Inne

Jak ułatwić sobie domowe obowiązki, czyli moja recenzja Steamaster i konkurs!

Wiecie, jak lubię i potrzebuję ułatwiać sobie życie :) Przy dwójce dzieci i tak aktywnym trybie życia to wręcz konieczność! Nie cierpię też prasowania – to jedna z tych czynności, których najchętniej bym się pozbyła. Kiedy otrzymałam więc propozycję przetestowania prasowacza parowego Steamaster to już miałam wizję jak pozbywam się żelazka:) Widziałam wcześniej jak wiele ekspedientek w sklepach go używa i miałam wrażenie, że to tylko dla profesjonalistów. Okazuje się, że każdy z nas może mieć taki prasowacz w swoim domu.

Fakt, zajmuje trochę miejsca, ale ta wygoda! Super, że można też wybrać jego kolor. Ja zdecydowałam się na biel. Wiadomo!:) Idealnie więc wpisuje się w moje wnętrze.

Powiem Wam szczerze, że prasowanie ubrań całej rodziny to teraz znacznie lżejszy obowiązek. Nie muszę nachylać się nad deską i nie mam problemu z kantami na koszulach. A oprócz tego Steamaster ma też inne funkcje. O tym wcześniej nie wiedziałam. Zobaczcie, jaki jest łatwy w obsłudze i co może zdziałać. Po co męczyć się z tradycyjnym żelazkiem? Ja już swoje używam tylko do prasowania ubranek najmniejszej córeczki.

Prasowacz parowy Steamaster (51970)
Prasowacz parowy do koszul i bluzek (51971)
Łatwe prasowanie koszul prasowaczem parowym (51972)

Oszczędność czasu to, co lubię w nim najbardziej, ale cenię też po prostu zwyczajną wygodę podczas używania, a także jego wszechstronność.  Prasowacz parowy Steamaster nadaje się do prasowania każdej tkaniny – jest dość delikatny, a przy tym skuteczny. Chyba nie musze Wam wspominać ile razy wcześniej potrafiłam przypalić swoje ulubione ubrania żelazkiem. Tutaj są z kolei cztery stopnie regulacji, które pozwalają dostosować moc pary do każdego ubrania i stopnia jego zagniecenia. Ma też pojemny zbiornik, wystarczy nalać do niego wodę i będzie sprawnie pracował przez jakieś półtora godziny. Coś takiego marzyło mi się już dawno, ale cieszę się, że zetknęłam się z nim teraz ;) Przynajmniej bardziej doceniam go teraz, kiedy sama żongluję obowiązkami i mam bardzo mało czasu.

Prasowanie parą (51973)
Prasowanie na stojaku koszuli (51974)
Biały prasowacz parowy Steamaster (51975)

A macie czasem problemy z ubraniami przesiąkniętymi, np. dymem z papierosów? Okazuje się, że para wodna idealnie usuwa nieprzyjemne zapachy :) Tego się nie spodziewałam i tu miłe zaskoczenie. Steamaster służy więc nie tylko do prasowania, ale też samego odświeżania odzieży i jak dla mnie to kolejny duży plus.

Prasowacz parowy (51976)
Szybkie prasowanie na stojąco (51977)

Jeszcze o jednej rzeczy chciałam wspomnieć, bardzo ważnej dla mnie z punktu widzenia mamy. Zainteresuje wszystkich rodziców ;) Oprócz mocy prasujących Steamaster także dezynfekuje i usuwa bakterie czy roztocza z pościeli, sof, poduszek, a także nawet zabawek itd. Można w ten sposób zadbać o zdrowy, spokojny sen wszystkich domowników, no i zdrowe środowisko na co dzień :) Prasuję nim nawet zasłony i wiem, że zawsze mam w domu czysto i świeżo. Takie ułatwienie przyda się na pewno teraz przed Świętami ;)

Czyszczenie mebli prasowaczem parowym (51978)
Prasowacz parowy do czyszczenia obicia (51979)
Prasowanie zasłon prasowaczem parowym (51980)

Funkcja dezynfekowania zabawek spodobała mi się szczególnie – bo o ile wyznaję zasadę umiaru i uważam, że dzieciom nie należy tworzyć sterylnego otoczenia – to maskotki od czasu do czasu wyczyścić jednak też trzeba. A tu bez żadnych środków chemicznych do czyszczenia, nie wiadomo, czy bezpiecznych tak do końca, czy trochę jednak szkodliwych – dezynfekcja samą parą zdaje egzamin celująco. Dajcie znać, czy też macie taki prasowacz u siebie, a jeśli tak, to jak Wam się sprawdza :)

 Ja mój test oceniam bardzo dobrze i już wiem, że prasowacz Steamaster zostanie u mnie na długo. Jedyny jego mankament to fakt, że po rozłożeniu zajmuje trochę miejsca. Jednak można go złożyć i schować do szafy, tak jak robimy to z odkurzaczem, czy żelazkiem.   Szczerze polecam Wam ten prasowacz. Jest rewelacyjny!

Czyszczenie zabawek prasowaczem parowym (51981)
Dezynfekcja zabawek za pomocą prasowacza parowego (51982)
Sposób na wyczyszczenie maskotek i zabawek (51983)

 

Pomyślałam też o Was i mam do rozdania taki jeden Steamaster dla Was. Napisz komentarz na Facebooku, blogu czy Instagramie dlaczego nie lubisz tradycyjnego prasowania i dlaczego to Steamaster  powinien właśnie trafić do Ciebie. Konkurs trwa do 30 listopada 2016. Przystepując do udziału oznacza, że zapoznałeś się i akceptujesz ten regulamin.Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.