Eleganckie mieszkanie w nowoczesnym klimacie z wyjątkowo przytulnym tarasem wewnętrznym!

Zapraszam Was dziś w klimatyczne wnętrza, których cechą charakterystyczną jest na pewno elegancja oraz pewnego rodzaju... chłód. Może bardziej zdystansowanie :) W każdym razie przed nami całkiem przestronne mieszkanie urządzone w nowoczesnym duchu, w którym nie brak klimatycznych dodatków z innych stylów. Na palecie barw przeważa czerń oraz szarość, co już samo w sobie wnosi do wnętrza stonowaną i dość poważną aurę. Salon zaaranżowano na jednej przestrzeni z jadalnią, umiejętnie operując proporcją w rozmieszczeniu kolorów. Zwróćcie tylko uwagę, że w grafitowy odcieniu, w jakim pomalowano ścianę po prawej stronie, jest także sofa w części wypoczynkowej czy też widoczny fragment blatu od wyspy kuchennej. Pozostałe meble są czarne czy też ciemnoszare, a blaty stołów - jadalnianego i stolika kawowego - przyjmują z kolei jasną barwę. Taka niezwykła dbałość o wykończenie i w każdym detalu przemyślany wystój potęguje wrażenia z wycieczki po tym domu. Oświetlenie także odgrywa sporą rolę w aranżacji - wystarczy spojrzeć na oryginalny żyrandol albo lampy stojące i wiszące na długich wysięgnikach.

Salon zaaranżowano na jednej przestrzeni z jadalnią, umiejętnie operując proporcją w rozmieszczeniu kolorów....

Przestronny salon łączy się z kuchnią poprzez małą, dopasowaną do kuchennej zabudowy wyspę. Obie części mają kilka elementów wspólnych czy może nadających spójność aranżacji. To między innymi jasna podłoga, jednakowa w każdej strefie pokoju dziennego, oraz konsekwentnie stosowana przewodnia paleta barw. Nowoczesną formę mebli idealnie podkreśla elegancka czerń, natomiast warto także zauważyć jeden oryginalny element, który ustawiono pod ścianą telewizyjną. Mowa o granatowej szafce, jedynym zdaje się kolorystycznym akcencie w salonie, który subtelnie, ale znacząco urozmaica wystrój wnętrza.

Przestronny salon łączy się z kuchnią poprzez małą, dopasowaną do kuchennej zabudowy wyspę. Obie części mają kilka...

W części jadalnianej pierwsze skrzypce grają drewno oraz grafitowe elementy i meble. Klimat, jaki tworzą ciemne barwy, równoważony jest przez białe dodatki, jak np. długie delikatne zasłony wiszące w salonowych oknach. Jednocześnie złote akcenty, np. w postaci świecznika na stole, potęgują szyk i wręcz dostojny charakter, jaki można przypisać całemu mieszkaniu. Na ścianie jadalni znajduje się wyjście na balkon wewnętrzny, do którego przejdziemy za chwilkę :) Będzie na co popatrzeć :)

W części jadalnianej pierwsze skrzypce grają drewno oraz grafitowe elementy i meble. Klimat, jaki tworzą ciemne barwy,...
Złote akcenty, np. w postaci świecznika na stole, potęgują szyk i wręcz dostojny charakter, jaki można przypisać całemu...
+ pokaż całość

Kuchnię urządzono niemal minimalistycznie, co wpisuje się w nowoczesny charakter stanowiący fundament aranżacji tego mieszkania. Stalowe szafki i pojedyncze dodatki wystawione na blacie mogą sprawiać wrażenie chłodu, jednak rodzinne fotografie na ścianie po lewej stronie czy zioła w doniczkach dbają o rodzinny, kameralny nastrój. Wyspa, jak na dostępną kuchenną przestrzeń, jest nieduża. Dwa rzędy szuflad zwieńczone czarnym blatem wystarczą jednak, aby wygospodarować dodatkowy obszar do pracy i nie zabierać zbyt dużo miejsca z salonowej części.

Kuchnię urządzono niemal minimalistycznie, co wpisuje się w nowoczesny charakter stanowiący fundament aranżacji...
Wyspa, jak na dostępną kuchenną przestrzeń, jest nieduża. Dwa rzędy szuflad zwieńczone czarnym blatem wystarczą jednak,...
W kuchni panuje dość surowy i chłodny klimat, ocieplany miejscami za pomocą ziół w donicach czy pojedynczych dekoracji....

Sypialnia to także elegancka aranżacja oparta na palecie szarości. By wnieść więcej przytulności i osobistego klimatu do wnętrza, zastosowano sporo dekoracji. Galeria ścienna, jaka zawisła nad łóżkiem, ozdobne lampy czy tekstylia na samym łóżku w subtelny sposób uzupełniają wystrój pokoju nocnego.

Sypialnia to elegancka aranżacja oparta na palecie szarości. By wnieść więcej przytulności i osobistego klimatu do...

A teraz wewnętrzny taras, który było widać przez okno sypialni, czyli bardziej dynamiczna aranżacja od poprzednich wnętrz :) Wąskie pomieszczenie wykorzystano, by stworzyć przytulne warunki do wypoczynku, a przeszklenie na całej szerokości lewej ściany zapewnia efekt jak z domowej oranżerii. Wzorzyste dywany i poduszki oraz girlanda świetlna dbają o odpowiednią oprawę. Jest tu romantycznie i spokojnie, a kwiaty w donicach wprowadzają także trochę naturalności.

Wąskie pomieszczenie wykorzystano, by stworzyć przytulne warunki do wypoczynku, a przeszklenie na całej szerokości...
W aranżacji balkonu wykorzystano kolorowe poduszki z lekkim wzorem i pojedyncze detale, jak np. latarenki. Jest tu...

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.
Ebooki Lovingit