Salon

Efektowne before & after salonu, czyli inspirująca przemiana w kolorową i pełną życia przestrzeń dzienną!

Na pewno spodoba Wam się dzisiejsza metamorfoza salonu! Jest bardzo wyraźna i zdecydowanie zmieniła klimat pokoju dziennego na - w moim przekonaniu - znacznie przyjemniejszy i bardziej wesoły. Oczywiście zawsze jest też tak, że zdjęcia before nie są tak ładnie wykonane, jak te after, ale pomijając to - zwróćcie tylko uwagę, ile dzieje się w pokoju dziennym po małym remoncie. Przedsięwzięcie remontowe wcale nie było duże ani też specjalnie drogie, właściciele zdecydowali się jedynie pomalować ściany i kominek, i przede wszystkim wymienić detale, takie jak dywan, lampa czy stolik kawowy. Sprytnym rozwiązaniem okazało się także zabudowanie jednego kąta pomieszczenia, tuż przy kominku, tworząc w ten sposób wygodny i funkcjonalny regał.

Aranżacje salonu before & after różnią się od siebie diametralnie. Remont nie był duży ani też specjalnie drogi,...
+ pokaż całość

Salon jest bardzo jasny i dzięki temu wydaje się być jeszcze bardziej przestronny niż w rzeczywistości. Doniczkowe kwiaty, stojące na podłodze, meblach, czy zawieszone pod sufitem, wprowadzają spokojną naturalną atmosferę. W przyjemny sposób wzbogacają wystrój wnętrza o zielone akcenty. Warto zwrócić także uwagę na proporcjonalne rozmieszczenie mebli w pokoju dziennym - pod oknem komfortowe miejsce do czytania na wygodnym fotelu, na środku wnętrza mały zgrabny stoliczek kawowy, a po prawej właściwe miejsce wypoczynku, czyli sofa.

Salon jest bardzo jasny i dzięki temu wydaje się być jeszcze bardziej przestronny niż w rzeczywistości. Doniczkowe...

W salonie before widać było potencjał, jednak brakowało w nim wykończenia. Szczególnie w porównaniu do wnętrza after widać tutaj pustkę. Z kolei po remoncie pokój dzienny zyskał na świeżości i bardziej nowoczesnym charakterze. Myślę, że zamiana firan na plecione roletki wyszła zdecydowanie na dobre, szczególnie, że te drugie bardzo wdzięcznie nawiązują do koszyków i doniczek w całym wnętrzu.

W salonie before widać było potencjał, jednak brakowało w nim wykończenia.
Po remoncie pokój dzienny zyskał na świeżości i bardziej nowoczesnym charakterze. Zamiana firan na plecione roletki...

Niemal w każdym kącie wnętrza można znaleźć coś interesującego, a jednym z takich ciekawszych elementów jest lampa wisząca o naprawdę dużym kloszu :) Wzorzysty dywan w jaśniutkich kolorach w przyjemny i całkiem subtelny sposób dodatkowo ożywia aranżację salonu.

W każdym kącie salonu można znaleźć coś interesującego, a jednym z takich ciekawszych elementów jest lampa wisząca o...

Kominek w salonie to dla mnie zawsze duży plus :) Samym swoim wyglądem i obecnością potrafi znacząco ocieplić charakter całego wnętrza. Prostotę mebli urozmaicają dodatki w różnorodnych kolorach, które umiejętnie ze sobą skomponowano. Na stoliczku kawowym również umieszczono przemyślaną aranżację, która swoim bogactwem podnosi walory salonu, a poukładaną formą wpływa na schludność i harmonię.

Kominek potrafi znacząco ocieplić charakter całego salonu. W aranżacji prostotę mebli urozmaicają dodatki w...
W aranżacji salonu główną rolę odgrywają dekoracje. Na stoliczku kawowym umieszczono przemyślaną aranżację, która swoim...

Ściana nad sofą dla równowagi jest niemal zupełnie pusta, jedyną dekoracją, jaką na niej zastosowano, jest okrągłe lustro. Zauważcie, że po drugiej stronie kominka także zabudowano wnękę regałem, dzięki tej symetrii żywiołowy salon nabiera łagodnych i harmonijnych cech. Jak podoba Wam się taka przemiana? :)

Aranżacja salonu jest bardzo bogata, szczególnie jeśli chodzi o stronę dekoracyjną. Ściana nad sofą dla równowagi jest...
Wystrój salonu jest bardzo różnorodny i zapewnia radosny charakter w całym wnętrzu. Kominek obudowany białymi cegłami...

Źródło: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.
Ebooki Lovingit