Inspiracja tradycją w przytulnym wydaniu, czyli kolejne polskie mieszkanie w cyklu wnętrza tygodnia z instagramu!

W tym mieszkaniu na pewno Wam się spodoba :) Kto z Was był już u @between_my_walls? Jeśli jeszcze nie mieliście okazji podziwiać tych czterech kątów, koniecznie nadróbcie zaległości :) Monika urządziła swój dom z dużym wyczuciem, dbając o tradycyjną formę i kameralny klimat. Otwarta przestrzeń z salonem i jadalnią łączy dwa z ulubionych motywów, czyli drewno i czerwone cegły. Oryginalne lampy o srebrnych kloszach urozmaicają elegancki wystrój. Paleta barw w jadalni i całym pokoju dziennym jest dość stonowana, ale nie brakuje tutaj ciekawych elementów. Zwróćcie uwagę chociażby na girlandę świetlną zawieszoną wzdłuż jednej z zasłon. Długi stół z drewnianym blatem zachęca do wspólnych posiłków i sam w sobie jest całkiem dekoracyjny. A poza tym czy Wy też odnosicie wrażenie, że te cztery kąty aż kipią rodzinną i ciepłą atmosferą? ;)

Oryginalne lampy o srebrnych kloszach urozmaicają elegancki wystrój. Paleta barw w jadalni i całym pokoju dziennym jest...
Biały stół z drewnianym blatem sam w sobie jest całkiem dekoracyjny. Urozmaica przestrzeń jadalni oraz kuchni i...

Piękna podłoga w szlachetnym odcieniu drewna urozmaica znacząco wystrój jadalni i kuchni. Na jej tle białe meble wyglądają podwójnie uroczo. Zdobione drzwiczki od komody albo dekoracyjny stół i krzesła w głębi wpływają subtelnie na kreowanie eleganckiego charakteru, jaki dominuje w całym mieszkaniu. 

Piękna podłoga w szlachetnym odcieniu drewna urozmaica znacząco wystrój jadalni i kuchni. Na jej tle białe meble...
+ pokaż całość

Salon urządzono w klasycznym stylu, a wysokość pomieszczenia stanowi na pewno jego zaletę. Fotel z zausznikami pełni nie tylko funkcję praktyczną, ale także subtelnie zdobi pokój. Podczas urządzania wnętrza postawiono na stonowaną kolorystykę, którą delikatnie urozmaicają zielone rośliny, elementy z drewna czy wikliny. W aranżacji pokoju dziennego dużą rolę odgrywa także ściana telewizyjna. Wyłożono ją czerwonymi cegłami, uzyskując niepowtarzalny i wyrazisty charakter. Jak podoba Wam się cały pokój dzienny, obejmujący zarówno salon, jak i jadalnię?

Fotel z zausznikami pełni nie tylko funkcję praktyczną, ale także subtelnie zdobi pokój. W aranżacji salonu postawiono...
W aranżacji salonu dużą rolę odgrywa oryginalna ściana telewizyjna. Wyłożono ją czerwonymi cegłami, uzyskując...
Drewniana podłoga dodaje sporo uroku aranżacji pokoju dziennego. We wnętrzu zastosowano jeszcze jeden wyrazisty...

Tradycyjny zlew i kran nadają kuchni wyjątkowy klimat. Nie bez znaczenia dla ogólnego charakteru aranżacji są także same szafki czy takie elementy, jak ozdobna wisząca półka z haczykami. Zwróćcie uwagę na to, jaka zabawna typografia wisi na jednym z nich :) Poczucie humoru oraz gust pozwoliły Monice stworzyć pełną ciepła przestrzeń, w której kontrastowe kolory i poszczególne elementy łączą się ze sobą w idealnych proporcjach. Drewniany blat oraz ramy okienne dodają wnętrzu naturalności.

Tradycyjny zlew i kran nadają kuchni wyjątkowy klimat. Nie bez znaczenia dla ogólnego charakteru aranżacji są także...

Zamiast klasycznych zabudowanych szafek w kuchni wiszą witrynki. Delikatnie dekorują przestrzeń oraz dodają jej lekkości. Na blacie znajduje się sporo roślin - ziół, a także ciętych kwiatów - które też mają swój udział w kreowaniu klimatu wnętrza. Wystrój całego pomieszczenia opiera się na inspiracji tradycją, dzięki czemu jest tu tak przytulnie i zachęcająco.

Zamiast klasycznych zabudowanych szafek w kuchni wiszą witrynki. Subtelnie dekorują przestrzeń oraz dodają jej...

Jednym z piękniejszych elementów w aranżacji sypialni jest łóżko z drewnianą ramą. Jego elegancki kolor uatrakcyjnia całą przestrzeń pokoju nocnego. Lekko romantyczny wystrój opiera się na drobnych, ale sprawdzonych detalach. Na szafce nocnej Monika ustawiła bukiet świeżych kwiatów, które podkreślają subtelność i przytulność wnętrza. Warto też zwrócić uwagę na ciekawą lampkę nocną zakończoną samą żarówką. To rozwiązanie dodaje tradycyjnej aranżacji nieco oryginalnego charakteru.

Jednym z piękniejszych elementów w aranżacji sypialni jest łóżko z drewnianą ramą. Jego elegancki kolor uatrakcyjnia...


Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.
Ebooki Lovingit