Niesamowita metamorfoza pokoiku dla dwóch chłopców, czyli before & after wnętrza na poddaszu

No to wnętrze na pewno Wam się spodoba! Raz, że przemiana dokonała się w całkiem interesującym miejscu, a dokładniej na poddaszu, które przeznaczono pod pokój dziecięcy - więc ci z Was, którzy mają stryszek albo poddasze, mogą już zacząć planować jego sprytne wykorzystanie :) A dwa, że sama metamorfoza jest naprawdę świetna! Piękna, czysta, świeżutka jakość zawitała do wnętrza o ograniczonej wysokości, choć trzeba przyznać, że pod kątem użytkowania, szczególnie przez dzieci, to całkiem wygodnej. Pokój długi i wąski, czyli nie do końca dobrze współpracujący na etapie planowania zagospodarowania przestrzeni, zyskał jednak zupełnie nowe oblicze, a maluchy - jego mali użytkownicy - są nim zachwyceni!

Piękna aranżacja pokoju dziecięcego na poddaszu, która wiele zyskuje dzięki rozbielonej kolorystyce i rozjaśnieniu...
+ pokaż całość

Oto wnętrze before :) Jak widać, samo w sobie prezentowało się dość ciekawe, w zasadzie można by tu zorganizować dowolny pokój - domowy gabinet, sypialnię, pokój gościnny... Właściciele domu postanowili jednak przeznaczyć go na pokoik dla swoich synów i myślę, że to była bardzo słuszna decyzja, bo aranżacja after maksymalnie wykorzystuje zalety tego miejsca.

Wnętrze prezentowało się dość ciekawe, w zasadzie można by tu zorganizować dowolny pokój - domowy gabinet, sypialnię,...

Co rusz odnajduję tu ciekawe rozwiązania. To prawdziwa fantazyjna kraina wprost stworzona dla malucha! Dzieci mogą się tutaj rozwijać, bawić i odpoczywać, a to wszystko w tak pięknym otoczeniu, które według mnie jest niezwykle kreatywne i relaksujące zarazem. Przyjrzyjcie się, jak zorganizowano łóżka dla chłopców - to w zasadzie łóżko piętrowe można powiedzieć, w zabudowanej formie, które zachwyca swoją przytulnością. Zielone zasłonki pozwalają stworzyć jeszcze bardziej kameralny klimat podczas spania czy wypoczynku na łóżku. Świetny patent, szczególnie, gdy przestrzeń jest ograniczona w pokoju.

W pokoju dziecięcym w ciekawy sposób zorganizowano łóżka dla chłopców - to w zasadzie łóżko piętrowe w zabudowanej...

Nie tylko zasłonki w łóżkach, ale także i inne elementy wyposażenia dobrano kolorystycznie do naturalnej barwy zieleni. Spójrzcie tylko na komódkę - ładny kolorek i ciekawe eksponaty na niej :) Malowany obraz na szkle stanowi niezwykle wdzięczny i osobisty akcent w wystroju całego pokoju.

Wszystkie elementy wyposażenia w pokoju dziecięcym dobrano kolorystycznie do naturalnej barwy zieleni oraz dominującego...
Świeża biel i ożywczy błękit pięknie komponują się w otoczeniu naturalnej zieleni. Pokój dziecięcy w całości wypełnia...

A w dalszej części wnętrza... niespodzianka! :) Cała ściana w kolorowej historyjce, z ręcznie wykonanymi postaciami, budynkami, drzewami itd. Wspaniały sposób na udekorowanie pokoju dziecięcego i stworzenie zarazem motywu do samodzielnej zabawy. Tego typu scenki mogą rozwijać wyobraźnię malucha, a w tym przypadku co więcej, taka ozdoba ściany idealnie wpisuje się w charakteru i wystrój pokoju!

Cała ściana w kolorowej historyjce, z ręcznie wykonanymi postaciami, budynkami, drzewami itd.  to wspaniały sposób na...
W białym wnętrzu zastosowano różne kolorowe dodatki, które urozmaicają przestrzeń i wzmacniają jej kreatywną stronę....

Prostą węższą ścianę nieco zabudowano, tworząc po dwóch stronach malutkie garderoby na ciuszki chłopców. Na samym środku pozostała więc wnęka, która dobrze sprawdza się jako niewielka leżanka w oknie - jeśli nie dla małych domowników, to chociażby dla dużego misia :)

W pokoju dziecięcym na poddaszu znajduje się wnęka, która dobrze sprawdza się jako niewielka leżanka w oknie. We...
W pokoju dziecięcym przewidziano małą garderobę na ubranka maluszka. Ukryta w zabudowanej wnęce jest rozwiązaniem...

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.