Jak zacząć spełniać swoje marzenia? Mam coś co pomoże Wam je osiągnąć! #Czasnazmiany

Każdy z nas marzy, ale tylko nieliczni mają odwagę, aby spełniać swoje marzenia! Jak być jednym z nich? Niby proste… Przynajmniej tak brzmi:) Zapewniam Cię, że po przeczytaniu tego posta Twoje marzenia będą na wyciągnięcie ręki! Przynajmniej okażą się łatwiejsze w realizacji:)

#Czasnazmiany

Wiecie co najbardziej przybliżyło mnie w realizacji moich marzeń? Po prostu działanie! Samo się nie zrobi! A rzucenie się na głęboka wodę to najlepsza z możliwych opcji. Nagle jak jesteśmy w sytuacji bez wyjścia po prostu szukamy rozwiązań. Na pewno mieliście tak na studiach, że kiedy było mnóstwo czasu do egzaminu to naukę odkładaliście na kolejny i kolejny dzień. Kto tego nie robił?:) Jednak kiedy zbliżał się termin egzaminu ta adrenalina była tak ogromna, że w ciągu 2 dni byliście w stanie przyswoić znacznie więcej niż kiedykolwiek. I coś w tym jest. Najlepszy czas na zmiany jest właśnie dziś!

Poznań (55238)

Dla mnie to podstawowa zasada, że trzeba zacząć działać i podejmować wyzwania. Nawet jeśli nie osiągniemy naszego celu w 100%, to zawsze lepiej mieć go zrealizowanego chociaż w 80%.

I pewnie powinnam bym była napisać jeszcze mnóstwo innych porad, ale prawda jest taka, że nasza pracowitość, wiara w siebie i po prostu działanie zawsze się obroni. I nie ma jak dla mnie innej recepty. Nie znam osoby, która osiągnęłaby sukces bez wysiłku. To, co często widzimy to już efekt ciężkiej pracy. Warto o tym pamiętać., aby nie zniechęcać się do realizacji własnych marzeń.

Pasja (55239)

Samo dążenie do celu jak dla mnie jest ogromna przygodą. Fantastycznie jest uczyć się coraz to nowych rzeczy i nie osiadać na laurach. Na liście swoich marzeń mam jeszcze wiele. Coraz to wyznaczam sobie kolejne wyzwania. I wiecie co? Im częściej realizuje śmiałe pomysły to zaczynam przyzwyczajać się do tego „strachu”. To niesamowite, ale działa! W końcu mówią, że praktyka czyni mistrza! I to kolejna rzecz, która sprawdza mi się doskonale!

Dostaję też od Was mnóstwo mejli jak przejść na swoje. Praca, praca i jeszcze raz praca! Nie wierzę w drogę na skróty. Kiedy zacząć? Idealny #czasnazmiany to dziś. Bądź wytrwały. Niech nie zniechęcają Cię sukcesy innych – oni na pewno dali z siebie bardzo dużo, zanim osiągnęli takie efekty. Warto pamiętać, że im częściej podejmujesz wyzwania, tym nabierasz wprawy i jesteś pewniejszy!

Także do dzieła! Czas najwyższy #NaZmiany u Was! Tak – u Was!!!!

Pokażcie swoje marzenia i weźcie udział w konkursie BGŻ BNP PARIBAS, a być może pomogę je Wam zrealizować razem z BGŻ BNP PARIBAS!

Jak to zrobić?

W swoim ogólnodostępnym profilu opublikuj zdjęcie, które przekona nas, że to właśnie Ty potrzebujesz 10.000 zł na zmaterializowanie swoich planów! Pod własną publikacją umieść krótką argumentację, dodaj #BGZBNPParibas oraz #konkursBGZBNPParibas . W treści powinien znaleźć się również zapis "Akceptuję regulamin konkursu @bgzbnpparibas.pl. Nie zapomnij oznaczyć profilu @bgzbnpparibas.pl na zdjęciu! Spośród najciekawszych zgłoszeń zostaną wybrane te najbardziej kreatywne, których autorom zostaną przyznane Nagrody.

Więcej informacji o konkursie znajduje się w regulaminie: http://bit.ly/KonkursNaZmiany


No to chyba nie muszę Was więcej przekonywać?:)

Macie czas tylko 11.X.2018 r? To chyba najlepsza wymówka, aby nareszcie zacząć działać! Czekamyyy!

 

Zdjęcia: Malgorzata OpalaAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.