się rozkochała. Pozwalają stworzyć ciekawą aranżację z ozdobnych przedmiotów albo zwyczajnie służą do tego, do czego zostały stworzone :) W każdym razie tackom w aranżacji mówię zdecydowane tak!

tacki w aranżacji sypialni

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.