Inspirujące before & after kuchni z jadalnią z marmurowym blatem i złotymi dodatkami

Jeśli szukacie pomysłu na piękną i stylową kuchnię, to myślę, że właśnie znaleźlicie :) To wnętrze jest bardzo przestronne, a dzięki zastosowaniu jasnej palety barw nabiera też eleganckiego charakteru. Warto porównać aranżację kuchni before z kuchnią after, bo chociaż zmiany nie były tak diametralne, to jednak wlaścicielom udało się uzyskać coś zupełnie nowego. Kuchnia after na pewno zachęca i inspiruje, zarówno swoją świeżością, jak i lekko romantycznym klimatem. Blaty ze wzorem marmuru potęgują gustowną stronę aranżacji, a we wnętrzu znajduje się też sporo innych, ciekawych rozwiązań. Sami zobaczcie i zdradźcie, co podoba Wam się w kuchni after, a co może byście jeszcze dodali albo zmienili :)

Aranżacja kuchni inspiruje swoją świeżością i lekko romantycznym klimatem. Właścicielom udało się to osiągnąć dzięki...
Kuchnia before (55103)
+ pokaż całość

Poprzednia aranżacja składała się nie tylko z kuchni i jadalni, ale także z małej strefy do pracy ulokowanej po prawej stronie. Podczas metamorfozy właściciele zachowali układ w pomieszczeniu i w tym samym miejscu znajduje się teraz biurko z komputerem. Ma jednak inny blat, inne uchwyty od szuflad i stoi przy nim inne krzesło - te pozornie drobne detale potrafią znacząco wpłynąć na cały charakter aranżacji, nie sądzicie? :) Jasny blat dopasowano do tych kuchennych, krzesło też jest według mnie ładniejsze i lepiej tu pasuje.

Aranżację kuchni urozmaica wygospodarowane miejsce do pracy. Białe biurko dopasowano do wystroju całego pomieszczenia,...
Kuchnia przed metamorfozą (55105)

W aranżacji kuchni wszystko ma swoje miejsce. Poukładane na półkach naczynia pełnią dodatkowo funkcję dekoracyjną. Ich układ jest przemyślany, a wyjątkowy porządek nadaje wnętrzu schludność i tym samym wpływa na elegancki klimat. Elementy drewna, w postaci półek czy akcesoriów kuchennych, wnoszą ciepło i nieco prostoty do aranżacji. Z kolei marmurowy wzór na blatach odpowiada za bardziej szykowny charakter, uzupełniając pełen inspirujących rozwiązań wystrój kuchni.

Poukładane na półkach naczynia pełnią funkcję dekoracyjną. Ich układ jest przemyślany, a wyjątkowy porządek nadaje...
Elementy drewna w postaci półek i akcesoriów kuchennych, wnoszą ciepło i jednocześnie prostotę do aranżacji kuchni. Z...

W kuchni znajdują się złote dodatki w różnych miejscach, które podkreślają elegancki styl. Uchwyty na tradycyjnych szufladach oraz przede wszystkim żyrandol wiszący w strefie jadalni przykuwają do siebie uwagę. Drewniana podłoga, którą wyłożono całą kuchnię, jest piękna i wnosi odrobinę szlachetności. Dzięki dobraniu takich dodatków jak świeże kwiaty w szklanym wazonie można uzyskać romantyczny i gustowny klimat, którym można się zachwycić :)

W kuchni znajdują się złote dodatki w różnych miejscach, które podkreślają elegancki styl. Uchwyty na tradycyjnych...

A jak podoba Wam się jadalnia? Umiejscowiona tuż za kuchnią jest również stylowa, a nawet nieco oryginalna. Na jej charakter w dużej mierze wpływa drewniany stół z ciekawą podstawą. Wokół niego ustawiono czarne krzesła, które podkreślają elegancki klimat wnętrza. Zawieszony nad blatem żyrandol ma przykuwającą do siebie uwagę formę, a złoty kolor wyróżnia się w całym wnętrzu. Zauważcie, że dopasowano do niego także inne dodatki. Na stole ustawiono złoty wazon z bukietem kwiatów, który podobnie jak ten na półwyspie kuchennym, tworzy niesamowicie ciepły i romantyczny klimat.

Jadalnia jest stylowa, a także nieco oryginalna. Na jej charakter w dużej mierze wpływa drewniany stół z ciekawą...
Aranżacja jadalni jest elegancka i niepowtarzalna. Nad stołem zawieszono złotą lampę, która ma oryginalną formę....

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.