Niecodzienna metamorfoza niczym z PRL-u, czyli inspirujące before & after sypialni z czerwoną cegłą oraz drewnianą podłogą!

Kto z sentymentem powraca do czasów PRL-u? Dzisiaj ciekawa mieszanka, bo oto mamy przed sobą metamorfozę sypialni w starym bloku, wystylizowaną właśnie na peerelowskie czasy. Aranżacja zrealizowana przez biuro projektowe 1989 ma w sobie do tego kilka zdecydowanych elementów, jak chociażby tytułowe czerwone cegły na ścianie czy drewno na podłodze. Założeniem właścicieli i projektantów było wykorzystanie już istniejących w mieszkaniu materiałów i wydobycie ich najlepszych cech, co pozwoliło wykreować naprawdę ciekawy klimat nawiązujący do poprzednich lat. Różnica w aranżacji before & after jest naprawdę spora, dajcie znać, jak podoba Wam się ta przemiana :)

Przestronną sypialnię dekoruje wiele elementów, wśród nich najbardziej charakterystyczne są czerwone cegły na ścianie...
+ pokaż całość

W sypialni before oprócz oczywistego nieporządku widać także stare meble, firany, zasłony, tapetę... Właścicielom zależało na duchu wnętrza z ubiegłego wieku, ale jednak wykreowanego za pomocą nowszych rozwiązań i trafniej dobranych detali :) Efekt po remoncie jest na pewno o wiele lepszy, a pokój nocny bardziej schludny i przyjazny.

W sypialni before oprócz oczywistego nieporządku widać także stare meble, firany, zasłony, tapetę... Właścicielom...

Trzeba przyznać, że czerwone cegły to jest numer jeden w tej aranżacji, bo to właśnie one w znaczący sposób wpływają na charakter całego wnętrza i stanowią jego największą ozdobę. Pozostałe elementy wyposażenia czy dodatki utrzymane są raczej w stonowanej, spokojnej kolorystyce, natomiast cegły w niemal ognistej czerwieni wyraźnie dominują w aranżacji sypialni i nadają jej pożądanego ożywienia, zachowując jednocześnie harmonię.

Czerwone cegły to jest numer jeden w tej aranżacji, bo to właśnie one w znaczący sposób wpływają na charakter całego...

Cegły przede wszystkim, ale w aranżacji zastosowano także inne ciekawe dekoracje, jak chociażby abstrakcyjne portrety po obu stronach łóżka. Srebrna lampka umożliwia dodatkowe wyeksponowanie tej intrygującej ozdoby, przy okazji uwidacznia także strukturę cegieł. Zauważcie, na czym stoi - na dobrze znanych kolumnach, które w wielu domach są pewnie obecne do dziś ;) Dębowy parkiet naprawdę pięknie komponuje się z białymi meblami i wprowadza do wnętrza lekko szlachetny klimat.

W aranżacji sypialni zastosowano różne ciekawe dekoracje, jak abstrakcyjny portret przy łóżku. Srebrna lampka umożliwia...
Aranżacja sypialni jest bardzo klimatyczna, nie tylko ze względu na czerwone cegły. Dębowy parkiet pięknie komponuje...

Ściana z dużym oknem zasłonięta kotarą subtelnie urozmaica ciekawy wystrój pokoju nocnego. Tego typu tkaniny i materiały potrafią wnieść wiele ciepła do wnętrza i potęgują jego przytulność. Pod oknem ustawiono małą toaletkę składającą się z bardzo prostego biurka i krzesła, która idealnie wpisuje się w charakter sypialni. Na suficie odnowiono i wyeksponowano beton, czyli kolejny charakterystyczny materiał odwzorowujący założenia właścicieli domu.

Ściana z dużym oknem zasłonięta kotarą subtelnie urozmaica ciekawy wystrój pokoju nocnego. Tego typu tkaniny i...

Lustra niemal na całej wysokości szafy sprzyjają powiększeniu pokoju, przynajmniej pod kątem wrażeń wizualnych. Przedłużają nieco sypialnię, co powoduje, że wydaje się jeszcze bardziej przestronna. Doniczkowy kwiat w rogu pomieszczenia stanowi przyjemny naturalny akcent w sypialni.

Lustra niemal na całej wysokości szafy sprzyjają powiększeniu pokoju, przynajmniej pod kątem wrażeń wizualnych....
Wysoką sypialnię zaaranżowano w lekkim klimacie industrialnym. Podświetlane czerwone cegły podkreślają charakter...

Źródło: www.1989.proAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.
Ebooki Lovingit