Girlandy świetlne jako główna dekoracja mieszkania, czyli wnętrza tygodnia z instagramu

Tu powinno Wam się spodobać :) Z tych czterech kątów @easyinterieur aż bije świąteczna aura i to nie tylko od święta ;) Wystrój mieszkania opiera się na prostym stylu skandynawskim. Jednak w każdym wnętrzu można znaleźć tyle elementów i ozdób, że nabierają cech niepowtarzalności. W salonie postawiono sofę w neutralnym, szarym obiciu, która sama w sobie wyglądałaby całkiem zwyczajnie. Jednak wokół niej stworzono bardzo bogatą aranżację bazującą na dekoracyjnych detalach. Puszysty dywanik i puszyste poduszki - oraz te w pudrowym różu - wnoszą do pokoju niesamowicie romantyczny klimat. Potęgują przytulość salonu i jego ciepły charakter. To jednak dopiero początek :) Pierwsze skrzypce w aranżacji wnętrza grają dekoracje świetlne. Delikatne sznury światełek na zdjęciach na ścianie czy pod sofą kreują wręcz magiczną atmosferę. Wystrój uzupełniają różnej wielkości świece, umieszczone na stolikach kawowych, a nawet na podłodze.

Delikatne girlandy świetlne na zdjęciach na ścianie czy pod sofą kreują romantyczną atmosferę w salonie. Wystrój...
W salonie postawiono sofę w neutralnym, szarym obiciu, która sama w sobie wyglądałaby całkiem zwyczajnie. Jednak wokół...
+ pokaż całość

W jadalni zachowano podobny klimat :) Na środku wnętrza znajduje się okrągły stolik w białym kolorze. Czarne krzesła, które ustawiono wokół niego, tworzą ciekawy kontrast. Jednocześnie cały czas wpisują się w subtelną i dość neutralną paletę barw mieszkania - łączącą biel, szarość i czerń. Ponownie, gdyby zostawić samo umeblowanie, jadalnia miałaby zwyczajny charakter. Ale dzięki dobraniu kilku wyraźnych elementów, jak gruby pled oraz wisząca girlanda świetlna, wnętrze od razu zyskuje na oryginalności i romantycznym wykończeniu. Jak podoba Wam się taka aranżacja?

Na środku jadalni znajduje się okrągły stolik w białym kolorze. Czarne krzesła, które ustawiono wokół niego, tworzą...

Sypialnię zorganizowano w przestronnym wnętrzu, wydzielając w jego rogu miejsce na domowy gabinet. Głównym bohaterem wystroju jest łóżko z pikowanym wezgłowiem. Neutralną kolorystykę ożywiono dekoracjami świetlnymi. Podobnie, jak w salonie, również w sypialni o romantyczny charakter dbają bryłowe świece ustawione na podłodze. Kolor chłodnej szarości na ścianach dodaje elegancji. W strefie domowego gabinetu znalazło się biurko z krzesłem oraz sporo kreujących klimat dodatków. Pled na metalowym siedzisku sprawia, że staje się wygodniejsze, i wpływa jednocześnie na przytulny charakter wnętrza. Rozmaite ozdoby ścienne oraz czarno-białe zdjęcia i kwiaty na podłodze ozdabiają przestrzeń pokoju.

Sypialnię zorganizowano w przestronnym wnętrzu, wydzielając w jego rogu miejsce na domowy gabinet. Głównym bohaterem...
W domowym gabinecie znajduje się biurko z krzesłem oraz sporo kreujących klimat dodatków. Pled na metalowym siedzisku...

Białe i czarne meble oraz elementy prezentują się bardzo elegancko w pokoju. Klasyczną paletę barw w domowym gabinecie uzupełniają pastelowe dodatki. Bukiet kwiatów wraz z puszystymi poduszkami i pledem roznosi po wnętrzu przytulną aurę. Wystrój pokoju biurowego jest subtelny i oryginalny jednocześnie :)

Białe i czarne meble oraz elementy prezentują się bardzo elegancko we wnętrzu. Klasyczną paletę barw w domowym...

W pokoju dziecięcym znalazła się nie tylko girlanda świetlna, ale także rozmaite girlandy z proporczyków i materiałowych gwiazdek :) Elementem łączącym wystrój części dziennej domu z pokoikiem dziecięcym jest także na pewno mały dywanik z długim włosiem. Warto też zwrócić uwagę na aranżację łóżka, która wygląda bajkowo. Zawieszono nad nim baldachim, a na pościeli ułożono słodkie poduszki. Nawet zabawki, takie jak pluszowy słoń, sprawdzają się w roli dekoracji :)

W pokoju dziecięcym znalazła się nie tylko girlanda świetlna, ale także rozmaite girlandy z proporczyków i...


Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.