Inspirujące before & after małej łazienki w różowym kolorze :)

Dawno już nie inspirowaliśmy się metamorfozami łazienek, więc teraz czas to zmienić :) Tym bardziej, że mam dla Was naprawdę ciekawą aranżację i w zasadzie w dość nietypowej kolorystyce, bo ściany łazienki podczas remontu pomalowano na... różowo. Wiem, że wiele osób z Was lubi ten kolor i ten właśnie odcień, ale przyznajmy, że w tak dużym wydaniu (a nie w postaci drobnych dodatków) występuje dość rzadko ;) Tym bardziej jestem ciekawa, jak spodoba Wam się ten pomysł na wnętrze, dajcie koniecznie znać, czy coś Was tutaj zainspirowało. Łazienka jest mała, ale ma bardzo przytulny klimat. Pastelowa paleta barw nadaje wnętrzu łagodny charakter, a różowy kolor na ścianie prezentuje się dość oryginalnie. Co sądzicie o zestawieniu before & after? :)

Łazienka jest mała, ale ma bardzo przytulny klimat. Pastelowa paleta barw nadaje wnętrzu łagodny charakter, a różowy...
Łazienka before (54908)
+ pokaż całość

Tym, co może zachwycać w aranżacji łazienki, są z rozmysłem dobrane dekoracje. Do wielkości wnętrza dopasowano wielkość ozdobnych przedmiotów, które ustawione są na dwóch białych półeczkach. Dzięki temu wystrój łazienki jest bardzo schludny oraz proporcjonalny, a kompozycja na półkach potęguje jej niezwykły charakter. Motywem przewodnim tej dekoracji są rośliny. To nie tylko małe kaktusy, ale także estetyczna grafika w białej ramie, która idealnie uzupełnia całość. Zwróćcie uwagę też na same doniczki - ustawiono je naprzemiennie, piękny kolor granatu miesza się z pastelowym odcieniem, a ponadto ich geometryczny kształt podkreśla artystyczną koncepcję.

Tym, co może zachwycać w aranżacji łazienki, są z rozmysłem dobrane dekoracje. Do wielkości wnętrza dopasowano wielkość...

Aranżacja łazienki opiera się na inspiracji stylem minimalistycznym. Nie ma tu zbędnych przedmiotów, a zastosowane dodatki mają tak subtelną formę, że idealnie wpisują się w wystrój. Spójrzcie tylko na ten biały kosz stojący pod ścianą - może posłużyć do przechowywania ręczników lub do odkładania bielizny, albo po prostu może sprawdzić się jako wdzięczna ozdoba łazienki :) Takie rozwiązania, które są bardzo proste, ale tworzą niesamowitą różnicę, lubię najbardziej, a Wy? Zawieszone na koszu ręczniki pasują kolorystycznie do ozdobnych doniczek, które stoją na półkach.

Aranżacja łazienki opiera się na inspiracji stylem minimalistycznym. Biały kosz stojący pod ścianą, idealnie komponuje...

Łazienka jest bardzo jasna nie tylko dzięki pastelowej palecie barw, ale też przez dostęp naturalnego światła. Biel i cukierkowy róż tworzą spokojny i łagodny zestaw oraz tło dla bardziej wyrazistych dekoracji. Małe elementy w granacie oraz rośliny z soczyście zielonymi liśćmi zdecydowanie wyróżniają się w aranżacji łazienki. Wpływają też w znacznej mierze na jej charakter, który łączy łagodność z oryginalnością. By wzmocnić kontrast kolorystyczny, właściciele zawiesili także prostokątne lustro w ciemnej brązowej ramie. I jak podoba Wam się łazienka before & after? Chcecie więcej takich inspiracji? :)

Biel i cukierkowy róż tworzą spokojny i łagodny zestaw oraz tło dla bardziej wyrazistych dekoracji. Małe elementy w...
Metamorfoza łazienki jest znacząca. We wnętrzu po remoncie dominuje pastelowa kolorystyka z jasnym różem. Aranżacja...

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.