Inspirująca aranżacja mieszkania naszej czytelniczki w stonowanej szarości z eleganckimi dodatkami

Bardzo elegancka i stylowa aranżacja mieszkania naszej czytelniczki zainspiruje nas dzisiaj na Lovingit! ;) Dom w całości urządzono w szarości, która dzięki wybranym dodatkom zyskuje na szlachetnym wyrazie. Wszystkie elementy wyposażenia i pomniejsze uzupełniające wystrój dekoracje są bardzo stylowe. Kuchnię otwarto na część jadalnianą, jednak poza szeroką framugą nie ma pomiędzy tymi strefami w zasadzie żadnej granicy. Obie są zaaranżowane według tej samej koncepcji, znajdujemy tu podobne umeblowanie, czarne dodatki i równie ozdobne oświetlenie. Zwróćcie także uwagę na ozdobę w formie kolumny, jaką przymocowano do jednego z filarów. Ciekawe rozwiązania i tak klimatyczne detale tworzą cały charakter tego miejsca.

Kuchnię z jadalnią w większości urządzono według szarej palety barw, która dzięki wybranym dodatkom zyskuje na...
+ pokaż całość

W kuchni czuć tradycyjną aurę i stylowy klimat. Dbałość o szczegóły widać w każdym kącie wnętrza - spójrzcie tylko na subtelne dekoracje w odcieniu zgaszonej mięty oraz dość mocnym kolorze czerni. Ich rozmieszczenie i też niewielka liczba zdradzają zamiłowanie do umiaru, w którym w końcu przejawia się elegancja. Serduszko zawieszone na białej szafce pomalowane jest farbą tablicową, dzięki czemu każdego dnia można na nim wypisać inny przekaz :)

W kuchni czuć tradycyjną aurę i stylowy klimat. Dbałość o szczegóły widać w każdym kącie wnętrza, przejawia się...

Na uwagę zasługuje także sama jadalnia. Wykwintny wystrój wnętrza potęguje ład i ogólne wrażenie schludności. Białe meble rozjaśniają przestrzeń i wypełniają ją dodatkowo subtelnością. Nad stołem zawisł elegancki żyrandol, a na ścianie charakterystyczny zegar i drobne ramki z rodzinnymi fotografiami. Wygodne i całkiem przytulne wnętrze wpisuje się w koncepcję aranżacji całego domu.

Wykwintny wystrój jadalni potęguje ład i ogólne wrażenie schludności. Białe meble rozjaśniają przestrzeń i wypełniają...

W dalszej części wnętrza zaaranżowano salon. Otwarta przestrzeń to świetny sposób na wydobycie dodatkowych metrów kwadratowych, które zabrałyby choć w części stojące pomiędzy strefami ściany. Ich brak powoduje, że w całym dziennym pokoju jest swobodnie, a spójna aranżacja sprawia tym większe wrażenie.

W głębi otwartej przestrzeni zaaranżowano salon. Brak ścian pomiędzy częścią salonową a jadalnianą powoduje, że w całym...

W salonie znalazło się sporo kreujących domowy klimat detali. Zapalone świeczki czy napis HOME to te elementy, które zapewniają rodzinną atmosferę i przytulność. Do tego wrażenia przyczynia się również puszysty dywan, potęgując subtelność aranżacji. Podobnie, jak w kuchni czy jadalni, tutaj również postawiono na eleganckie i rzeźbione meble w jasnym odcieniu. Kilka pasiastych poduszek i jedna okrągła pistacjowa zdobią dodatkowo przestrzeń :)

W salonie znalazło się sporo kreujących domowy klimat detali. Zapalone świeczki czy napis HOME to te elementy, które...
W salonie postawiono na budujące przytulność elementy, takie jak puszysty dywan, który jednocześnie potęguje subtelność...

Sofy ułożono nie pod ścianami, a pod skosem w centralnym punkcie salonu, dzięki temu uzyskując układ, który zapewnia swobodę i najlepsze wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Jak widzimy tutaj, pistacjowych akcentów znajduje się we wnętrzu więcej - jest i druga okrągła poduszka, i malutkie serduszko zawieszone na białym wiklinowym koszu. Motyw serc przewija się w ogóle w całym domu, w delikatny sposób nadając romantyczny charakter poszczególnym strefom.

W salonie sofy ułożono nie pod ścianami, a pod skosem w centralnym punkcie salonu, dzięki temu uzyskując układ, który...
Szary salon wypełnia sporo ozdobnych, ale zarazem praktycznych detali. Czarny żyrandol, poduszki i pledy na szarych...


Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.
Ebooki Lovingit